Zápisy z úterních mumle

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

Zápisy z úterních mumle

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 31 říj 2017, 22:41

Setkání 24.10.2017
přítomni: Dan Leština, Josef Soumar, Josef Špak, Lukáš Kolářík, Martin Kákona, Michal Horák, Simon Kostadinov, Vaclav Klecanda, Zbyněk Konvička, Honza Hošek, Pavel Šramhauser

1. Poděkování
díky všem :)
Lukáš děkuje všem, apeluje na to, abychom drželi spolu

2. Přijímání nových členů
strhla se k tomu nějaká diskuze, v tuto chvíli se k nám hlásí cca 600 nových členů, což nevím, jestli je dobře.
Chtějí se infiltrovat lidi, kteří se nechtějí stát Piráty, ale spíš sosat informace .
Pozor taky na žádosti o přátelství.
databaze z Piráti.cz spadla, žadatelé o členství - počet nevíme
Michal: velrybaření bude horší než dřív, musíme si na to dát pozor, ale neberte MS jejich kompetence
Lukáš: to se mi taky nelíbí, kontrola by tam měla být, ale kompetence odebírat nemůžeme.
U MS: pokud chce někdo založit nové, musí je stejně přijmout kraj a pak můžou založit MS.
Dan: oficiálně se MS může založit až déle, stačí, když budou fungovat.
Lukáš: na RV se budou řešit věci týkající se stranické struktury atd.
dávat novým lidem úkoly, bylo by dobré udělat v redminu seznam úkolů.

Nápady na úkoly (co nejjednodušší):


Martin Kákona: co by potenciální infiltrátor mohl tak jako udělat?
Moc bych to nedramatizoval, je spousta lidí, kteří se nechtějí moc zapojovat, jen chtějí spolubýt
Václav Klecanda: každý člen má hlasovací právo, to může být problém.
Lukáš: je to dvousečné, když by se ted hned mělo přijmout 600 lidí, je to víc než naše členská základna.
Václav Klecanda: půlroční lhůta je dostatečná na to člověka poznat.
Lukáš K.: bude se to řešit i centrálně, tady to řešíme jen proto, jestli z toho něco nevypadne.
Zbyněk: je důležité najít rovnováhu v tom, abychom lidi neodradili a zapojili je, ale zároveň měli kon trolní mechanismy
Josef Špak: Pozvat stávající příznivce aby se stali členy, mohlo by to kompenzovat velrybaření?
Václav U.: Je problém infiltrace a Jakubovy instrukce jsou rozumné

3. oslava pro lidi podílející se na kampani
chceme nějakou jihočeskou oslavu či sešlost?
Martin: nějak nemám čas
Dan: bylo by fajn spojit to s krajskou schůzí

Pepa: dát dva víkendy na výběr.
Lukáš: měli by se objevit lidi, kteří by chtěli kandidovat do předsednictva.
Zbyněk: bylo by fajn tam mít aktivní lidi.

Václav Klecanda: chceme založit táborské MS.


4. příští volby
Jak zapojit Tuhacka?
a Konvicka by o tom rovou psal
Simon: Týn se moc neřeší
Martin K. : mně by se líbilo, jestli bychom mohli žádosti o 106 předat Tuháčkovi, aby se do toho zapojil
Lukáš K.: nalejeme to někam, aby to bylo on-line, dáme do redminu do spisovny
Václav K.:je na to appka, infoprovsechny.czPave http://www.infoprovsechny.cz/
Lukáš naskenuje všechny dopisy, co přišly, zveřejním to
Martin K. nejlepší na googledisku, ještě chybí termín :D
Lukáš: do konce měsíce, Jana s tím pomůže!!!!!!!!!!!!

Dan: prezidentské volby: nominovat kocoura Klapušku (domýšlíš důsledky?) Nebo Cimrmana ;)
komunální volby: musíme začít dělat pirátskou šťouravou činnost, musíme začít hned

Lukáš: posunout na nové předsednictvo, bude to jeho agenda

Dan: jak je to s MS? V ČB by se toho chtěl chopit Lukáš.
Romana měla nápad oddělit ČB a Týn
Simon: jsem proti rozdělení MS ČB
Lukáš: můžete počkat na regulérní volbu předsednictva, nebo může Honza rezignovat nebo pomocí členského podnětu předsednictvo odvolat
Simon: do měsíce by měla být schůze MS, kde bude tohle na stole.
Lukáš: asi by bylo fajn to v MS ČB převolit, Honza sedí na dvou židlích, což asi není dobré
Jana: na Strakonicku je třeba napřed dovolit předsednictvo, pak budem řešit komunál
Pepa: jak se setavuje kandidátka na komunál?
Lukáš: primárky
Pepa: Kdy začít?
Lukáš: napřed je třeba oslovit lidi a zvolit lídra a pak dovolovat postupně lidi, kteří se přidají
Dan: máme ještě větší problém, je nás nejméně a kandidátka je fakt dlouhá :D Je třeba sehnat lidi na kandidátku a vymyslet programové priority, popř. koalice
Lukáš: méně vadí koalice a je dost jedno pořadí, dost se kroužkuje
Dan: pohlídat ČB, jestli zase nepůjdou se Zelenejma to jste říkali vy ostatní, že se vám Zelení nelíbí... já říkám, že se na to v ČB musí myslet a pečlivě to zvažovat. možná nám budou nejbližší a nebude jiná mediálně atraktivní možnost...
Zbyněk: pomohlo by to Pirátské centrum

Dan: současné místo jsme vyklidili, byli jsme s Lukášemdnes se podívat v novém prostoru, vypadá to celkem dobře, ale je to v prvním patře, není to tak otevřené pro veřejnost.
Lukáš: díky za sehnání základy před volbama

