KF ÚsK 7/2020 - Dovolba PKS - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Ustecky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Zamčeno
Vladimir.Vlach
Předseda krajského sdružení
Profese: IT technik
Dal poděkování: 486 poděkování
Dostal poděkování: 282 poděkování

Re: KF ÚsK 7/2020 - Dovolba PKS - rozprava

Příspěvek od Vladimir.Vlach »

Seznam kandidátů je aktualizovaný.
Pokud někdo z dalších členů zvažuje svoji kandidaturu, tak je povzbuzuji k časnému přihlášení a následné diskusi.
Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Vlach za příspěvky (celkem 2):
Jan.Bartonicek, Hana.Vodrazkova

Blanka.Vankova
Člen KS Ústecký kraj
Profese: pracovnice v nízkoprahu pro děti
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Lukas.Rysavy píše:
01 bře 2020, 19:42
Díky @Blanka.Vankova za dotazy, diskuze je důležitá.
Blanka.Vankova píše:
01 bře 2020, 09:06
@Lukas.Rysavy ráda bych, abys mi odpověděl na 2 otázky, týkající se tvých odpovědí:
7/Máte nějaký nevyřešený problém s jakýmkoliv současným členem krajského sdružení?
7/ Ano - i to by se dalo říct.
Moje otázka: Máš nějaký nevyřešený problém i se mnou? Jsem teď na řadě já, abys mě odstřelil? Už na mě sbíráš a dáváš dohromady nějaké kompromitující informace? Už mě čile pomlouváš uvnitř Pirátské strany a u členů strany Zelených v Mostě?
Nikoliv, nevyřešený problém s tebou nemám. Trošku silná slova, hovořit o odstřelování, ale budiž, určitě nic takového neplánuji a moc nechápu, co tě k takové myšlence vede. Nic na tebe nesbírám. Nepomlouvám tě ani u Pirátů, ani u Zelených. Znám taky lidi z TOPky, ODSky a dalších a v žádné jiné politické straně tě nepomlouvám.

Za člověka mluví jeho práce, výroky, postoje... Nevím, za koho mě máš, ale rozhodně není v mé moci, abych přiměl zastupitele či občany, aby se komukoliv vysmívali, kýmkoliv pohrdali či kohokoliv neměli v oblibě. Všichni víme, že nedostatečná informovanost může vést k zkreslenému pohledu na věc. Opravdu nerozumím rovině tvých úvah. Co bude dál: kampaň? účelovka? zkonstruovaný proces?
Blanka.Vankova píše:
01 bře 2020, 09:06
8/ Máte ambice dělat spíše celostátní politiku nebo lokální - buď ve své obci nebo na úrovni kraje? Nebo ani jedno? V případě poslední možnosti, prosím, rozveďte.
8/ Dycky kraj a Most.
Moje otázka: Jakou máš představu o budoucím fungování MS Most?
Děkuji za odpovědi.
Naším cílem by mělo být generovat z vlastních řad kvalitní kandidáty do zastupitelstva, kteří budou odvádět kvalitní práci pro Most! Zároveň musíme dbát na to, abychom i v době komunálních voleb (2022) byli stále volitelnou stranou. Je potřeba zahýbat rozložením sil v zastupitelstvu, tudíž musíme zajistit co nejlepší volební výsledek. Zároveň však musíme nabídnout kvalitní kandidáty, kteří budou respektovanými partnery. Pak budeme moci prosazovat program, který pomůže našemu městu.

Hodnoty, principy a postupy, které hlásáme, bychom měli v první řadě aplikovat sami na sebe. Příklad: není možno seriozně mluvit o transparentnosti a důležitosti svobody slova na jedné straně a na druhé mazat příspěvky a umlčovat názorové oponenty. Na tom se snad shodneme, ne?

Má představa o budoucím fungování MS Most je fungující místní sdružení.

V případě potřeby rozvedu své (třeba pro tebe nedostatečné) odpovědi či zodpovím další dotazy.
Důležitá je vzájemná komunikace, nejen ta písemná zde na fóru, ale hlavně ta osobní. Z tvé strany ji vnímám jako dlouhodobě nedostatečnou směrem ke mně, ale i třeba k Adamovi. Intenzivně pracujeme na tématu záchrany městské knihovny v současné budově, daří se nám spolupráce s aktivními spoluobčany i efektivní oslovování a informování občanské veřejnosti, která je na naší straně. Já bych velmi uvítala, kdybys byl více aktivní. Za člověka skutečně mluví jeho práce a ta za současným zastupitelem Adamem Komendou vidět je, na tom se snad shodneme, ne? Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí.
Ty sám se vidíš jako respektovaný partner? Nejlepší volební výsledek zajistí především lidé pracovití, aktivní, týmoví, komunikativní, vzájemně se respektující a podporující, kteří spolu jednají férově a narovinu. Jak sám píšeš, nerozumíš rovině mých úvah, to mě velmi mrzí, a proto bych ráda iniciovala setkání členů MS Most. Může to být příležitost pro nás pro všechny si vyjasnit vzniklou situaci, předejít možnému nepochopení (způsobené i psanými formulacemi) a otevřít diskuzi o budoucích plánech MS Most.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvky (celkem 3):
Vladimir.Vlach, Frantisek.Kindl, Hana.Vodrazkova

