KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Milé KF,
z pověření předsedy KS zahajuji jednání o druhé části čela kandidátní listiny (tedy 6. - 9. pozici) do Krajského zastupitelstva pro potřeby krajských voleb 2020.

Jednání a hlasování bude probíhat na internetu.
Kandidatura probíhá nominací skupinou členů (tzn. je třeba do ukončení doby pro přihlášení obdržet podporu 6 členů KF - resp. 5, počítáme-li samotného autora).

Kandidáty lze navrhovat do 8. 1. 2020 23:59 (lze návrhem postupu prodloužit).

Bude následovat doba na rozmyšlenou, přičemž klíčové hlasování se odehraje v následujícím rozvržení:
1. kolo 11. 1. 2020 21:00 do 14. 1. 2020 21:00
2. kolo 15. 1. 2020 21:00 do 17. 1. 2020 21:00


NAVRŽENÍ KANDIDÁTI - CHRONOLOGICKY:
(podtržení kandidáti se zúčastní volby - přihlásili se do volby nebo přijali nominaci a dostali podporu skupiny členů, přeškrtnutí kandidáti odmítli nominaci a neoznačení kandidáti se zatím k nominaci buď nevyjádřili, nebo u svého přijetí nominace nezískali dostatečnou podporu)

Ludmila Beutelová - návrh, přijetí, kandidátská řeč
Lukáš Ryšavý - návrh, přijetí
Jindřich Pávek - návrh, přijetí
Jiří Najdenov - přihlášení
Michal Robouský - návrh, přijetí, kandidátská řeč
Ondřej Marek - návrh, přijetí, kandidátská řeč
Jiří Rotter - návrh
Tomáš Rubinstein - návrh
Šárka Rousová - návrh, přijetí, kandidátská řeč
Jan Mareš - návrh, přijetí, kandidátská řeč
Jan Šmíd - návrh, přijetí, kandidátská řeč
Michaela Schwarzová - návrh, odmítnutí
Lukáš Blažej - návrh
Vojtěch Karban - návrh
Vratislav Filípek - návrh
Adam Janík - návrh
Linda Berchinová - návrh, odmítnutí
Martin Pícha - návrh
Jan Maixner - návrh, odmítnutí
Tomáš Weidisch - návrh
Jakub Přibyl - návrh, odmítnutí
Petr Rýsler - návrh, odmítnutí
Jan Kotas - přihlášení
Hana Vodrážková - návrh, přijetí
Jana Hladová - návrh, přijetí
Pavel Miltner - návrh, odmítnutí
Karel Kindl - návrh
Vladimír Vlach - přihlášení, kandidátská řeč
Adam Komenda - návrh, přijetí
Zdeněk Štěpánek - přihlášení
Martin Strnad - přihlášení, kandidátská řeč
Jan Kunc - přihlášení, kandidátská řeč
Vítězslav Titl - přihlášení, kandidátská řeč, nesplnění podmínek pro kandidaturu

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Michaela.Schwarzova
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 786
Registrován: 19 úno 2012, 18:00
Bydliště: Blahuňov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Michaela.Schwarzova »

Ráda bych na 6. až 9. pozici kandidátky viděla jména jako:
@Ludmila.Beutelova
@Lukas.Rysavy nebo
@Jindrich.Pavek
tak je tímto nominuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Schwarzova za příspěvky (celkem 7):
Vladimir.Vlach, Ludmila.Beutelova, Jan.Kunc, Linda.Berchinova, Lukas.Rysavy, Jiri.Baudis, Jan.Kranda
Jiri.Najdenov
Příspěvky: 28
Registrován: 21 říj 2013, 09:49
Profese: OSVČ
Bydliště: Jiřího Wolkera 400, Most 43401
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Jiri.Najdenov »

Jelikož Vás nikoho neznám a nejvíce věřím sobě, tak si dovoluji se nominovat. :)
@Jiri.Najdenov
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Najdenov za příspěvky (celkem 5):
Vladimir.Vlach, Jiri.Baudis, Adam.Komenda, Daniel.Komenda, Frantisek.Kindl

Jiří Najdenov

Ludmila.Beutelova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 64
Registrován: 02 úno 2017, 09:14
Profese: Operátor O2
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 145 poděkování

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Ludmila.Beutelova »