5. novinky z poslaneckého klubu
potřebujeme asistenty - je jich možno mít víc
aktuálně mě trápí spíš admin, delegace jednoduché práce
Václav Klecanda: znáte katastr.2.cz? Zjistíš info o pozemcích.
Lukáš: prezident mě 28. pozval na hrad, ozval se Zdechovský europoslanec, že může kdykoli poradit.
Založiln se poslaneckej klub, zvolil se předseda, to je Michálek, místopředsedy zvolíme v neděli. Byl ustanoven vyjednávací tým.
Ve sněmovně je asi 80 výborů, tam je třeba dostat lidi, předpokládám, že se dostaneme do opozice.
Jádro týmu je Ivan a Jakub, třetího si vyberou dle věci, co se vyjednává.
Setkali jsme se se STANem, tam se řešili průniky na digitalizaci, taky jsme získávali informace o schůzkách s Babišem, oni už tam byli.
Prchal na nás útočí a lanaří nás, abychom šli s ANO? ale nejdem.
Teď se bude jednat s ODS.
Dneska jsme registrovali klub ve sněmovně, máme 150k na provoz klubu, máme celý patro v nějakým paláci, je tam zasedačka a kancly.
Budou se vybírat lidi do kanclů, asistenti aj.
STAN - byl tam Bartoň, Ivan a Jakub
Lukáš čte o jednání se STAN (z příspěvku v registru kontaktů post523198.html#p523198 )
Martin: podívat se na světelný smog, zkus to najít, máme to v programu

6. diskuze k rezignaci KP - převolovat by se mělo v listopadu
jsme už řešili, vyhlásíme jednání, aby se mohli přihklašovat kandidáti.

7. analýzy výsledků voleb
Dopadlo to dobře, jsme čtvrtí v republice jako kraj, mezivolební růst super, je to ok.

8. nominace Klapušky na prezidenta
Mikuláš F. to slíbil Jakubovi Horákovi, je třeba 20 poslaneckých podpisů

9. případná diskuze
situace v Písku, páteční schůzka, co se bude řešit
pozvat Ríšu - Jana zařídí
Luděk je pozván, přijde
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Soumar, Ivo.Vlasaty
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

31.10.2017

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 31 říj 2017, 22:43

Setkání 31.10.2017
přítomni: Lukáš Mareš, Kolis, Jana Rohová, Michal Horák, Vašek Klecanda, Vašek Urban, Zbyněk Konvička, Martin Mareda, Dan Leština, Pepa Špak

1) shrnutí schůzky v Písku + stav v Písku
Michal: klávesnice snese všechno, ale naživo je to pak rodinná idylka. Pepa a Martin se do sebe pustili přes messenger, situace se vyhrotila, Martin rezignoval.
Dál nechce dělat předsedu. Byla vyhlášena rozprava, přihlásil jsem se zatím jen já, podporu asi mám. Přihlásil jsem se proto, že jsem nejméně ve sporu s ostatními stranami, aby to bylo v klidu.
Lukáš: jsem rád, že jste to vyřešili jako chlapi, jestli to volba nového předsedy vyřeší, bude klid a někam se to pohne, tak jedině dobře.
Michal: destruktivní vliv na kampaň do komunálek to mít nebude.
Zbyněk: mám z toho stejný pocit, Cryovi se ulevilo.
Je důležité, abychom zakopali všechny válečné sekery na schůzi KS.
Michal: v Písku bylo potřeba pročistit vzduch, zas takový uragán to být nemusel, ale aspoň je vyřešeno.
Lukáš: s Pepou souhlasím hlavně s ohledem na komunál, je třeba se zaměřit na reálné hmatatelné výsledky, letos už aktivistické akce stačit nebudou.
Michal: Piráti dokážou skloubit aktivistickou a politickou rovinu, ale musí to být vyvážený.

2) problémy v Hradci
osobní problémy, graduje to, více na schůzi KS
Lukáš: docela mi dost vadí, jaké má Olda konspirační teorie
Martin: Je jasný, že nedostat se kvůli 300 hlasům je smůla. Ale těch 300 hlasů je docela dost v tom krajským měřítku(Co má třeba povídat Ondra Kolek z Libereckýho kraje - ten se nedostal o pět hlasů !)
Život jde dál, dali jsme do toho myslím všechno a dopadlo to nad očekávání.

ČB: uvidí se, jak to dopadne, nápadem bylo, aby se rozdělilo MS ČB a Týn.
Lukáš: převolení je rozumější varianta.
Dan: aby bylo jasno, trhání nechce vůbec nikdo.
Kolis: Honza má agendu PO, nestíhá, ať se převolí a uvidí se, jestli obhájí nebo ne.
Jana: převolíme, uvídíme.
3) problémy v členské základně po volbách, snaha o řešení
Jana: apeluje na to, aby všichni byli v pohodě stejně jako před volbami, aby se lidi nehádali a nepoměřovali si přirození, nemá to cenu.

4) úkoly v Redmine pro jednotlivá MS
Jana: chcete svůj seznam v Redmine za MS?
Lukáš: uvidíme po neděli, jak se domluvíme.
Václav: plníme úkoly na slovo a na slovo je dodržujeme.
Kolis: když je těch úkolů víc, celkem se hodí.
Václav: takových úkolů MS mít nikdy nebude.
Kolis: Doufám, že bude.

