Zápis z porady JH Pirátů (zrušeného místního sdružení ČPS Jindřichův Hradec) konané 20. 6. 2019

Moderátor: PKS Jihocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Judita.Vedlova
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 128 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: Zápis z porady JH Pirátů (zrušeného místního sdružení ČPS Jindřichův Hradec) konané 20. 6. 2019

Příspěvek od Judita.Vedlova »

Ad2. Zprávy z komisí a výborů.
• Podrobně diskutována složitější témata dění z kompetence zúčastněných členů komisí a výborů (M.Mácová, O.Máca, V.Svoboda),
V.Urban, J.Vedlová a V.Jirková se nedostavili.
Tady je mé info z dopravní komise. Oficiální zápis ještě nedorazil.
https://docs.google.com/document/d/1Euv ... sp=sharing
A ostatní bych chtěla poprosit, aby z těchto věcí vznikal nějaký podrobnější zápis. Znovu poznamenávám, že takto to není příliš transparentní a nepřítomní stejně jako voliči si z toho jen těžko mohou udělat obrázek. Zkuste alespoň specifikovat, co jsou složitější témata.
Ad3. Zprávy z rady města .
• Jana Burianová a Oldřich Máca informovali o rozporu mezi radou města a komisí životního prostředí ve vztahu k připravovaným následným etapám
revitalizace městského parku.

Oldřich Máca mi na jedné schůzce tvrdil, že existuje web komise pro životní prostředí. Nemohu jej najít, mohu požádat o link? Děkuji
A zároveň mě zajímá, jaký je postoj k bodu 5., který je na programu příštího zastupitelstva:
Analýza vlivu hostinských činností na stav veřejného pořádku ve městě. Mimochodem vím, že je tam návrh na nové kamery do města. A v tom jsem pirátsky zásadně proti. Stejně tak, jako se mi nelíbí, že by město mělo lidem diktovat do kdy mohou mít otevřené své podnikání... Zajímá mě i, kdo analýzu zhotovil a kde je možné se s ní seznámit.

Jiri.Princ
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Obchodník se zemědělskou technikou
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Re: Zápis z porady JH Pirátů (zrušeného místního sdružení ČPS Jindřichův Hradec) konané 20. 6. 2019

Příspěvek od Jiri.Princ »

Ahoj Vašku Urbane
Jirko Princi, je mi tě líto, že si z tebe O. Máca udělal cvičeného medvídka. Až to pochopíš, rád s tebou zase zajdu na pivo. Byls jediný, komu se nelíbilo, když na základě Mácových lží mě na schůzi fyzicky napadl Ondřej Lešetický.
1. V "Pikole" na pivě jsem byl naposledy s tebou, když jsi se mě snažil přemluvit, že jsem Instruován O.Mácou.
2. O.Lešetický tě držel pod krkem z nějakých vašich osobních důvodů, které neznám.
A O.Mácu do vašeho sporu raději netahej, v té době byl v Africe.
3. Co se tajného odposlouchávání přítomných po ukončení naší schůze týká, nejsme (mi obposlechnutí) o způsobu a intezitě trestu rozhodnuti.
Já jsem pro tvrdší obvinění, aby se to už neopakovalo. Za sebe - počkám na průběh schůze KF v J.Hradci, ale vyřešení porušení svých základních
osobních práv před přestupkovou komisí považuji za tu úplně nejjemnější satisfakci.
Ahoj J.Princ

Josef.Spak
Místní předsednictvo
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1719 poděkování
Dostal poděkování: 1043 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Spak »

Jiri.Princ píše:
23 čer 2019, 16:35
3. Co se tajného odposlouchávání přítomných po ukončení naší schůze týká, nejsme (mi obposlechnutí) o způsobu a intezitě trestu rozhodnuti.
Já jsem pro tvrdší obvinění, aby se to už neopakovalo. Za sebe - počkám na průběh schůze KF v J.Hradci, ale vyřešení porušení svých základních
osobních práv před přestupkovou komisí považuji za tu úplně nejjemnější satisfakci.
Tak co, jak hodnotíš výsledek schůze?

Odpovědět

Zpět na „[archiv] Jindřichův Hradec“