Podpora kandidátky v Kaplici

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Zamčeno

Podporuji zahájení rozpravy o podpoře

Pro
5
50%
Proti
4
40%
zdržuji se
1
10%

Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 7033 poděkování
Dostal poděkování: 2765 poděkování

Podpora kandidátky v Kaplici

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 30 črc 2018, 10:16

Protože ani po víc jak měsíci od schůze neběží oficiální vlákno/rozprava k podpoře kandidátky v Kaplici (podaná Zelenými), tak zakládám toto. A formou členského podnětu vyzývám předsednictvo k zahájení rozpravy (doufám, že PKS nebude čekat na nasbírání podpory a bude konat).

Lídr kandidátky Ondra Šanda (Zelený, se kterým se už několik let znám a jsem ochotný se za jeho věrohodnost osobně zaručit), se ozval už časně zjara, ne-li dřív. Skrze Janu, která ještě zaskakovala jako bývalá krajská KoDo, a nově Katku jsem se snažil zprostředkovat kontakt. Na jeho základě proběhlo setkání krajských předsedů, kde se ale nakonce asi Kaplice neřešila? S Katkou jsem tedy zorganizoval setkání v Kaplici. Ondra Šanda a Radek Janošťák (náš volič na kaplické kandidátce) se zúčastnili i schůze v Třeboni. Přislíbili zaslání programu (stejně jako před čtyřmi lety akcentuje i naše témata jako transparence) a kandidátky (Katka vložila na redmine), z naší strany jim bylo přislíbeno zahájení rozpravy, kam tyto informace budou vloženy (zřejmě se zaseklo v PKS), a že o udělení nebo neudělení podpory rozhodneme.

volební program Kaplice:
https://drive.google.com/file/d/1n4G_BT ... sp=sharing

kandidátní listina Kaplice
https://drive.google.com/file/d/1GZ7BtB ... sp=sharing

Do kandidátní listiny se kvůli naší pomalosti podpora neprojeví, můžeme ale stále poskytnout podporu v kampani (odkaz z volebního webu, v případě zájmu Pirátské listy a svolení k užívání jména a loga strany na propagačních materiálech).
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Lukas.Kolarik
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 891 poděkování

Re: Podpora kandidátky v Kaplici

Příspěvek od Lukas.Kolarik » 31 črc 2018, 11:10

Předsednictvo nemá křišťálovou kouli. Kde je nějaká oficiální žádost o podporu, kde je podání v podatelně? To co dala Katka do podatelny ve mě opravdu neevokuje, že nás žádají o podporu. Když jsem s Katkou mluvil naposledy, říkala že o podporu kandidátky jako takové zájem nemají, že jim stačí pouze podpora v kampani.

Možná by bylo příště lepší než zakládat podnět informovat předsednictvo o tom, že jsi někomu něco slíbil.

EDIT: Jednání vyhlášeno - viewtopic.php?f=408&t=43136
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------
Předseda Jihočeského kraje.
Předseda MS Strakonicko.
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 31 črc 2018, 11:28

Protože podpora kandidátky se evidentně nestíhá, i kdyby se to začalo řešit hned po krajské schůzi (nezačalo), bylo by to těsné. Mluvil jsem o tom opakovaně, řešil jsem to s krajskou koordinátorkou, když ty jsi neměl čas se tomu věnovat. Setkání s krajskou koordinátorkou ti nepřijde jako dost oficiální? Účast a žádost na krajské schůzi, kde jsi nebyl a všichni chápali, že nemůžeš, ti nepřijde dost oficiální? Nechápu tenhle alibismus.

P.S.: Co tu žádost o podporu festivalu v Ledenicích? To taky necháme vyhnít? Nebo to mám dát do podatelny?
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
733224619

Lukas.Kolarik
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 891 poděkování

Příspěvek od Lukas.Kolarik » 31 črc 2018, 12:17

Teď jsem mluvil s Ondrou Šandou a vše je vyjasněno, včetně toho komunikačního šumu. Pokud podpora projde, naše logo se objeví v jejich tiskových materiálech a jsou s tím OK.

Je sice hezký, že se o tom mluvilo na zasedání a s koordinátorkou, ale jako oficiální dokumenty máš v návrhu odkaz na FB událost a nějaký úkol v z Redmine, z kterého není jasné vůbec nic. Předsednictvu nikdo žádný návrh také nepředložil.

Když jsem se Tě ptal v pondělí v Čepici jak je to s tou Kaplicí, odpověděl jsi mi, že to mam snad vědět já, když jsem předseda a tím to skončilo. Já jsem s nikým z Kaplice nejednal, pokud vím, tak ani nikdo z předsednictva, ani jsem jim nic nesliboval, předsednictvo žádný pokyn ani žádost nedostalo, tak na základě čeho mělo vyhlásit jednání? Tohle na nás fakt neházej.

Nicméně jednání běží a uvidíme co z toho bude.

Co se Ledenic týče, nevím o tom nic. Jen že je to nějaký festival a něco od nás chtějí. Tak prosím napiš kdo to dělá, co dělá, jaké jsou požadavky na nás, materiální, lidské zdroje, finanční a další podrobnosti. Je to v okrese ČB, takže ideálně si to předjednejte v MS a pokud budete mít pocit, že by se v tom měl nějak angažovat i kraj, tak to dejte vědět.
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------
Předseda Jihočeského kraje.
Předseda MS Strakonicko.
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 31 črc 2018, 13:51

Poslal jsem SZ, nechci se přít ve vlákně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Lukas.Kolarik
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
733224619

Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 863 poděkování
Dostal poděkování: 1409 poděkování

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 31 črc 2018, 22:08

Ivo.Vlasaty píše:
31 črc 2018, 11:28
Protože podpora kandidátky se evidentně nestíhá, i kdyby se to začalo řešit hned po krajské schůzi (nezačalo), bylo by to těsné. Mluvil jsem o tom opakovaně, řešil jsem to s krajskou koordinátorkou, když ty jsi neměl čas se tomu věnovat. Setkání s krajskou koordinátorkou ti nepřijde jako dost oficiální? Účast a žádost na krajské schůzi, kde jsi nebyl a všichni chápali, že nemůžeš, ti nepřijde dost oficiální? Nechápu tenhle alibismus.
Předsednictvo oficiální žádost o podporu nedostalo (ani neoficiální),
od Katky jsem se dozvěděla před pár dny, že kapličtí poslali všechno jí (včetně kandidátky), nicméně ona nám nic nepředala.
Dle deminima nemohu dát podporu něčemu, o čem vím úplný kulový.
Bohužel nemám čas procházet celý Redmine a zjišťovat, jestli se někde objevilo něco, co je určeno nám.
Nechci na nikoho házet vinu, ale pokud někdo něco dojedná, měl by nás o tom informovat a předat veškeré materiály, které mu byly poskytnuty.
Pokud na to Kolis neměl čas, měli následovat další místopředsedové, popř. ideálně mělo být informováno celé předsednictvo, co se chystá a jaká dokumentace je k dispozici.

Víc se k tomu asi vyjadřovat nebudu, nicméně toto opravdu není pochybení předsednictva.
PS: mrzí mne, že v současnosti nedochází ke kvalitnímu předávání informací a vzniká z toho mnoho problémů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvek:
Josef.Soumar
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“