KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Zamčeno
Vaclav.Urban
Místní předsednictvo
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Dal poděkování: 509 poděkování
Dostal poděkování: 1083 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Vaclav.Urban » 15 úno 2019, 19:41

Jiri.Princ píše:
15 úno 2019, 17:05
pro V.Urbana :

Vašku, teď už jsem pochopil, proč jsi se za piráty v J Hradci před volbami nezúčastnil jediné schůze,
jediné pracovní porady, ani jediné předvolební akce. Bylo to tím, že více než pirátem jsi kolečkom v soukolí
opozice - sdružení "HSR a Svobodní", jejichž programem je pouze kritika a destrukce.
Všechny strany koalice je prohlédli, nepřijali a poslali s komunisty a přeběhlíky (MUDr. Kopřiva) do opozice.
Pokud bys na nějaké okolovolební schůze MS JH byl nějakým omylem účasten, byl bys s povolební strategií seznámen.
J.Princ
Víš co, tady pořád po někom vyžadujete důkazy. Tak udělej screeny všech pozvánek na schůze a schůzky, které dokazují, kdo všechno byl pozván. A tu povolební strategii bych chtěl se zápisem a přesným zněním. Lží od vás tady bylo navršeno tolik, že nemám chuť na to vůbec reagovat. Ale položil jsem tu přímé a jasné otázky a ty ignorujete.

Vaší vinou jsou Piráti v J. Hradci pro smích. Darovali jste jednoho zastupitele SNK-ED a druhého jste odehnali. Z "programu" jste prosadili jakousi boudu v parku pod gymplem, o které se asi v noci zdálo Mácovi, ale už si nepamatuje, co to vlastně bylo. A při jednání o koalici prý podle jeho vlastních slov v tomto vlákně "úspěšně navrhl přestávku" na čůrání. To sedí, protože nás vůbec k ničemu nepotřebovali. Paní Burianová tam sedí jako manželka pana Buriana. Nevím, proč by potřebovali 19. zastupitele v koalici a darovali mu radního, když jim stačí k většině v zastupitelstvu 14 lidí.

Oldrich.Maca
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: Daňový poradce
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 16 úno 2019, 07:16

Vážení

Srovnání minulé a současne doby je fakt rozdílne.

Nyní fakta

1.nebylo možné pokračovat v nečinnosti ms,a dva roky jsme nic neudělali

2.tato necinnost byla s radostí přijímána vedením kraje

3.václav urban neporizoval zápisy ze schůzí ,chybí jich desitky

4.václav urban porušil předpisy tím že vstoupil do koalice se zelenými, bez hlasování a koal smlouvy

5, nebylo nám umožněno pořádat akce a propagovat činnost strany, pokud nepodorovala konketni členy pirátské strany

6. bylo velmi závažné porusovano financování činnosti ms a ks díky přístupu a postupům václava urbana

7 bylo nemožné získat nové členy či příznivce,z důvodu problemovosti osovy václava,

8.veskekou cinnost vykonávali pouze 3 členové a za václava jsme neměli ani dobrovolníky

9.po celou dobu mého členství nepřilozil václav ruku k dílu, pouze_;; při návštěvách ivana bartose se nechal videt.

10. Sdružení nefungovalo a predsefovi ks nebylo divné že přes to, zajistilo volby. 2017 bez financování z kraje.

11. Tato doba byla zlomova a nešlo již v tomto zneuzivani členů pokračovat, došlo k prevoleni v ms a činnost byla nastartovana.

12. Václav urban byl tedy nezvolen v souladu s předpisy a cely tento problém je vyústěním jeho snahy o zrušení ms jak již napsal v září, stejně jako zde. Koná i na místní úrovni.

Pomluvi a poškozování strany v jh václave nikam nevedou pokud by si byl ten top tak jsi byl zvolen ahoj

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 16 úno 2019, 07:19

Vážení

Srovnání minulé a současne doby je fakt rozdílne.

Nyní fakta

1.nebylo možné pokračovat v nečinnosti ms,a dva roky jsme nic neudělali

2.tato necinnost byla s radostí přijímána vedením kraje

3.václav urban neporizoval zápisy ze schůzí ,chybí jich desitky

4.václav urban porušil předpisy tím že vstoupil do koalice se zelenými, bez hlasování a koal smlouvy

5, nebylo nám umožněno pořádat akce a propagovat činnost strany, pokud nepodorovala konketni členy pirátské strany

6. bylo velmi závažné porusovano financování činnosti ms a ks díky přístupu a postupům václava urbana

7 bylo nemožné získat nové členy či příznivce,z důvodu problemovosti osovy václava,

8.veskekou cinnost vykonávali pouze 3 členové a za václava jsme neměli ani dobrovolníky

9.po celou dobu mého členství nepřilozil václav ruku k dílu, pouze_;; při návštěvách ivana bartose se nechal videt.

10. Sdružení nefungovalo a predsefovi ks nebylo divné že přes to, zajistilo volby. 2017 bez financování z kraje.

11. Tato doba byla zlomova a nešlo již v tomto zneuzivani členů pokračovat, došlo k prevoleni v ms a činnost byla nastartovana.