5) přijímání nových členů - Zbyněk chce zařadit

Jana: je jich kolem 150, ale je nízká pravděpodobnost, že by se všichni někdy někde objevili
Lukáš: vím, že se zaregistroval kolega z nemocnice
Zbyněk: Valentin Horba, malíř z Písku, ozval se.
Martin:Je možnost se někde podívat na jména? Zajímalo by mě jestli se a případně kdo hlásí z Tábora
Jana: odprezentuje na krajské schůzi, kolik lidí je odkud, jak s nimi pracovat a tak
Lukáš: nevím, jestli je dobré, aby noví lidi byli na schůzi a slyšeli nějaké praní špinavého prádla

6) novinky z poslaneckého klubu
Kolis: to je asi na mě :D
Zasedali jsem už podruhé, máme nejvíc setkání ze všech klubů. Měli jsme mediální školení, jak mluvit s novináři, jak psát na fb, co neříkat, aby se z toho nestal debilní titulek.
Řešilo se rozdělení působnosti, řešili jsme, kdo by mohl být nominovaný do jakého výboru, pak jsme řešili, jaké výbory jsou důležité
bezpečnost, veřejná správa (chceme vyčlenit e-government), veřejné prostředí, školství a evropské záležitosti..chceme předsedy a uvidíme, jak to dopadne
kandidáti na předsedu sněmovny - Bartoň a Pikal - mluvili i Anglicky, aby nevypadali jako blbci.
Vyhrál Vojta Pikal 11:8, 2 se zdrželi, takže Vojtu navrhujeme na místopředsedu sněmovny (druhého po ODS)
Lukáš: jaká je hyerarchie? kdy to řídí předseda, místopředseda atd.? Jednání jsou dlouhá, takže se střídají, hyerarchie tam moc není.
Řešili jsme předsedu sněmovny - podpořili jsme Vondráčka, za což chytáme hejty, argumentace je jednoduchá, protože SPD už vyjádřila podporu ANO, takže Fiala by to nedal, takže jsme nechtěli blokovat jednání o obsazování sněmovny, když už se chtějí hádat o vládě, to můžou dělat až do Vánoc, ale sněmovna už může zasedat a může vydat Faltýnka a Babiše a může začít makat.
Třetí pokus o sestavení už by mohl být bez Babiše. Když už by jí Babiš 2x nesestavil, potřetí už ji sestaví asi těžko.
Dan: akorát Kalousek dělá divadlo.
Kolis: podle Rekonstrukce státu vychází Vondráček líp než Fiala, který by to navíc stejně nesestavil, takže není důvod to zdržovat.
Martin: Dnes bylo jednání s TOP09, pochopil to Kalousek? :-)
Dneska jsme se setkávali s kde kým, výstupy ještě nejsou.
Michal: když by v prezidentské volbě neuspěl Zeman, tak by mohly zmizet kličky o vládě bez důvěry, tak by došlo k předčasným volbám.
Kolis: ale to nikdo nechce.
Spekulace o tom, jak by to mohlo dopadnout.
Pepa: Zeman to tedy nechá na měsíc?
Kolis: ano, ustavující schůze bude 20.listopadu.

Řešili jsme obsazení klubu, předseda je Michálek, dovolili se místopředsedové, jsou 4
já mám na starost kanceláře v centru a v krajích. Scházím někoho na štěnice, myslím, že tam budou. Kdyby měl někdo nápad, co by v kanceláři nemělo chybět, ozvěte se.

Lukáš: myslím, že když se ta politika bude dělat poctivě a čistě, bude to silná zbraň.
Kolis: souhlas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 3):
Ludek.Blaha, Josef.Soumar, Ivo.Vlasaty
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

7.11.2017

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 07 lis 2017, 21:45

Setkání 7.11.2017
přítomni:Jana, Kolis, Lukáš Mareš, Ondřej Vichta, Josef Soumar, Honza Hošek, Dan L., Vašek Urban, Michal Horák, Vašek Klecanda

1) shrnutí setkání MS ČB (pokud je přítomen někdo z ČB)

Lukáš: v neděli jsme sešli v čajovně, všichni kromě Romany a Dana
představovali jsme Pirátskou stranu, byl tam jeden uchazeč a dva lidi, co se zapojili v kampani a nejsou členové
Běží volba na nové předsednictvo, kandidáti na předsedu: Simon a Lukáš
předsednictvo by mělo být tříčlenné
začneme se scházet v rámci komunálního týmu, začneme asi teď v pátek
Honza Hošek: volba předsedy už skončila
Lukáš: ne, je to dvoukolové
ověřeno: po prvním kole se stal předsedou Simon, poběží volba místopředsedy
Dan: víme o třech lidech, co hlasovali pro Lukáše, nicméně má jen dva hlasy.
Kolis: nevím, jak by se to dalo zmanipulovat
Diskuze byla dobrá, bylo to bez emocí a v pohodě

Jindřichův Hradec
Jana: členové tlačí na konání schůze co nejdříve, chtějí tam nabírat členy
Lukáš: zavolám Oldovi a pořeším to s ním
Michal: postavte to tak, že musí být přihlášení na fóru a cv, formulář na pirati.cz
Lukáš: mohli bychom udělat usnesení, že se nedoporučuje přijímat členy do rozhodnutí RV, ale zavolám Oldovi

2) práce koordinátora
Jana shrnuje, že se hlásí do volby na vedoucí PO a bude třeba nový koordinátor, bude probíhat výběrové řízení. Pokud znáte někoho, kdo by se chtěl přihlásit, dávejte tipy.
Honza Hošek: koordinátor je na každej kraj 1?
většinou ano, někde 2 a dělí si činnosti.
Dan: Jaké jsou podmínky? IČO, plný úvazek, odměna kolem dvacky cca
Dan: ptá se Lukáše na výběrka na asistenty
Lukáš: zatím máme na tři měsíce dočasné asistenty, pak budou výběrka, můžeš poslat kontakty


3) probíhající volba předsednictva KS

- navrhovat lze jednoho člověka v jednom příspěvku, jinak nelze vyjadřovat podporu
- mnoho kandidátů má podporu, ale kandidaturu přijal jen Michal

4) zasedání krajského fóra v Písku - návrh programu: post524434.html#p524434
- prosím o doplňování

