KF JčK 11/2019 - Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Zamčeno
Lukas.Kolarik
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 891 poděkování

KF JčK 11/2019 - Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji

Příspěvek od Lukas.Kolarik » 05 črc 2019, 11:48

Vážené krajské fórum, svolávám jednání k bodu Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji, který byl přerušen na zasedání KF v Jindřichově Hradci a odročen na řádné jednání na fóru.

Navrhovatel je Jirka Princ - za "rozpuštění z J.Hradce"

Pro úplnost dávám informace ze zápisu
8. Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji (Jirka Princ) - za "rozpuštění z J.Hradce":[/b]

A/. Zveřejnění dokladů o dodržení pirátských předpisů koaličního postupu MS v Táboře v komunálních volbách.
B/. Zveřejnění dokladů o dodržení pirátských předpisů koaličního postupu MS v J.Hradci v minulých koaličních volbách. Smlouva a společná kandidátka se " Zelenými"
C/. Diskuse nad minulostí v dodržování pravidel MS v J.H. a KFJčK PS od 1.1. 2018 (všichni)
D/. Zneužívání postavení ve straně a nerespektování vnitrostranických pravidel, v souladu s již započatým postupem ve věci dožádání se shora jmenovaných ve věci jejich trestně právní odpovědnosti v soukromou - právním sporu. - 30 min (12:10 - 12:40)
Josef - je tristní vážit cestu zdaleka kvůli domácím, kteří navrhli několik bodů programu a poté tito odešli.
Zbyněk - je to celý neuctivé ke krajskému fóru
Ivo - navrhl jsem usnesení, který by jsme mohli tady probrat - bude na fóru strany
Josef Š. - to usnesení je pro mě velmi dlouhé a rád bych se nad ním zamyslel, odročit to na jednání online - já to všechno nepobírám co Ivo sepsal
-nechci řešit tento bod když tu navrhovatel není
Jirka MS Tábor- ta koaliční smlouva se podepsala v sobotu a v pondělí bylo ustavující zastupitelstvo...u nás bylo náročné sehnat všechny členy a MS aby to odsouhlasili.... v pátek se jednalo celý den aby se to v sobotu po dalších 3 hodinách mohlo podepsat....
Lukáš Kolářík - koaliční smlouva byla za Tábor schválená a není problém
Judita - já jsem k tomuto bodu chtěla mít slovo, Olda s Jiřím odešli a to mě mrzí a to všechno dokládá jak je to s nimi složitý. Je to padlé na hlavu...
Koaliční smlouva s zelenými je jako by nebyla a je to teď zbytečný vytahovat. Jestli to Olda neviděl a měl nějaký problém - mělo se to vyřešit už před 5 lety.
Dodržování providel tady v JH - řešíme situaci a ani s tím nejsou smíření a doporučuji jim terapii, protože s nimi se nelze domluvit. Moje trpělivost už dochází.
Debata je šílená,nepustí ke slovu a nechtějí slyšet nic jiného - porušují zásady pirátské strany a nechtějí to slyšet. Chci aby si to tu přečetli , aby věděli co chci říct.
Lukáš Mareš - ohledně Tábora by chtěl podpořit Jirku Roubíčka, často jde o hodiny a je důležité mít dokument "povolební strategie", která je schválený předem a podle něj se potřeba postupovat. V J.Hradci nebyla povolební strategie schválená a to je hlavní chyba.
p. Kopřiva - Ujednávací tým 4 pirátů - blázinec k té smlouvě bylo i v JH stejný; Máca a jeho manželka měli hlavní hlasy (on 2 a ona 1) a jednání probíhalo také o víkendu a hekticky

Josef Soumar - chci se v dalších lokalitách bavit o budoucnosti , systém je nastavený dobře a postavili jsme se k tomu čelem, chci se dál posunout do budoucnosti, chci aby do budoucna bylo v zápisech, že se JH daří a chceme to podporovat, kdyby se to stalo kdekoliv tak předsednictvo bude jednat všude stejně. V JH jsou dobří lidé a dobře to tu dělají a chci aby se jim dařilo a budeme je podporovat.
Michal - ke zneužití pravomocí PKS nedošlo a zhodnocení činnosti MS J.Hradce bylo správné, protože došlo k pochybení a porušení pravidel MS. Zrušení bylo legitimní a znění tohoto bodu je zavádějící.
Lukáš - předsednictvo nic nezrušilo, my jsme to předložilo Krajskému f)oru a to se usneslo 28 hlasy ke zrušení MS JH
Ivo - já věřím že se dá všechno vyřešit - při hlasování o povolební strategii jsme zkrátili lhůty, aby se všechno stihlo.
Michal - chci reagovat - těmto věcem se dá předejít povolební strategií, pokud mám říct svoji zkušenost tak jsem po prvních parlamentních volbách byl z toho zmatený, jak to zní nafoukaně, ale bylo to naprosto geniální na povolbní strategii záleží, MS by se mělo připravit povolební strategii.
Lukáš - měli jsme daný koleje a měli jsme klid na svoji práci, byly dané mantinely a to bylo perfektní
Ivo - schváleno předem a mít zmínku o povolební strategii
Hlasování o přerušení tohoto bodu: Přesouvá se na fórum ať se můžou vyjádřit všichni členové
Pro - 14
Proti- 1

Žádný návrh usnesení nebyl zatím přednesen.

Jednat budeme do 17.7.2019. Pokud budou vzneseny nějaké návrhy usnesení, závěrečné hlasování bude spuštěno 19.7.2019

Prosím navrhovatele o úvodní slovo a Iva Vlasatého o načtení jeho v rozpravě avizovovaného návrhu usnesení, pokud je o jeho načtění pořád zájem.
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------
Předseda Jihočeského kraje.
Předseda MS Strakonicko.
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil

Lukas.Kolarik
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 891 poděkování

Re: KF JčK 11/2019 - Zneužívání postavení KP a porušování stranických předpisů v jihočeském kraji

Příspěvek od Lukas.Kolarik » 06 črc 2019, 12:10

vytvořeno duplicitně
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------
Předseda Jihočeského kraje.
Předseda MS Strakonicko.
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“