Ahoj,
děkuji Míše za nominaci a přijímám jí. Jelikož jsem se již představovala v minulé volbě, tak vám to sem volně zkopíruji, abyste to nemuseli proklikávat a hledat ;)
Abych se představila. Jmenuji se Ludmila Beutelová, je mi 31 let a celý život žiji v Ústí nad Labem. Pracuji jako operátorka technické podpory u O2, ačkoli vzdělání mám chemického zaměření. Mezi mé zájmy patří příroda, knihy, historie a hudba. Členem Pirátů jsem od roku 2017. Kromě toho, že jsem byla u zrodu MS Ústí, jehož jsem i místopředsedkyní, tak jsem si užila i dvě poslední předvolební kampaně. Kampaň do Poslanecké sněmovny a v loňském roce do komunálních voleb. Kde jsem byla přímo Pirátský lídr na obvod Severní Terasa v Ústí nad Labem. Komunální volby dopadly úspěšně a stala jsem se zastupitelkou. Byla jsem součástí koaličního týmu před i po volbách. Myslím, že vyjednávání před volbami dopadlo úspěšně, ke spokojenosti všech členů MS Ústí nad Labem. Respektive jsme prakticky všichni byli na pozicích, o které jsme měli zájem. Vyjednávání po volbách už bylo horší, jelikož se vítězné ANO za našimi zády domluvilo jinak a tudíž jsme skončili v opozici (rozhodnutí magistrátu bohužel ovlivnilo i obvody). I přes opoziční postavení v zastupitelstvu si, ale troufám říct, že jsme s koaličním partnerem z PRO! Ústí plnohodnotnými a výraznými členy. Bohužel jsem narazila na nepříjemnou realitu a střetla jsem se s velmi osekanými pravomocemi obvodů. I tak jsem se za rok dost naučila. Mou výhodou je i to, že úřad je mé domácí prostředí, ve kterém se pohybuji již roky, díky matce. A jak to tam chodí, jsem pochopila již dávno před volbami. Nyní můžu říct, že pohled úředníků a pohled volených zastupitelů jsou dva rozdílné světy, které se spíše tolerují, než aby spolupracovali. Myslím, že i tenhle pohled je v mé funkci velmi důležitý.
Do Krajského zastupitelstva mám zájem se dostat hlavně, protože chci, aby začal fungovat jinak než do teď, ať už ve vnitřní politice (už mě nebaví žít v kraji komunistů, zlodějů a rasistů), tak i směrem ven. Všichni víme, že Ústecký kraj je Prahou nejopomíjenější a fungujeme jen jako dodavatel elektřiny. Což tedy považuji i za jeden z největších problémů kraje. Mým hlavním zájmem je příroda, ať už se jedná o rekultivaci krajiny, zemědělství či chráněné oblasti. Myslím, že v nadcházejících letech bude jedno z hlavních témat kraje, právě prostředí ve kterém žijeme a a rekultivace zlikvidované krajiny. Vzhledem k tomu, že to mám tady ráda, již po generace tu žije má rodina a já doufám, že tu ještě dlouho žít bude, ráda bych měla možnost ovlivnit jak to tu bude v budoucnu vypadat.
K případným otázkám, které jistě padnou. Ano, jsem připravena opustit zaměstnání a naplno se věnovat funkci. Práce mě sice baví, ale tohle je mnohem důležitější. A zároveň jsem připravena se plnohodnotně zapojit do kampaně. Do té se teda mám v plánu zapojit, ať už mě zvolíte na kandidátku, či ne. Alespoň co zaměstnavatel dovolí.
Jsem připravena všem odpovědět na otázky. A děkuji všem za podporu i za jakýkoli názor.
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Registruji nominace Lily Beutelové, Lukáše Ryšavého a Jindry Pávka a přihlášení Jiřího Najdenova.

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Já nominuju pár lidí, které znám ze schůzí a rád bych je nad rámec už nominovaných viděl v krajském zastupitelstvu.

@Michal.Robousky
@Ondrej.Marek
@Jiri.Rotter
@Tomas.Rubinstein
@Sarka.Rousova
@Jan.Mares
@Jan.Smid
@Michaela.Schwarzova
@Lukas.Blazej
@Vojtech.Karban
@Vratislav.Filipek
@Adam.Janik
@Linda.Berchinova
@Martin.Picha
@Jan.Maixner
@Tomas.Weidisch
@Jakub.Pribyl
@Petr.Rysler
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Baudis, Karel.Karika, Linda.Berchinova, Adam.Komenda, Jiri.Najdenov
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Jan.Kotas »

Jelikož jsem narazil na "nešvar v první volbě, byl jsem nominován hromadně Jirkou Baudišem, bohužel jsem narazil na podporu hlasů, které jsem nezískal díky přijetí nominace těsně před koncem vyhlášené doby a nerozuměl jsem, že nemohu získávat podporu v době na rozmyšlenou, po diskuzi však respektuji a i rozumím že jsem nesplnil první podmínku, celý život je pořád nějaký boj:)
Proto v tomto volebním okně na nominaci nečekám a rovnou se hlásím.
Kandidátní řeč nějak rozvádět nebudu, již jsem se v předchozích měsících účastnil volby místopředsedy, případně budu reagovat na možné otázky.
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Registruji hromadnou nominaci Michala Robouského, Ondřeje Marka, Jiřího Rottera, Tomáše Rubinsteina, Šárky Rousové, Jana Mareše, Jana Šmída, Michaely Schwarzové, Lukáše Blažeje, Vojty Karbana, Vratislava Filípka, Adama Janíka, Lindy Berchinové, Martina Píchy, Jana Maixnera, Tomáše Widische, Jakuba Přibyla, Petra Rýslera a přihlášení Jana Kotase.

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Miloslava.Karfilatova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 339
Registrován: 13 črc 2018, 08:53
Profese: Personalistka
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 1055 poděkování
Dostal poděkování: 605 poděkování

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Miloslava.Karfilatova »

Ahoj, ráda bych nominovala:
@Hana.Vodrazkova
@Jana.Hladova
@Pavel.Miltner
@Karel.Kindl
Dělám to čistě z pragmatickeho důvodu, že bych v prvni desítce chtěla pár lidi z naší části kraje pro větší diverzitu. Diky předem všem, co nominaci přijmou i těm, co jejich kandidaturu podpoří 😁
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miloslava.Karfilatova za příspěvky (celkem 8):
Jan.Kunc, Kamil.Pikal, Jiri.Baudis, Blanka.Vankova, Adam.Komenda, Petr.Rysler, Jan.Kranda, Jiri.Najdenov

Míla Karfilátová
Místopředsedkyně PKS ULK * Místopředsedkyně MS Kadaň * členka KET Doprava a infrastruktura ULK

Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 1/2020 Prim. volby Krajské zast. - volba 6.-9. pozice krajské kandidátky

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Registruji nominaci Hany Vodrážkové, Jany Hladové, Pavla Miltnera a Karla Kindla.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvek:
Miloslava.Karfilatova

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“