5) novinky z poslaneckého klubu
máme kanceláře na Malostranském náměstí, je to tam super
došlo k rozdělení kanceláří podle potřeb poslanců
dochází k obsazení dočasných pozic sekretářek, asistentů a tajemníka, resp. zveřejňovače
vyjednávací tým vyjednává - dneska kulatý stůl, kde budou všichni kromě ANO kvůli tomu, že ANO chce imunitní výbor, což je v současné situaci nebezpečné
příští týden bude probíhat školení procedur ve sněmovně, jak se projednávají návrhy atd.
21. bude probíhat ustavující schůze sněmovny, většinou probíhá 3 dny
sněmovna jedná od 9 do 21, jednání se může prodloužit, ale jen do sedmi do večera - JdŘ sněmovny
Kolik je výborů?
Spousta, jsou různě velké.
Pokud přijde návrh, rozprskne se do těch výborů a s nějakým doporučením od nich jdou zpátky do hlasování.
O víkendu máme team-building, ne klasická chlastačka, ale spíš nějaká školení, zařizuje Olga Richterová a Honza Lipavský

dotazy: Vašek Klecanda se ptá, jestli někdo řeší průsečíky témat na komunálky
Michal: každé město má své specifikum, proto si myslím, že není aplikovatelný jinde
Pepa Soumar: vycházel jsem z tohoto: https://wiki.pirati.cz/volby/2014/komunal/program + přidal další věci
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vlasaty, Ludek.Blaha
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

mumble 14.11.2017

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 14 lis 2017, 21:49

Setkání 14.11.2017
přítomni: Jana Rohová, Michal Horák, Václav Klecanda, Ondřej Vichta, Lukáš Kolářík, Marek Mášl, Pavel Šramhauser, Václav Urban

1) Pirátské centrum JčK
inspirace na Pirátské centrum (z Liberce)zde
kolik jsme ochotni investovat? Co od toho očekáváme?
Kolis: za můj mandát dostaneme docela dost peněz, takže na centrum bude
poslat tam Lukáše Mareše, aby to nafotil
KOlis: chtěl bych udělat vlákno na fóru JIhočeská PiCe, kde by lidi mohli diskutovat a lidi by mohli psát svoje vize
Pavel: udělat brainstorming
Lukáš: klidně, udělejte brainstorming, pak to dejte do diskuze na fóru
Michal: jsem pro fórum
Jana: udělám vlákno na fóru a rozešlu všem členům
Kolis: budu mít schůzku s designerem a architektem, bude celostátní koncept na vzorové PiCe, můžeme se inspirovat
Marek: koukal jsem na nájmy v ČB, zajímá mě, kolik bude peněz, vybíral jsem asi ze 4 lokalit.
Mariánské náměstí, Lannovka, náměstí, Hradební
uděláme sdílený dokument s nabídkami a připneme to do skupiny a obešleme mailem + přidáme na fórum

2) zasedání krajského fóra - shrnutí + schůze v prosinci
další schůze:
kde? ČB x Tábor
kdy? uděláme doodle, pokud neděle, tak 3.12., 10.12 nebo 17.12.
Václav: lepší je to dělat od kompa
Michal: odosobnění není ta cesta

OFFTOPICco zastupitelstvo v Táboře? co doprava?
Vašek K.: bylo to odloženo, což jsme chtěli.
Je tu taková situace, že město vždycky vlastní část firmy, ať je to MHD, teplárna atd., město by mělo dbát na to, aby občanům vyšlo vstříc, na druhou stranu tam má prachy, tak by se mělo snažit vydělat, takže střet zájmů
Marek Mášl: V ČB teplárnu vlastní, zeptal bych se, jak to mají nastavený, protože mají nasmlouvané firmy za určitých podmínek, jak to řeší.
Nevidím moc konflikt zájmu, ale konflikt logiky.


shrnutí schůze v Písku:
Michal se omlouvá, že nebyl, informuje o volbě nového předsedy v Písku

3) hospody s nováčky
někde jsou schopni už dělat sami, např ČB, je potřeba jednou za 14 dní tuto akci uspořádat.
Nápad: mohla by být součástí setkání komunálního týmu (např. před nebo po, na cca hodinu)
V ostatních MS musíme hospody zavést, zezačátku aspoň jednou měsíčně, dodržovat periodicitu
Pivo s poslancem - chtěli bychom uspořádat v každém městě a spojit s hospodou s nováčky
ČB: navázáno na komunální tým
Písek: neděle 19:00 vezme si na starost Michal
Tábor: posezení s Piráty, už jsme měli 3, budeme dělat další
Strakonice: se schůzí MS
Jindřichův Hradec: nikdo tady není, vyřešíme individuálně
Jana: prosím, abyste mi dávali vědět, že ty akce budou, pozvu lidi atd.

4) příprava na komunálky, podnět V. Klecandy
piratsky-program-f402/priprava-na-komun ... 38313.html

5) poslanecké okénko
Byli jsme na posl.team-buildingu, heslo "nebuď kokot"
probírali jsme kompetence a výbory
Kolis má sociální věci a bezpečností výbor s Ivanem (odposlechy)
největší přetlak je o bezpečnostní výbor
novináři jedou titulkovou válku, je to docela tlak
potřebujeme, aby sněmovna začala co nejdříve fungovat, aby mohla třeba vydat Babiše a Faltýnka
předsedové výboru by měli být z opozice

teď budeme mít různá školení, nácvik hlasování a tak, ve čtvrtek budeme dělat případovky, procházet případy, které už se staly
v pondělí Hamáček svolává ustavující schůzi sněmovny

teď sedím na poslanecké ubytovně, piju Kozla a brzo půjdu spát :D

Michal: jste si jistí, že ANO nemá mít předsedy výborů? Udělali jste si nějaký průzkum?
Kolis: myslíme si, že to je dobře, většina lidí ví, že je Babiš lump.
Michal:já to chápu, ale moje soc.bublina moc ne.

diskuze s poslancem a odpovědi na dotazy přítomných
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vlasaty, Ludek.Blaha
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

mumble JčK 21.11.2017

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 21 lis 2017, 21:48

Setkání 21.11.2017
přítomni: Jana Rohová, Martin Kákona, Marek Mášl, Josef Soumar, Honza Hošek, Michal Horák, Simon Kostadinov, Lukáš Kolářík,
(koukám předem na zápis, zdravím z blbého časového pásma - Dan)
sleduje Luděk Blaha

1) Jihočeské Pirátské centrum
jednáme na fóru: krajske-forum-jihocesky-kraj-f408/krajs ... 38316.html
fotky a popis: https://drive.google.com/drive/folders/ ... YBNWa_2IYl
- všechno je to pěkný, podle fotek se mi líbí Tukan, pak Plachanda. Už víme, kolik reálně máme...?
jaký je další postup?
schvalování PKS, pronájem od ledna?