Lukas.Rysavy
Krajské předsednictvo
Profese: Student územního plánování
Dal poděkování: 119 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Příspěvek od Lukas.Rysavy »

Blanka.Vankova píše:
01 bře 2020, 23:32
Důležitá je vzájemná komunikace, nejen ta písemná zde na fóru, ale hlavně ta osobní. Z tvé strany ji vnímám jako dlouhodobě nedostatečnou směrem ke mně, ale i třeba k Adamovi. Intenzivně pracujeme na tématu záchrany městské knihovny v současné budově, daří se nám spolupráce s aktivními spoluobčany i efektivní oslovování a informování občanské veřejnosti, která je na naší straně. Já bych velmi uvítala, kdybys byl více aktivní. Za člověka skutečně mluví jeho práce a ta za současným zastupitelem Adamem Komendou vidět je, na tom se snad shodneme, ne? Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí.
To "vzájemná" je v komunikaci velice důležité slovo. To, že ji vnímáš jako nedostatečnou, mě mrzí. Chápu to správně, že reaguješ na nějakou nedostatečnou intenzitu a ne zařezávání komunikace jako takové?

Definuj, co si představuješ pod "více aktivní". Jsem učebnicový příklad pasivního občana...

Za Adamem "práce" je, o tom žádná, jen si za tím představujeme oba dosti opačné věci. Nevím, jakým způsobem tu práci měříš ty osobně, ale celkově debatovat o Adamovo "pracovitosti" zde mi přijde lehce irelevantní...
Blanka.Vankova píše:
Ty sám se vidíš jako respektovaný partner? Nejlepší volební výsledek zajistí především lidé pracovití, aktivní, týmoví, komunikativní, vzájemně se respektující a podporující, kteří spolu jednají férově a narovinu. Jak sám píšeš, nerozumíš rovině mých úvah, to mě velmi mrzí, a proto bych ráda iniciovala setkání členů MS Most. Může to být příležitost pro nás pro všechny si vyjasnit vzniklou situaci, předejít možnému nepochopení (způsobené i psanými formulacemi) a otevřít diskuzi o budoucích plánech MS Most.
To je spíše otázka na ty partnery, jestli mě respektují. Nikdy jsem se ale nedostal do kolektivu, který bych za krátký čas dostal do stádia, že bych byl většinově nerespektován (či horší věci). To je to, co myslím pod slovy, že "za člověka mluví jeho práce".

Práce může hlasy přinést, ale stejně tak je může odehnat. Ona forma je velice důležitá a nevhodnou formu, kterou vnímám jako rizikovou, kritizovat budu vždy. Zároveň pracuji se zpětnou vazbou od svého okolí a proto řeším hrozbu nevolitelnosti (třeba Pirátů v Mostě).

Diskuzi o budoucnosti MS Most se nebráním, ani kterékoliv jiné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Rysavy za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Navrkal, Vladimir.Vlach, Katerina.Stojanova, Michaela.Schwarzova
"Židle je architektura. Sofa je buržoazie"

Miloslava.Karfilatova
Místní předsednictvo
Profese: Personalistka
Dal poděkování: 458 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování

Příspěvek od Miloslava.Karfilatova »

Jelikož se mi zdá, že je pořád málo přihlášených kandidátů a jsem zastánce diversity jak věkové tak místní, nominuji @Martin.Strnad a @Blanka.Vankova .
Díky předem, pokud přijmete :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miloslava.Karfilatova za příspěvky (celkem 7):
Vladimir.Vlach, Frantisek.Navrkal, Petr.Rysler, Martin.Strnad, Frantisek.Kindl, Blanka.Vankova, Hana.Vodrazkova

Martin.Strnad
Předseda místního sdružení
Profese: IT - eGoverment, webdesigner
Dal poděkování: 130 poděkování
Dostal poděkování: 137 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Strnad »

Děkuji moc Mirce za nominaci a velmi si jí vážím. Bohužel nemůžu v současné době tuto nominaci příjmout. Mám teď čerstvě rodičovské povinnosti a chtěl bych svůj čas (i volný) dát rodině a MS Děčín z kterého chci vybudovat perlu severu :-)))))) Děkuji moc všem za pochopení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Strnad za příspěvky (celkem 4):
Vladimir.Vlach, Miloslava.Karfilatova, Frantisek.Kindl, Blanka.Vankova