12. Václav urban byl tedy nezvolen v souladu s předpisy a cely tento problém je vyústěním jeho snahy o zrušení ms jak již napsal v září, stejně jako zde. Koná i na místní úrovni.

Pomluvi a poškozování strany v jh václave nikam nevedou pokud by si byl ten top tak jsi byl zvolen ahoj

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 16 úno 2019, 07:47

Pro michala

Celou dobu tedy rozporuji následující

1.na začátku jednání o ms jh nebyl deklarovan předpis podle krereho se bude jednat

2.toto umožnilo přechod z jednoho předpisu na druhý a vytvoření anket které byly vytvořeny pouze za účelem odhadu síly a množství hlasů směřující v vítězství jedné strany

3.krajské fórum a pks pouziva přiměřené předpis cf ale kde je rozhodnuto ze tento předpis bude použít a v jakém rozsahu aby ms jh mohlo procesne reagovat a mělo právní jistotu ze podle tohoto předpisu se bude jednat až do konce.

3.jsou kombinovany zásady, rad cf a osobni názory, není stanovena přiměřenost .tato právní nejistota nevede k objektivní řešení viz diskuze výše

4.pokud je dána ms jh možnost obhajoby. Tak je nutné ctít principy obhajoby.

5.není dáno před kým obhajoba probíhá a jakým zpusobem

6.je dáno pouze že o zrušení ms rozhoduje kf

7.není řešeno jakým způsobem a s jakými důkazy má pracovat pks a důvodová zpráva

8.pokud je tedy v důvodové zprávě neptavda, omyl, či chyba kdo ji má povinnost opravit určité to nemůže být kf, když důvod zprávu předložilo pks.

9. Tyto nejasnosti a mnohé další vedou k právní nejistote a porušení základních principů prava a na krajské úrovni nemohou být vyřešeny bude nutné požádat o názor. Některou z komisí

Dík olda

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 16 úno 2019, 08:01

Ještě ke koalici v jh

Václave aniž bychom někde jednali bylo kratce po skončení voleb nabidnuto pirátům místo mistostarostky. Toto jsi ty , mudr kopřiva a svobodní nemohli vstřebat tak jste jednanali a jednali až to dopadlo jak to dopadlo.

Navic uvádím ze ty, mudr a tvoji svobodní jste jednali o podpoře vaší koalice s komunistickou stranou v jh a žádali je o podporu menšinové koalice,

Fakt dobrý

Jiri.Princ
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Obchodník se zemědělskou technikou
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Příspěvek od Jiri.Princ » 16 úno 2019, 10:40

Ahoj piráti,
Vypadá to, že s likvidací MS v Jindřichově Hradci pozvolna suneme do finále, děkujeme Vám za pozorné sledování našeho boje za svobodu a demokracii v České pirátské
straně (cca doposud za 2 týdny 3200x otevření fora)

Tedy na stručně na závěr:

: Problém našeho MS v J.Hradci je pan Václav URBAN – člověk, kterému bylo dovoleno v posledních 3 letech nesvolávat schůze, nepsat zápisy, nepořádat akce,
být pasivní.
: Nemáme problémy s předpisy, volbami , koalicemi. . Nevadí nám pracovat, scházet se a jinak fungovat. Máme problém se zakouslým V.Urbanem do lýtka.
: Nevadí nám ani PKS, ani Josef Špak či ostatní diskutující. Vadí nám Václav Urban, který již od léta veřejně vyhlašuje, že MS v JH bude zrušeno, neustále
konspiruje, provokuje a na manžety a diktafon se snaží posbírat cosi jako důkazy. Bohužel je z
toho jen kýbl lží a frází.
: Pirátský věci děláme z přesvědčení, zadarmo a po práci, baví nás to a někam jsme to za necelý rok dotlačili. Od rozdělané práce by se nemělo odcházet –
zrušení MS nepovažujeme za řešení. Naopak povede to k dlouhodobému útlumu pirátských aktivit ve městě a okolí.
: Je nedobré, že urputný jedinec s vlivnými přáteli dokáže přebít i většinu i právo. POZOR, jde tu i o vaše svobody. Z vašeho hlasování vznikne precedens, podle
kterého budete v příštích letech souzeni vy.
Zdravím, Jirka Princ
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Princ za příspěvek:
Oldrich.Maca