Michal: budeme řešit bezbarierovost? Budeme řešit parkování poblíž? Bylo by dobrý tohle info doplnit
Marek: kolem náměstí nebo ve vnitřním bloku bude vždycky problém zaparkovat
Michal: podle fotek se mi nejvíc líbí ta hospoda
Lukáš: já bych to dělal jako coworking
Marek: v obou těch objektech byly hospody, vždycky problém s nedostatkem lidí
Lukáš: důležité je, aby tam chodili lidi, to, že tam budeme chodit my, je vedlejší
Pepa: taky jde o cenu služeb, zejména tepla, pozor na to (doptejte se na vytápění - dálkové, teplárna ideální, vs. v suterénu vytápění elektřinou asi nejnákladnější, případně informace na původního nájemce, kolik platil v průměru za rok.
Náklady za služby mohou dosáhnot i výše nájmu - voda, elektřina, teplo, dále nutné počítat náklady na tiskárnu, papíry, vodu k pití, kávu, hygiena - cca 2.500 Kč měs.? apod.)

Kolis: musí být rozpočet na všechny objekty, nájem, energie atd.

2) zprávy z komunálních týmů
prosím o doplnění tabulky komunálních týmů - za každé mésto/MS to může udělat jeden člověk
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
setkávání probíhá zatím v ČB a Písku
Michal: možná by stačila kontaktní osoba.

Písek: Michal: na první schůzce jsme se domluvili, že se domluvíme.
Zachováme sdílené neděle, tam budeme řešit zastupko i komunál, souvisí to spolu.
Mezitím bude vždy jeden volební štáb.
ČB: Marek Mášl: probírala se nějaká komunální témata, měli bychom se scházet jednou měsíčně, můžou přijít nováčci
V Sob. zatim volby neresime. Mame dost prace se soucasnou politikou.

3) info o zasedání MS Jindřichův Hradec (pokud budou přítomni nějací účastníci)
nikdo tu není, kdo tam byl
Pavel: nominoval jsem Oldu Mácu do RV

4) co chtějí MS stihnout do konce roku

ČB: Pavel: zvolit prostory na PiCE (není jen otázka ČB), chceme se sejít ještě 30.11., každý by měl mít 5 témat, která by měla být nosná, pak brainstorming
Písek: dovolba předsednictva (chybí místopředseda), 1. sdílená neděle
Jana:pivo s Michalem?
Michal Horák: 26.11., 10.12. od 19:00
Jana: ok, zpropagujeme na 26.11.
JH: nejsou
Tábor: volebni program + 1-2 clanky, ktere ho popisi (vlakno na foru je pro kadeho) piratsky-program-f402/priprava-na-komun ... 38313.html
Strakonice: schůze MS
Prachatice: nejsou

5) zasedání krajského fóra
https://www.facebook.com/events/148049409151856
post529793.html#p529793
Pavel: nabízím pomoc s uspořádáním
Jana: zařadit speakera o stranických systémech
Michal: když bude cukroví, nikdo nebude chtít řešit kontroverzní témata
Marek: pohádat se dopoledne, odpoledne mít vánoční pohodu

Pavel: pokud si to Olda s Lukášem nevyřeší, zařadit jako bod jednání
Lukáš: nemám chuť s ním mluvit, ale asi budu muset +++

6) poslanecké okénko
odpovědi na dotazy
Jak je to s výbory?
zbytek telefonicky, poslancovi padá net
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvek:
Ludek.Blaha
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

mumble 28.11.

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 28 lis 2017, 21:16

Setkání 28.11.
přítomni: Jana Rohová, Lukáš Mareš, Josef Špak, Michal Horák, Marek Mášl, Lukáš Kolářík, Václav Urban, Václav Klecanda, HOnza H.
sleduje: Cryo

1) Jihočeské Pirátské centrum
Lukáš Mareš pověřen od předsednictva, jak to pokračuje?
Lukáš M.: v sobotu jsem byl požádán zpracovat projektovou dokumentaci, konzultoval jsem to s Kolisem, připomínkujeme to a dolaďujeme.
Máme předběžný návrh na smlouvu na Tukana
Předložíme novému předsednictvu kraje, poté bude schvalovat krajské fórum.
Od 1.1. by se to mělo stihnout rozjet
Kolis: až to bude nějak ve formě, dáme do sdíleného dokumentu, aby se to mohlo připomínkovat
Lukáš Mareš: energie do 5 tisíc za měsíc
Kolis: je tam plyn, můžeme si to nadefinovat, kdy budeme topit.
Pepa: víc lidí to vytopí samo :D
Jana: je to počítáno podle předchozího majitele, což byla hospoda, mohli bychom mít menší spotřebu.