Blanka.Vankova
Člen KS Ústecký kraj

Miloslava.Karfilatova píše:
02 bře 2020, 15:20
Jelikož se mi zdá, že je pořád málo přihlášených kandidátů a jsem zastánce diversity jak věkové tak místní, nominuji @Martin.Strnad a @Blanka.Vankova .
Díky předem, pokud přijmete :-)
Mílo, moc děkuji za Tvou důvěru a velmi si jí vážím. Lidé, které já vnímám jako pracovité a čestné, již v tuto chvíli kandidaturu do PKS odmítli,ač bych je tam ráda viděla, dobře jim rozumím. I já budu raději svou energii věnovat podobným či stejným směrem jako oni, čili nepřijímám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvky (celkem 5):
Miloslava.Karfilatova, Martin.Strnad, Vladimir.Vlach, Adam.Komenda, Jana.Hladova

Blanka.Vankova
Člen KS Ústecký kraj

Lukas.Rysavy píše:
02 bře 2020, 14:56
Blanka.Vankova píše:
To "vzájemná" je v komunikaci velice důležité slovo. To, že ji vnímáš jako nedostatečnou, mě mrzí. Chápu to správně, že reaguješ na nějakou nedostatečnou intenzitu a ne zařezávání komunikace jako takové?

Definuj, co si představuješ pod "více aktivní". Jsem učebnicový příklad pasivního občana...

Za Adamem "práce" je, o tom žádná, jen si za tím představujeme oba dosti opačné věci. Nevím, jakým způsobem tu práci měříš ty osobně, ale celkově debatovat o Adamovo "pracovitosti" zde mi přijde lehce irelevantní...
Blanka.Vankova píše:
To je spíše otázka na ty partnery, jestli mě respektují. Nikdy jsem se ale nedostal do kolektivu, který bych za krátký čas dostal do stádia, že bych byl většinově nerespektován (či horší věci). To je to, co myslím pod slovy, že "za člověka mluví jeho práce".

Práce může hlasy přinést, ale stejně tak je může odehnat. Ona forma je velice důležitá a nevhodnou formu, kterou vnímám jako rizikovou, kritizovat budu vždy. Zároveň pracuji se zpětnou vazbou od svého okolí a proto řeším hrozbu nevolitelnosti (třeba Pirátů v Mostě).

Diskuzi o budoucnosti MS Most se nebráním, ani kterékoliv jiné.
Lukáši, z naší písemné komunikace vyplývá, že se v některých věcech prostě neshodneme. Patrně vnímáme odlišně pojmy pracovitost a aktivita. Mohu Tě ujistit, že mám rovněž zpětnou vazbu a to nejen ze svého okolí. Pokud tvé současné okolí tvoří z velké části Zelení, tak tam skutečně hrozí nevolitelnost Pirátů :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvek:
Hana.Vodrazkova

Lukas.Rysavy
Krajské předsednictvo
Profese: Student územního plánování
Dal poděkování: 119 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Příspěvek od Lukas.Rysavy »

Blanka.Vankova píše:
02 bře 2020, 20:25
Lukáši, z naší písemné komunikace vyplývá, že se v některých věcech prostě neshodneme. Patrně vnímáme odlišně pojmy pracovitost a aktivita. Mohu Tě ujistit, že mám rovněž zpětnou vazbu a to nejen ze svého okolí. Pokud tvé současné okolí tvoří z velké části Zelení, tak tam skutečně hrozí nevolitelnost Pirátů :)
Myslel jsem, že povedeme seriozní debatu. Upřímně jsi mě tedy zklamala takovou laciností. Naučí tě Adam něco jiného než argumentovat Zelenými?! Pokud chceš argumentovat mým okolím, doporučil bych si zjistit, kdo tam všechno spadá, pak bys nepsala takové nesmysly. Potenciální nevolitelnost Pirátů v Mostě tkví v něčem jiném...
"Židle je architektura. Sofa je buržoazie"

Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: vedoucí blázince v logistice
Dal poděkování: 3015 poděkování
Dostal poděkování: 2633 poděkování

Příspěvek od Vit.Konecny »

Může někdo pro nedostatek kandidátů prodloužit rozpravu? RegP zcela jistě nemůže. PKS o čtyřech členech či nikom nedovoleném by byl pat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
Hana.Vodrazkova
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.

Blanka.Vankova
Člen KS Ústecký kraj

Lukas.Rysavy píše:
02 bře 2020, 20:49
Blanka.Vankova píše:
02 bře 2020, 20:25
Myslel jsem, že povedeme seriozní debatu. Upřímně jsi mě tedy zklamala takovou laciností. Naučí tě Adam něco jiného než argumentovat Zelenými?! Pokud chceš argumentovat mým okolím, doporučil bych si zjistit, kdo tam všechno spadá, pak bys nepsala takové nesmysly. Potenciální nevolitelnost Pirátů v Mostě tkví v něčem jiném...
Vidíš to Lukáši, opět se neshodneme. Já vnímám jako laciný argument, že mám zapotřebí, aby mě Adam něco učil a ty vnímáš, že píšu nesmysly, to mě opravdu mrzí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvek:
Martin.Strnad

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“