Volby do EU a nezaplacená faktura

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volby do EU a nezaplacená faktura

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Dobrý den.

Mám tu jeden takovej problém. Když jsem dneska šel v Písku nechat dát plakáty na výlep, zavolal si mě ředitel Centra kultury s tím že tam stále máme neproplacenou fakturu za tu kampaň do EU. Viz vlákno: krajske-forum-jihocesky-kraj-f408/eurov ... 51-20.html pro mě je to docela problém, protože díky tomu že to někdo kdo měl nezaplatil a nebo se o to nikdo nezajímal, tak ted zas to padá že já jsem ten dlužník. Tudíž prosím o prošetření proč se tak stalo a hlavně to zaplaťte. Fakturu přikládám v příloze, nechal jsem si jí přeposlat na E-mail. Pro jsitotu uvádím kontakt na ředitele CK mám dojem že to s ním vše dojednávala Jana Rohová.

Karel Průcha
vedoucí produkce
karel.prucha@ckpisek.cz
382 734 718, 606 259 724
Centrum kultury Písek o.p.s.
http://www.ckpisek.cz
Přílohy
Faktura
Faktura

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1845
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Volby do EU a nezaplacená faktura

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ahoj,
faktura byla předána manažerce kampaně Zuzce Kolaříkové dne 16.4. 2014, ta jí prý přeposílala 17.4.2014.
Zkusím zjistit, kde se stala chyba, na mé straně to ale nebylo.
Se Zuzkou jsem mluvila, ta říká, že faktura byla předána do AO.
Současně jsem podala žádost o proplacení do podatelny FO.
Snad se to vyřeší co nejrychleji.

Díky za strpení.

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volby do EU a nezaplacená faktura

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“