2) Vánoční schůze JčK
prostory zde: http://www.riegrova51.cz/pronajem/viceu ... r51-1.html
Kalkulace: https://drive.google.com/file/d/1KFyU-N ... sp=sharing
cattering: https://drive.google.com/file/d/1pWiprG ... sp=sharing

chceme to udělat Vánoční a příjemné, příjemné prostředí, dobré jídlo + překvapení :)
brzy bude spuštěn formulář pro přihlašování - Jana dodělá zítra, stejně jako událost
Otázka do pléna: jste ochotni zaplatit dvě kila za cattering? Kafe, čaj, slané pochutiny, koláče, brownies..?
Jana: osobně mi to přijde v pohodě, normálně si každý za sebe platí a vychází to tak stejně.
Cryo: Popravdě jedu na schůzy, né na catering, tudíž za mě nepotřebuji nic z toho.
Jana: já to brala tak, že ať jsme kdekoli, vždycky si tam každej něco dá.
Vašek: dal bych do dotazníku dvě možnosti: chci, aby mi někdo udělal jídlo a přinesu vlastní jídlo (ale já tam nebudu), ok, dáme

3) volba vedoucího PO, práce koordinátora
Jana byla zvolena na vedoucí PO, budeme hledat koordinátora, do té doby to nějakým způsobem dá dobrovolnicky
prosím o zamyšlení, kdo by to mohl dělat, aspoň dočasně, než budou výběrka, něco zvládnu dobrovolnicky

4) volby do RV a RP
RV: celostatni-forum-f477/cf-32-2017-volba- ... 38323.html
Jana popisuje, jak se volí za CF a kraj, nominace atd.
RP: celostatni-forum-f477/topic38277.html
vlákno, kde běží jednání, seznamte se s kandidáty

5) PaRo
announces/participativni-rozpocet-2017-t38519.html
vlákno pro návrhy je na fóru jihočeského kraje, dělali jsme třeba Autumn night Katovice, které děláme každý rok
prosím, zamysleme se, co by kdo chtěl přihlásit

6) poslanecké okénko

Dotazy:
Pepa Špak: našel jsem jedno hlasování, jeden poslanec hlasoval proti, byls to ty.
Kolis: jo, nechtěl jsem tam tolik komunistů.
Pepa Š. jak to probíhá? Historky z natáčení? Kolis: všechno je obchod něco za něco, na kamery se hraje divadlo, aby se o tom mohlo psát. Cryo: Všude chleba o dvouch kůrkách, všude je to stejný.
Jana: proč sedíte v rohu?
Kolis: dva návrhy pro obsazení sněmovny, jeden byl od nás druhý pro SPD, prošel ten jejich. My teda nebudeme vidět na kamerách, budeme pod balkonkem s novinářema.
Marek: furt tleská jenom ANO? Ne, ale je jich hodně a tleskají často.
Klecanda: chápu to dobře, že se tam řeší samé kraviny, řeší Pirátský klub věci, který se budou dít potom, připravuje se na to?
Kolis: sněmovna nejede, největší práce bude ve výborech, které kontrolujou vládu.
Klecanda: poslanci můžou něco navrhnout.
Kolis: máme 3 napsané, novelizace 106, registr smluv a ještě něco. Návrhy máme, energie jde do zaběhnutí klubu, nastavení struktur, kdo co bude dělat a tak.
Má to výhody i nevýhody: nevýhoda: musíme se zaběhnout, výhoda: netáhneme si s sebou staré struktury
Honza H. co přílepky? Kolis: už by to nemělo fungovat.
Honza H. jde uklidit stavající nepořádek?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Soumar, Ludek.Blaha
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

setkání 5.12.

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 05 pro 2017, 21:49

Setkání 5.12.
přítomni: Jana Rohová, Lukáš Kolářík, Marek Mášl, Lukáš Mareš, Honza Hošek, Václav Klecanda, Stanislav Podojil, Václav Klecanda
sleduje: Cryo

1. projekt PiCe - co je třeba udělat jako další krok
Lukáš: řešili jsme to s Kolisem, projekt je připraven k prezentaci
https://docs.google.com/document/d/1aLD ... x2b68/edit
mohli bychom si prohlédnout PiCe před krajskou schůzí, sejít se hodinu předem.
Domluví se s majitelem, pokud kývne, rozešleme na členskou základnu
Václav K. - bude se podepisovat smlouva?
Kolis: ne, musí to schválit krajské fórum
fotky here: https://drive.google.com/drive/folders/ ... YBNWa_2IYl
Lukáš M. : 17.12. ve 13:00 prohlídka možná
sraz v 13:00 před Tukanem

2. Brno celostátní forum 6.1.2018 - pořad jednání, přihlašovací formulář, organizace společné cesty apod.
přihlášky: https://cf2018.pirati.cz/
pořad jednání: celostatni-forum-f477/cf-36-2017-sestav ... 38535.html

3. PaRo projekty za JčK - změna termínu PaRo na 12.12.
Lukáš Mareš + Marek Mášl
Lukáš: doladění pirátského centra - úprava interiéru - výmalba 5-6K
Kolis bude mít zajištěn design-projekt
dále kolostav (pokud město schválí)
dobrá by byla i reklama
Lukáš: svítící reklama
Marek: bylo by super tam udělat šlápoty na zemi
Cryo: Stále mě nikdo ještě neřekl v čem to bude jiné, než kterýkoli nízkoprahový klub.
Marek: přijď a vymysli to, kritizovat umí každý.
Kolis: jiné to bude třeba v tom, že to bude pod Piráty a ne pod neziskovkou, bude to politické centrum Cryo: A potřebujeme opravdu zrovna tohle ? Víc se mě líbílo to že děláme akce které jiný nedělají, například to bosé hřiště a pod...
Marek: 50% centrum strany, 50% kulturní centrum
Marek: srovnal bych to s Paralelní Polis
Kolis: v Praze to je ale na každým rohu, v ČB ne Cryo: Dle mého jsou to zbytečně vyhozené peníze, neřeknu kdyby se to uživilo samo udělat to formou startovače, ale obávám se že tohle na sebe nevydělá. Nehledě jak jsem říkal, staví se to od střechy místo toho aby se to stavělo od základů. Tj udělat průzkum trhu co tam vlastně má bejt, kde to lidé chtějí a co vlastně chtějí, pak udělat rozpočet, propočítat to, a na základě toho pak pokračovat.
Kolis: dneska jsem přemýšlel, že bychom mohli vykopnout výzvu veřejnosti, aby se lidi ozvali s projektem, který by tam mohli realizovat
Chceš vést svůj kroužek, udělat vertikální bylinkovou záhradku atd.
Ten člověk by byl garant a s tím by se komunikovalo
Lukáš Mareš: chce to nástěnku s projektem

