KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Zamčeno
Vaclav.Urban
Místní předsednictvo
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Dal poděkování: 509 poděkování
Dostal poděkování: 1083 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Vaclav.Urban » 18 úno 2019, 14:01

Oldrich.Maca píše:
18 úno 2019, 07:54
Ale lukasi ... Např jsme ti pronajali výlohy nekolika obchodu,kde jsi visel.
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... poYzBSTW13

Tady jsem našel ilustraci toho, co Máca tvrdí. Na výlohách ale nevisí Lukáš Kolářík, nýbrž O. Máca.
Když bylo jasné, že v parlamentních volbách by mohl uspět i on, začal Máca dělat hekticky svoji osobní kampaň. (Foto je ze 17. 10. 2017)
Zatím co já rozdával noviny v kontaktní kampani, on jezdil se svýma fotkama po vesnicích.

Josef.Spak
Krajské předsednictvo
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1366 poděkování
Dostal poděkování: 781 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Spak » 18 úno 2019, 16:01

Oldrich.Maca píše:
18 úno 2019, 12:24
V jh o tom nic nevíme ,a pokud tě někdo nemá rád......
Jasně, nevím, neznám, "já nic já muzikant". Ve chvíli, kdy autora někdo usvědčí ze lži nebo chytí při činu, už nezbývá než dělat blbého. A vysvětlil by mi, jak mě asi může "nemít rád" Ondřej Lešetický, se kterým jsem se snad ani nepotkal, a co ho asi vede k tomu, že mi jde nadávat do chatu na FB? Na tu otázku netřeba odpovídat, odpovídá na ni totiž zřetelně Ondřej Lešetický sám, když píše, že ty pomluvy o nahrávání mu sdělili Máca + Princ.

Silně pochybuju o tom, že autor ví, co to je Místní Sdružení Pirátů, k čemu slouží, a jaká práva a povinnosti má předseda nebo jiný člen předsednictva. Přes opakované pokusy mu to v tomto vlákně vysvětlit. Protože jestli to ví, tak se podle toho rozhodně nechová, a MS J.Hradec je podle mě vedeno spíš ve stylu záškodnicky-autoritářském, než aby fungovalo otevřeně a dle Pirátských zásad. Dokladem je kromě příspěvků výše i účelové zkrácení mimořádné schůze 4.2.2018, neprojednání věci, kvůli které byla svolána, ignorování obecných zásad ve stanovách ČPS ohledně usnášení, a bránění diskusi, i kdyby měla být jen o pořadu zasedání.

Jel jsem za nimi před dvěma týdny s naivní představou, že se to ještě dá zachránit a nějak slepit, aby sdružení mohlo fungovat. Sotva jsem ale stačil dojet v jedenáct večer domů, byl jsem zcela nesmyslně obviněn ze spiknutí, lhaní a dokonce podvodného jednání. Dodnes mi nikdo nevysvětlil, jaký měl být můj zištný důvod, který by naplnil definici podvodu.

Takže jestli se diví, že je ostře kritizuju (Máca, Mácová, Princ), vskutku nemají, proč se divit.

A nemusí teď ani marnit čas překotným vymýšlením, kdo je čí fízl, aby to sedělo do jejich narativu. Pokud se cítím někomu podřízen, tak jedině místnímu sdružení Českobudějovicko, protože si mě jeho členové zvolili za předsedu, nikoli za šéfa. Třeba jednou dotyční pochopí ten rozdíl a projeví se to v jejich jednání. Nevím, jestli trpí chronickou osamělostí, nebo co je vede k tomu, že za vším vidí úklady nebo nějaký podraz. Pirátská strana není primitivní armáda, aby se konání jejích členů řídilo jen rozkazy, a kritika byla nepřípustná. Proberou se už konečně?

Jak už možná pochopili, tak od chvíle, kdy se mě rozhodli pomlouvat, už moje jméno není Josef Špak, ale Jejich Problém. Protože i jako řadový člen cítím povinnost se ozvat proti těm nehoráznostem, které provozují. Jinak bych byl spoluviníkem. Jejich Problém je i v tom, že se nenechám odradit nebo zastrašit, a že se stačili zamotat do vlastních smyšlených báchorek o tom, jak jsou na ně všichni zlí a oškliví.

Přeju všem, aby podobně špatná nebo horší situace, nutná pro zrušení místního sdružení, už nepřišla buď vůbec, nebo až za hodně dlouho.

Zrušení místního sdružení Jindřichův Hradec je podle mě krokem správným směrem, který snad pomůže předsednictvu MS a členům MS se nad sebou zamyslet. Příznivců, kterých je beztak poskrovnu, se to moc netýká. A politiku v Hradci můžou všichni zúčastnění provozovat vesele dál, i bez místního sdružení. Prostě dál bude existovat jeden nebo více týmů Pirátů v Hradci, jak předpokládá Organizační řád. Bez povinností, které by místní sdružení jinak muselo plnit. Stále je naděje, že jim to půjde alespoň takto v jednodušším módu.

