KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno
Oldrich.Maca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Václav urban

Nacpal své noviny cca 500 kusů kavarnikovi v dacicich s tím že je rozdá neb jsem nevěřil že ze jsou rozdane jel jsem rodavat do dacic. Otevřu náhodou dveře kavárny a podávám obsluze noviny a oni se všichni začali smát že už jich mají 500 od václava.


Dobrý. Ahoj
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Oldrich.Maca píše: 18 úno 2019, 17:09 Václav urban
Nacpal své noviny cca 500 kusů kavarnikovi v dacicich s tím že je rozdá neb jsem nevěřil že ze jsou rozdane jel jsem rodavat do dacic. Otevřu náhodou dveře kavárny a podávám obsluze noviny a oni se všichni začali smát že už jich mají 500 od václava.
Dobrý. Ahoj
Jsi sprostej lhář, ale to už tady asi nikoho nepřekvapí.
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Oldrich.Maca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Václave


nejsem,
je to ta kavarna napravo na začátku namesti směrem od autobusaku,
;

Josefe to že jsem napsal že pisatel není z jh je pravda, a ondrovi jsem se dovolal dnes odpo a potvrdil že je autor;;_

Neměl jsem tušení o vaší komunikaci a jeho ifo pochází ze schůze kde jsme byli všichni.


Ahoj
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Josef.Spak »

Oldrich.Maca píše: 18 úno 2019, 18:41 Josefe to že jsem napsal že pisatel není z jh je pravda, a ondrovi jsem se dovolal dnes odpo a potvrdil že je autor;;_
  1. To nic nemění na tom, že tu Olda Máca tvrdil, že jsem si to celé vymyslel :lol:
  2. Ohánět se bydlištěm mimo Hradec, když kvůli němu pořádáte schůze v Sezimově Ústí, je směšné. Poukazuji tady na důvodovou zprávu a uvedené nepřátelské chování v rámci celého místního sdružení, jehož je Ondřej Lešetický bezpochyby členem.
  3. Ale především, je to úplně nepodstatné vzhledem k faktu, že dotyční šíří pomluvy a dezinformují členy a příznivce Pirátů.
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Oldrich.Maca píše: 18 úno 2019, 18:41 Václave nejsem,
je to ta kavarna napravo na začátku namesti směrem od autobusaku,
Sám jsem ti říkal, že po celém odpoledni před Lidlem v Dačicích jsem v té kavárně potkal skupinu holek, které se mi nabídly distribuovat další noviny ve Slavonicích a okolí. A nechal jsem jim tam to, co samy chtěly. Jsi lhář.

https://www.facebook.com/search/top/?q= ... pcIlwifSJ9

"Můj dojem z kontaktní kampaně před Lidlem v Dačicích. Těch 10 % rozhodně dáme."
"Jo, a občas ženské korigují agresivní přístup mužů. Je vcelku poznat jednotlivé voličské skupiny. Hrubě nespokojení se svým životem nás nevolí. Samolibí nás taky nevolí. Myslím, že některé staré zaujalo, že tam za piráty stojí padesátník. Nějakej vystajlovanej týpek, zřejmě konkurence, kterej si je nevzal, mě přišel poučit, že tyhle noviny by měly rozdávat dvě krásný holky, a ne já. Tipnul bych si 20 % volební potenciál. Kam přijdu, lidi mluví o Pirátech. Zašel jsem do kavárny a našel jsem tam 4 děvčata, které byly ochotné rozdistribuovat dva balíky novin. Ta naše opravdovost funguje."
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Michal.Horak »

Toto vlákno zamykám a ještě dnes vyhlásím hlasování.

EDIT: hlasování spuštěno zde KF JčK 5/2019 Hlasování o usnesení PKS Zrušení MS J.Hradec
Předseda Piráti Písecko
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“