Václav Klecanda: podal jsem si projekt, postnu to na facebook
Vašek vysvětluje, o čem jeho projekt (appka) je

4. nové krajské předsednictvo
předsedou se stal opět Lukáš Kolářík, volba 1.-3. místopředseda z kandidátů Simon Kostadinov, Jana Rohová, Renata Žďárková
pak bude následovat dovolba krajske-forum-jihocesky-kraj-f408/kf-jc ... 38680.html

5. dotazy na poslance
Kdy vydají Babiše?
Až to projednají v mandátovém a imunitním výboru.
Sněmovna pak bude hlasovat
Jak probíhá jednání o rozpočtu?
Je to "jenom" 900 stránek, dneska se řešily příjmy, výdaje atd, na další jednání se to předalo výborům, který mají na starosti dílčí úseky
pozměňovací návrhy budou v úterý
Cryo: Kdy zastavíte další vlny EET?
Dneska se k nám dostala novela zákona od starostů, budeme projednávat na nejbližším klubu, jestli to podpoříme. Garantem je Martin JIránek, dá se na něj obrátit. Cryo: Takže to mám opět dát jako členskej podnět aby to šlo do CF?
Nemusíš, je to jedna z našich 20ti priorit, tím, že s tím přišli STAN, tak se na to napřed podíváme, jestli s tím souhlasíme (třeba chtějí to samý)
Cryo: A co s tím protikuřáckým zákonem? Už chybí jen 4 hlasy a půjde to do CF.
Ten je v senátu, uvidíme, zda to vrátí nebo jak to bude. Cryo: Je to škoda že se tím už dávno nezabejvají Piráti, mohlo to bejt super reklama na to že chceme zrušit něco co je proti normálnímu rozumu.
Pracovní skupiny jsou, ale sněmovna se zatím ustavuje, chybí místopředsedové výborů, teď se musí vyřešit do konce roku rozpočet, pak to snad půjde. Cryo: Jediné co je dobré že chcete omezit platy poslanců.
Honza Hošek: je ve straně nějaká velká skupina, která to chce řešit?
Kolis: to je politická otázka. Cryo: No tak když se koukneš na hlasování tak je tam 58% pro řešení. Oni to řeší, jen to nemůžou řešit dneska, musí se ustavit sněmovna a schválit rozpočet, aby nebylo rozpočtové provizorium. Cryo: Tak né snad všichni pracují an rozpočtu ne? Kdyby jedna skupina z těch X pracovala na jiných věcech například na tomhle taky by se asi prd stalo, a nebo je tu ve straně dost lidí, kteří jsou schopni na tom pracovat. Mají na to skupinu, která na tom pracuje, ale teď se zákony ještě nepředkládají. Cryo: Neříkám předkládat, pouze pustit do éteru že na tom pracujeme.

6. diskuze
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

mumble 12.12.2017

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 12 pro 2017, 21:50

Setkání 12.12.
přítomni: Jana Rohová, Lukáš Kolářík, Honža Hošek, Marek Mášl, Lukáš Mareš, Václav Klecanda
sleduje: Cryo

1) PiCe - schválení záměru, smlouva
Link na materiály: https://drive.google.com/drive/folders/ ... RHRjhMw1s-
smlouva o nájmu je předpřipravená majitelem, je třeba ji doladit. V neděli máme setkání v centru (ped krajskou schůzí)
lze si prohlédnout na odkaze.
Kolis: je potřeba udělat návrh usnesení a rozeslat krajskému fóru
Lukáš: zkusím domluvit schůzku s majitelem před zasedáním.
Marek: bude se to pojišťovat?
Lukáš: bude muset, otázka je, ejstli zodpovědná osoba

2) rozpočet
Kolis: začnu dávat dohromady rozpočet,
rozeslal jsem zprávu MS a do Tábora a Soběslavi, jaké mají požadavky na rozpočet, jestli chtějí položku nebo registrovat vlastní rozpočet
Jana: položka PiCe
řeší se, na kolik nás vyjdou různé volby v dalších letech
Lukáš: bylo by dobré mít i rozpočtový výhled na 4 roky

3) počet nových členů od voleb 2017 - nový člen je jeden (Mirka Mácová)
Marek: celkově za republiku?
Jana: včera jsem zadala koordinátorům udělat statistiku.

4) stav promyšlenosti kandidátek do komunálu v různých městech...
Kolis: mam vizi, že by v každým městě, kde se bude podávat kandidátka, vznikne tým, který se tomu bude věnovat, ten by si měl stanovit priority - 2-3 věci
chtěl bych, aby tam byli lidi, kteří se budou specializovat na různé věci a skrze agendu se potkávali napříč MS (např. lidi specializující na dopravu ze všech MS)
Lukáš: všichni se zamýšlíme nad hlavními problémy, víme, že to chce jen pár nosných témat
Cryo: Proč pořád musíte cpát do komunálek hlavní nosné témata? V každém městě je to úplně jiné a jestli chcete opět uspět je potřeba se zaměřit na témata která pomohou lidem v těch mkěstech. Tohle si nechte na krajské volby a nebo na poslaneckou sněmovnu.

5) poslanecké okénko
Kolis: jsem ve výboru pro bezpečnost - tam se schvaloval rozpočet
pak jsem v sociálním výboru
shrutí, čím se výbory zabývají a co pod ně spadá

dneska byla schůze, podařilo se nám prosadit návrh pro ustavení komise pro vyšetřování OKD.
První čtení nějakých zákonů - cestovky, změna přílohy rotterdamské úmluvy (pesticidy atd.) Cryo: Jak je přesné změní toho zákona o cestovkách a kde je na to ěnjaký odkaz ?