Otevřenou otázkou zůstává, zda se zrušením místního sdružení vyřeší příčina, nebo jen skryjí symptomy tím, že se problém "naředí" v rámci krajského sdružení, a bude se škodit vesele dál. Jak se k tomu postavíme je na každém z nás. Nakolik budeme schopní a ochotní ty nepřístojnosti v Hradci dotyčným odpustit, a nabídnout skutečnou pomoc? Ovšem, komu není rady, tomu není pomoci. A pomáhat někomu proti jeho vůli, to je snad i proti liberálním zásadám a Pirátskému programu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Spak za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Kudlackova, Andrea.Protivinska

Oldrich.Maca
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: Daňový poradce
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 18 úno 2019, 17:03

Piratsky program v jc?

odposlech,

zádost o prenechani mandátu pro manzelku,

nekritizovat

nepracovat

hlásit vcas

upravit si vse jak potrebuji,

Atd. To vše jsem poznal je to na knihu ahoj

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 18 úno 2019, 17:09

Václav urban

Nacpal své noviny cca 500 kusů kavarnikovi v dacicich s tím že je rozdá neb jsem nevěřil že ze jsou rozdane jel jsem rodavat do dacic. Otevřu náhodou dveře kavárny a podávám obsluze noviny a oni se všichni začali smát že už jich mají 500 od václava.

Dobrý. Ahoj

Vaclav.Urban
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav.Urban » 18 úno 2019, 17:47

Oldrich.Maca píše:
18 úno 2019, 17:09
Václav urban
Nacpal své noviny cca 500 kusů kavarnikovi v dacicich s tím že je rozdá neb jsem nevěřil že ze jsou rozdane jel jsem rodavat do dacic. Otevřu náhodou dveře kavárny a podávám obsluze noviny a oni se všichni začali smát že už jich mají 500 od václava.
Dobrý. Ahoj
Jsi sprostej lhář, ale to už tady asi nikoho nepřekvapí.

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 18 úno 2019, 18:41

Václave

nejsem,
je to ta kavarna napravo na začátku namesti směrem od autobusaku,
;

Josefe to že jsem napsal že pisatel není z jh je pravda, a ondrovi jsem se dovolal dnes odpo a potvrdil že je autor;;_

Neměl jsem tušení o vaší komunikaci a jeho ifo pochází ze schůze kde jsme byli všichni.

Ahoj

Josef.Spak
Krajské předsednictvo
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1366 poděkování
Dostal poděkování: 781 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Spak » 18 úno 2019, 19:01

Oldrich.Maca píše:
18 úno 2019, 18:41
Josefe to že jsem napsal že pisatel není z jh je pravda, a ondrovi jsem se dovolal dnes odpo a potvrdil že je autor;;_
  1. To nic nemění na tom, že tu Olda Máca tvrdil, že jsem si to celé vymyslel :lol:
  2. Ohánět se bydlištěm mimo Hradec, když kvůli němu pořádáte schůze v Sezimově Ústí, je směšné. Poukazuji tady na důvodovou zprávu a uvedené nepřátelské chování v rámci celého místního sdružení, jehož je Ondřej Lešetický bezpochyby členem.
  3. Ale především, je to úplně nepodstatné vzhledem k faktu, že dotyční šíří pomluvy a dezinformují členy a příznivce Pirátů.

Vaclav.Urban
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav.Urban » 18 úno 2019, 19:44

Oldrich.Maca píše:
18 úno 2019, 18:41
Václave nejsem,
je to ta kavarna napravo na začátku namesti směrem od autobusaku,
Sám jsem ti říkal, že po celém odpoledni před Lidlem v Dačicích jsem v té kavárně potkal skupinu holek, které se mi nabídly distribuovat další noviny ve Slavonicích a okolí. A nechal jsem jim tam to, co samy chtěly. Jsi lhář.

https://www.facebook.com/search/top/?q= ... pcIlwifSJ9

"Můj dojem z kontaktní kampaně před Lidlem v Dačicích. Těch 10 % rozhodně dáme."
"Jo, a občas ženské korigují agresivní přístup mužů. Je vcelku poznat jednotlivé voličské skupiny. Hrubě nespokojení se svým životem nás nevolí. Samolibí nás taky nevolí. Myslím, že některé staré zaujalo, že tam za piráty stojí padesátník. Nějakej vystajlovanej týpek, zřejmě konkurence, kterej si je nevzal, mě přišel poučit, že tyhle noviny by měly rozdávat dvě krásný holky, a ne já. Tipnul bych si 20 % volební potenciál. Kam přijdu, lidi mluví o Pirátech. Zašel jsem do kavárny a našel jsem tam 4 děvčata, které byly ochotné rozdistribuovat dva balíky novin. Ta naše opravdovost funguje."

Michal.Horak
Místní předsednictvo
Profese: IT (database & system administrator)
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 621 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Horak » 20 úno 2019, 12:25

Toto vlákno zamykám a ještě dnes vyhlásím hlasování.

EDIT: hlasování spuštěno zde KF JčK 5/2019 Hlasování o usnesení PKS Zrušení MS J.Hradec
Předseda Piráti Písecko

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“