KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miloslava.Karfilatova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 339
Registrován: 13 črc 2018, 08:53
Profese: Personalistka
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 1055 poděkování
Dostal poděkování: 605 poděkování

KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Miloslava.Karfilatova »

Zahajuji jednání o volbě místopředsedů krajského sdružení Ústeckého kraje.

Důvodem pro zahájení jednání je ukončení volebniho obdobi krajského předsednictva.

Kandidáty lze navrhovat do 23. 10. 2019 do 21:00; kandidatura probíhá přihlášením. (Lze návrhem postupu prodloužit. Nepřihlásí-li se žádný kandidát, bude doba pro navrhování o 7 dní prodloužena, a to i opakovaně.)

Jednat budeme na Internetu.

Od konce doby pro navrhování do 24. 10. 2019 21:00 h proběhne doba na rozmyšlenou. Rozhodující hlasování se bude konat na Internetu od 24. 10. 2019 21:00 do 28. 10. 2019 21:00.
Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem.


EDIT Honza.Dvorak:
Rozhodující hlasování proběhne v těchto termínech:
- První kolo potrvá od 24.10.2019 od 21:00 do 26.10.2019 do 21:00 hodin
- Druhé kolo potrvá od 27.10.2019 od 21:00 do 30.10.2019 do 21:00 hodin (zde prodloužení o 24 hodin kvůli státnímu svátku)

EDIT Honza.Dvorak:
Kandidáti:
Podtržení kandidáti se zúčastní volby (přihlásili se do volby nebo přijali nominaci). Přeškrtnutí kandidáti odmítli nominaci a neoznačení kandidáti se zatím k nominaci nevyjádřili (snad jsem na nikoho nezapomněl).

Vladimír Vlachpřihlášení, kandidátská řeč
Michaela Schwarzovápřihlášení, stažení
František Navrkal - přihlášení, kandidátská řeč
Karel Karikanominace, přijetí
Kateřina Stojanová - nominace, přijetí, kandidátská řeč
Adam Komendanominace, přijetí, kandidátská řeč
Vojtěch Karbannominace, odmítnutí
Martin Pícha – nominace
Adam Janíknominace, odmítnutí
Vítek Rous – nominace
Šárka Rousovánominace, odmítnutí
Jan Kotas - přihlášení, kandidátská řeč
Jan Kunc - přihlášení, kandidátská řeč
Lukáš Ryšavý - nominace, přijetí, kandidátská řeč
Martin Strnad - nominace, přijetí, kandidátská řeč
Naposledy upravil(a) Miloslava.Karfilatova dne 17 říj 2019, 09:45, celkem upraveno 3 x.

Míla Karfilátová
Místopředsedkyně PKS ULK * Místopředsedkyně MS Kadaň * členka KET Doprava a infrastruktura ULK

Uživatelský avatar
Vladimir.Vlach
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 464
Registrován: 12 bře 2018, 12:31
Profese: IT technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK

Příspěvek od Vladimir.Vlach »

Hlásím se jako kandidát na místopředsedu KS
Vladimír Vlach
724 429 696
Předseda krajského sdružení Ústeckého kraje
Předseda místního sdružení Žatec - Louny
Zastupitel Ústeckého kraje
Uživatelský avatar
Michaela.Schwarzova
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 786
Registrován: 19 úno 2012, 18:00
Bydliště: Blahuňov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK

Příspěvek od Michaela.Schwarzova »

Také se hlasím jako kandidátka, později dodám kandidátní řeč
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Hlásím se jako kandidát.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 7):
Jakub.Pribyl, Vladimir.Vlach, Kamil.Pikal, Jan.Kranda, Petr.Rysler, Adam.Komenda, Michaela.Schwarzova

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Vojtech.Karban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 179
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 153 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Vojtech.Karban »

Nominuji Karla Kariku, vzhledem k jeho kontaktům a zkušenostem z komunální politiky na pozici místostarosty centrálního obvodu ho považuji za vhodného kandidáta
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Karban za příspěvky (celkem 8):
Jakub.Pribyl, Frantisek.Navrkal, Vladimir.Vlach, Jana.Hladova, Adam.Komenda, Jan.Kranda, Frantisek.Kindl, Lukas.Rysavy
Petr.Rysler
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 267
Registrován: 02 srp 2018, 13:38
Profese: Restaurater
Bydliště: Terezín
Dal poděkování: 726 poděkování
Dostal poděkování: 425 poděkování

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Petr.Rysler »

Dovoluji si navrhnout nominaci Kateřiny Stojanové na místopředsedkyni KS UsK. I přes své mládí má velký potenciál a věřím, že bude platnou členkou PKS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Rysler za příspěvky (celkem 7):
Michaela.Schwarzova, Frantisek.Navrkal, Jan.Kranda, Vojtech.Karban, Adam.Komenda, Vladimir.Vlach, Karel.Karika
Uživatelský avatar
Karel.Karika
Příspěvky: 37
Registrován: 20 lis 2013, 14:11
Profese: Aktivista
Bydliště: Usti nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 99 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Karel.Karika »

Vojtech.Karban píše: 17 říj 2019, 09:54 Nominuji Karla Kariku, vzhledem k jeho kontaktům a zkušenostem z komunální politiky na pozici místostarosty centrálního obvodu ho považuji za vhodného kandidáta
Děkuji za důvěru a nominaci přijímám
Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě (Mahátma Gándhí)
Jana.Hladova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 240
Registrován: 10 led 2018, 20:39
Profese: Ekolog energetického zařízení
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 581 poděkování