Dotazy:
Marek: jak se ti líbí noví ministři?
Kolis: ještě jsem se na to úplně nezaměřil

Diskuze
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

9.1.

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 09 led 2018, 22:12

Setkání 9.1.
přítomni: Dan, Jana, Honza H., Lukáš Kolářík, Vašek Klecanda, Marek Mášl

1) shrnutí z CF
volba předsedy a místopředsedů, workshopy v neděli - půjde newsletterem (výstupy ze všech)

2) rozpočet - celostátní rozpočet bude snad brzy schválen, v JčK jsme udělali provizorium, abychom mohli platit to, co hoří.
JčK rozpočet - Kolis obeslal všechna MS, aby sdělili požadavky, zatím dodal jen Písek, snaží se postupně pracovat na tvorbě rozpočtu
Rozpočet schvaluje krajské fórum, můžu ho předložit do týdne
Dan: rád bych věděl, jak je to s rozpočtem ČB, ale tady se nemám koho ptát
Pepa Soumar za Písek rozpočet připravil
Kolis ho zveřejní, aby se ostatní mohli inspirovat

3) volba krajského zástupce do rv
je potřeba vyhlásit bod 2, Kolis zítra vyhlásí, Olda teď ještě bojuje ve volbě CF

4) Čepice - aktuální info (Jipici už mají v Jihlavě, smolík pacholík :)
podepsána smlouva, přepsány energie, je třeba to rozjet, co nejdříve tam udělat setkání předsednictva a krajskou schůzi

5) co se děje a chystá v MS - prosím předat info koordinátorce k rozeslání příznivcům
prosím informovat koordinátorku, co se děje, jaké akced se plánují

6) schůze kraje
je třeba stanovit termín, ideálně konec ledna, Jana udělá doodle.

7) poslanecké okénko

a) - o čem se bude hlasovat na příští schůzi

I. Nagojský protokol

II. ?


Prosíme Dana, aby napsal krátké stanovisko k Nagojskému protokolu.


OT: krajské MO koncepce: https://redmine.pirati.cz/attachments/d ... pce_MO.pdf
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Příspěvky: 887
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 856 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

23.1.

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 23 led 2018, 21:16

Setkání 23.1.
přítomni: Jana, Kolis, Pavel Šramhauser, Honza Hošek, Pavel Šramhauser, Marek Mášl, Vašek Klecanda, Ondřej Vichta, Lukáš Mareš
1) zprávy z Pirateconu
pokud tam nikdo nebyl, tak jen pro info, existuje stream
PO sbírá prezentace a budou k dispozici v pátek v newsletteru všem členům

2) výběrová řízení na různé pozice
verejna-vyberova-rizeni-f572/

3) poslanecké okénko
zrušení daně z nemovitosti, poukázky
systémy na MPSV - předán otevřený dopis
dnes se řešily nějaké návrhy ODS, ANO do všeho házelo vidle
Kolis: pracuju na novele exekučního řádu, chceme zlepšit postavení lidí v exekuci - řešíme P konto a slučování exekucí, mám schůzky s různými lidmi - právníci, neziskovky atd., pak je pozvu všechny dohromady k diskuzi

4) organizace jihočeského kraje, rozdělení na oblasti: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... it#gid=06-

5) co se bude dit v cepici behem ledna a unora, brezna? Kdo je odpovědný za ČePiCi? Jak budeme vytvářet program? FB pro ČePiCi ano/ne?
Kolis: budou pracovní schůzky v ČePiCi
Jana: je třeba dělat mumble nebo stream z prac. schůzek
Kolis: leden a únor - vymalovat, uklidit, spravit, utěsnit okna, zjistit, co je třeba nakoupit, a na začátku března otevřít, mezitím tvořit program
Jana: musíme vyřešit kalendář: soukromý na google, pak ho zveřejníme - Jana zařídí vytvoření Pirátského kalendáře
Kolis: vyměnit fabku, rozdat klíče, udělat check-list, možná bude přístup na čipy (zjišťuje Lukáš Mareš)
Kolis: setkání přípravného týmu PiCe by mělo být příští týden
Ondra: debatovalo se o tom, jestli se má udělat fb stránka
Kolis: určitě bude, ale napřed musíme udělat název atd. Musíme zaplatit fb propagaci, vlastní webové stránky, udělat navigaci (fyzickou propagaci) atd.
Pokud tam MS bude dělat akci, označí, že ji dělá tam a vytvoří na vlastní stránce. Je to jen můj názor, musíme se na tom dohodnout všichni.
Je potřeba zařídit stream, takže tam dát kompa na stream, hudbu a tak, bude to tam nastálo
Internet tam je a je rychlý
Pavel: sobotní brigádička - dát to tam do pucu, datum domluvíme na setkání příští týden
Lukáš M. : koupil jsem v Ikea základní vybavení, prknýnka, štetky a tak, aby to tam trochu vypadalo a začali jsme se Zuzkou uklízet, budu tam chodit skoro každý den.
Zuzka: řeším závěsy, naše představa je mít stejnou látku na závěsy, ubrusy, stínítka atd., teď řeším poptávku. Asi černá látka, šedé vlaječky, styl jako na stěně z PS.
Setkání v PiCe: Kolisovi by se hodilo pondělí

6) regionální weby
Ondra: chtěli bychom web pro Týn
jihocesky.pirati.cz/tyn
webová stránka zvýší dosah, lépe se to vyhledává
Vašek: pokud se to udělá jako podstránka, nelze tam přidávat obsah, proto má každý svůj vlastní web a svou doménu
stránky se dají podhazovat, ale články tam nejdou

Lukáš M. - setkání s Domovinou, mám z toho dobrý pocit, pomohou s kandidátkou
Volná diskuze - předávání informací
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Josef.Spak a 4 hosti