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 16 úno 2019, 11:27

Už jsem to pochopil….
1) Při komunálních volbách v roce 2014 jsem byl poprvé účasten koaličního vyjednávání s V.Urbanem. Při tomto jednání byly porušeny téměř všechny předpisy strany.
2) V.Urban odmítal na kandidátce lidi, kteří by pirátské straně pomohli. Prosazoval pouze nás dva.
3) Před samotnými volbami byl na mne od Václava vznesen dotaz, zda jsem ochoten mu pomoci v případě úspěchu ustoupením ze své pozice, neb musí vyživovat několik dětí a nemá peníze.
4) V průběhu parlamentních voleb v roce 2017 jsem byl opět atakován jeho dotazy zda budu mít čas případně získaný mandát vykonávat. Tomuto jsem nevěnoval pozornost neb vždy dělám svou práci naplno.
5) V den vyhlašování výsledků v pražské Uhelně kdy situace vypadala tak, že získáme v JČK dva mandáty, oslovil mě L.Kolařík na ulici před Uhelnou, zda jsem ochoten v případě úspěchu postoupit mandát dalšímu, tj. J. Kolaříkové.
Odpověď jsem mu dal po skončení vyhlášení výsledků voleb.
6) Celou situaci jsem chtěl řešit na KF a s předsednictvem krajského sdružení, neb jsem to považoval za hrubé porušení pirátských pravidel. Byl jsem však zesměšňován, že pokud mi za případný mandát nenabízel peníze, o nic nejde.
7) Činnost pro pirátskou stranu vykonáváme v JH bezplatně. Nepožíváme žádných osobních výhod, neděláme nikde nepořádek, neúčtujeme si cestovní náhrady a podobně. K financování strany mohu sdělit pouze to, že jak z úst V.Urbana tak L.Kolaříka bylo slyšet pouze, že v JH jsme bohatí dost a o nějaké refundaci výdajů nemůže být řeč.
8) Zrušení MS JH nepřispěje k ničemu, protože všichni až na V.Urbana pracují dobrovolně, s nadšením, zdarma a v souladu se vším.
9) Jako příklad uvádím, že za všechny roky jsme nečerpali nikdo žádné cestovní náhrady ani náhrady za občerstvení.
10) Odmítám praktiky předsedy strany, který je schopen na FB ventilovat, že pokud bude upozorňováno na problémy v Táboře, nemusí někdo dostat odměny. Jak mohou někteří tedy hlasovat svobodně o tak důležité věci, jako je zrušení MS. Viz komentář na FB k připomínce V.Klecandy.
11) Dle mého názoru, vypadá princip dodržování demokracie a práva jinak. Peníze se neshánějí, ale vydělávají.

Vaclav.Urban
Místní předsednictvo
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Dal poděkování: 509 poděkování
Dostal poděkování: 1083 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav.Urban » 16 úno 2019, 15:10

Už se nedivím našemu zastupiteli J. Kopřivovi, že se nechtěl ke lžím J. Prince a O. Máci vyjadřovat.
Takovou snůžku nehorázných urážek a lží jsem v životě nezažil.
Ale myslím, že je ta karma dožene.

Josef.Spak
Krajské předsednictvo
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1369 poděkování
Dostal poděkování: 786 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Spak » 16 úno 2019, 19:19

Vážené fórum, nějak mi to hlava nebere...
Oldrich.Maca píše:
16 úno 2019, 11:27
1) Házím neurčitou špínu na někoho jiného
2) "To já ne, to on"
3) Vyvolám pochybnosti o osobní situaci někoho jiného, opět mimo téma
4) Někdo na mě útočí dotazem :D
5) Řeším nesouvisející věci okolo sněmovních voleb
6) Opět pláču na špatném hrobě (problémy jiných se mají řešit v jiném jednacím vlákně nebo u KK, pokud je to nezbytné)
7) Rafinovaně naznačím, že někdo jiný dělá nepořádek a účtuje si něco co by neměl, zatímco já dělám všechno zadarmo a nikdo mi nic neproplatí (ani to, co by se mělo). A pro jistotu to napíšu hodně neurčitě.
8) Vskutku brilantní kombinace ad hominem + non sequitur. Formulace "v souladu se vším" je už úplně groteskní. Jako že i v souladu s vůlí létajícího špagetového monstra?
9) Ještě jednou zopakuju že vše děláme zadarmo, aby nikdo nepochyboval. Měl by?
11) Pro jistotu si vezmu do úst demokracii a právo, abych pak nesouvisle zmínil vydělávání peněz.
A co se týká tohohle, chtěl bych se zeptat autora @Oldrich.Maca:
10) Odmítám praktiky předsedy strany, který je schopen na FB ventilovat, že pokud bude upozorňováno na problémy v Táboře, nemusí někdo dostat odměny. Jak mohou někteří tedy hlasovat svobodně o tak důležité věci, jako je zrušení MS. Viz komentář na FB k připomínce V.Klecandy.
  • "předsedou strany" má na mysli koho přesně?
  • Prosím o odkaz na to údajné ventilování na FB?
  • Co jsou to ty odměny?
  • Vážně chce autor vznést obvinění z nepřípustného ovlivňování hlasování?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Spak za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Valek, Zuzana.Kudlackova, Michaela.Skokanova

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 20590 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 16 úno 2019, 20:23

Vidím, že je čas na stručné opáčko. Jak už jsem dříve citoval z našich předpisů, za (ne)činnost oblastního sdružení a za (ne)dodržování předpisů jsou odpovědni všichni členové předsednictva onoho sdružení, nikoli pouze předseda.
Co to znamená v kontextu tohoto jednání, to si jistě účastníci jednání dokážou domyslet sami. (A kdyby ne, už jsem to tu také psal.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Josef.Spak, Michaela.Skokanova, Rostislav.Reha
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“