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Jana.Hladova »

Nominuji Adama Komendu, jako krajský KoDo prokázal velmi dobrou znalost předpisů a vnitřních procesů, dobré organizační schopnosti a ochotu pomáhat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Hladova za příspěvky (celkem 7):
Vojtech.Karban, Petr.Rysler, Frantisek.Kindl, Hana.Vodrazkova, Kamil.Pikal, Daniel.Komenda, Vladimir.Vlach

Předseda MS Kadaň, člen několika expertních týmů (Energetika, ŽP)
"Nejmocnější je ten člověk, který vládne sám sobě"

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Tak já to vezmu z gruntu, protože si myslím, že máme spoustu výborných lidí a bylo by škoda, kdyby to nezkusili. Nominuju

Vojtěcha Karbana
Martina Píchu
Adama Janíka
Vítka Rouse
Šárku Rousovou

A jsem rád, že se tu objevilo už tolik jiných zajímavých nominací, které jsem ani nestihl zvednout sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 9):
Petr.Rysler, Jana.Hladova, Frantisek.Kindl, Adam.Komenda, Frantisek.Navrkal, Jan.Kunc, Kamil.Pikal, Karel.Karika, Vladimir.Vlach
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Jan.Kotas »

Dobrý den, ahoj.
Také se hlásím do volby na místopředsedu.

Jelikož jsem byl momentálně rok indisponován ze zdravotních důvodů, snažil jsem se po celou dobu být informován a aktivní z dálky, proto jsem chyběl na krajských schůzích a nemohli jsme se vidět. Přesto jsem pomáhal s grafikou, takže pokud jste viděli větší část plagátů z kampaní byla od mne. Vše dělám zdarma s láskou k pirátům a hodlám v tom i pokračovat.

Co se týče čím bych měl nejvíc přispět z pozice místopředsedy, tak je to především loajálnost se zápalem řešit a navrhovat, hledat řešení.
Rád pracuji vnitrostranicky. Jsem založen myslím dost Pirátsky a rád vše zaznamenávám, analyzuji, sbírám data a chci vždy všemu dát nějaký centralizovaný řád.
Myslím si, že v tomhle máme co dost na práci a proto se hlásím na místopředsedu, který by měl takové věci zastřešovat.

Moje představa vedení PKS je o tom, že si jednotlivý místopředsedové mezi sebou rozdělí role tak, aby fungovalo vše vnitrostranicky a zároveň měl předseda skvělé podmínky pro prezentaci strany na venek.
Mojí roli vidím právě v těch přípravách a stanovení prostředí pro hladkou práci předsedy.
Zároveň chci burcovat a hledat řešení pro program Supice a samozřejmě aktivnější MSka nábory nových členů. Vše v komunikaci napříč KS naším Kodem a mediální spojkou. A v neposlední řadě úspěšně provést kampaň a vyhrát volby:)

Pro nováčky, kteří mě neznají, se rád představím.
Jsem pirátem 10tým rokem a byl jsem mezi prvními co zakládali Piráty v kraji. Jedno období, jsem byl i místopředseda, ale v té době de fakto neexistovala žádná agenda.
Za Piráty jsem kandidoval ve všech typech voleb, takže mám myslím velmi bohaté zkušenosti s pořádáním akce demonstrace, samotné kampaňování v jednotlivých městech našeho kraje.
Za nejlepší výsledek zatím považuji poslední komunální volby, kde jsem z páté pozice skočil na čtvrtou a chybělo málo a mohl sem přeskočit i naší lídrni. Přesto to nebylo cílem. S Lili jsem zažil krásnou kampaň a jsem rád za takovou společnici v obvodu, proto jsme měli možná takový úspěch:) Nejhorší výsledek byl právě za kraj, jelikož jsem byl na posledních příčkách a nakonec i na druhém listu.:)
Zažil jsem možné i nemožné a tak vím, jak náš kraj funguje od založení, kde jsme dobří, kde stále válčíme. Byl jsem jeden z hlavních aktérů, kteří zajistili výběr prostoru a chod SUPICE. Uspořádal sem již několik málo akcí v SUPICI mimo jiné i Ninu Špitálníkovou o KLDR před Vánoci minulý rok, či konferency s Olgou Rychterovou o sociálnu.

Z profesního pohledu se celý pracovní život věnuji logistice, plánování výroby a dalším oborem je komunikační technologie, providering internetu.
Pracoval jsem v různých odvětví od strojního po automobilový, nebo chemický průmysl. Zastával jsem různé pozice od plánovače výroby po vedoucí nákupu, logistiky a velmi bohatou zkušenost jsem získal z roční spolupráci s interním auditem a externí auditorskou společností PWC, kdy jsme spolu s kolegy znova nastartovali chod výroby v Autokabel Krupka.

Za koníčky mám rád hry, ale v posledních třech letech se věnuji simulaci dopravních letadel a pracuji na simulátoru B737 pro veřejnost:) Takže dost času trávím simulací letů :) Rád lítám a zatím jsem každý rok letěl větroněm, bohužel tento rok ze zdrav důvodu jsem vynechal.
Nemám děti, manželku ani momentálně nejsem zadaný :P

No to je asi tak vše, jo a sem Ústečák :)

Díky za pozornost.

S přáním hezkého víkendu,
Honza.
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“