KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Uživatelský avatar
Michaela.Schwarzova
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 786
Registrován: 19 úno 2012, 18:00
Bydliště: Blahuňov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od Michaela.Schwarzova »

Zahajuji jednání v referendu ve věci víceletého záměru na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu
Krajské fórum:
  1. schvaluje víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra,
  2. navrhuje krajskému fóru usnést se takto v referendu:
    Krajské fórum schvaluje:
    1. víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra,
    2. rozpočtový dodatek k rozpočtu krajského sdružení na rok 2019, kterým:
      1. se sníží rozpočtová položka Volební kampaň do europarlamentu o 84 375 Kč,
      2. se navýší rozpočtová položka Provoz krajského pirátského centra o 50 000 Kč a
      3. vznikne nová rozpočtová položka Kadaň v podkapitole Místní sdružení s limitem 9 375 Kč,
      4. vznikne nová rozpočtová položka Zastupitelé Most v podkapitole Zastupitelé s limitem 25 000 Kč,
  3. jmenuje Vojtěcha Karbana hospodářem navrženého záměru a osobou pověřenou zastupovat krajské předsednictvo v jednání krajského fóra dle předchozího bodu.
Doba na rozmyšlenou bude trvat do 20.6.2019 18:00, kdy začne hlasování, které potrvá do 22.6. 2019 18:00

Případné druhé kolo bude ihned řešeno a potrvá od 22.6.2019 18:00 do 24.6.2019 18:00
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Schwarzova za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2190
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 7361 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od David.Wagner »

Ahoj,

není to vlastně fajn chvíle si udělat revizi jak moc krajské centrum využíváme, jestli potřebujeme tenhle rozsah atd.? Nebo už se to řešilo někde a já to minul?

Also, u všech položek mám představu co dělají kromě poslední. K čemu slouží "Zastupitelé Most"?

Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

David.Wagner píše: 18 čer 2019, 17:06 Ahoj,

není to vlastně fajn chvíle si udělat revizi jak moc krajské centrum využíváme, jestli potřebujeme tenhle rozsah atd.? Nebo už se to řešilo někde a já to minul?

Also, u všech položek mám představu co dělají kromě poslední. K čemu slouží "Zastupitelé Most"?
Úprava rozpočtu, všichni dostali na zastupitele "podporu" v rozpočtu. Adam tehdy ještě nebyl zastupitel, tak je to jen dorovnání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvky (celkem 2):
David.Wagner, Frantisek.Navrkal

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2190
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 7361 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od David.Wagner »

Vaclav.Zidek píše: 18 čer 2019, 17:08
David.Wagner píše: 18 čer 2019, 17:06 Ahoj,

není to vlastně fajn chvíle si udělat revizi jak moc krajské centrum využíváme, jestli potřebujeme tenhle rozsah atd.? Nebo už se to řešilo někde a já to minul?

Also, u všech položek mám představu co dělají kromě poslední. K čemu slouží "Zastupitelé Most"?
Úprava rozpočtu, všichni dostali na zastupitele "podporu" v rozpočtu. Adam tehdy ještě nebyl zastupitel, tak je to jen dorovnání.
Super, díky, to je přesně ten kousek který mi tam neseděl:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Zidek, Frantisek.Navrkal

Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

David.Wagner píše: 18 čer 2019, 17:06 Ahoj,

není to vlastně fajn chvíle si udělat revizi jak moc krajské centrum využíváme, jestli potřebujeme tenhle rozsah atd.? Nebo už se to řešilo někde a já to minul?
Taky nejsem s mírou využití spokojen, ale chci to řešit spíš nárůstem aktivity než rezignací na ní. Naposledy se to oficiálně řešilo loni, když se vůbec věc poprvé schvalovala.

Stačí takto?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
Vaclav.Zidek

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2190
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 7361 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od David.Wagner »

Frantisek.Navrkal píše: 18 čer 2019, 17:15
David.Wagner píše: 18 čer 2019, 17:06 Ahoj,

není to vlastně fajn chvíle si udělat revizi jak moc krajské centrum využíváme, jestli potřebujeme tenhle rozsah atd.? Nebo už se to řešilo někde a já to minul?
Taky nejsem s mírou využití spokojen, ale chci to řešit spíš nárůstem aktivity než rezignací na ní. Naposledy se to oficiálně řešilo loni, když se vůbec věc poprvé schvalovala.

Stačí takto?
Myslím, že koordinátor/ři můžou asi relativně snadno vyhodit seznam co se tam stalo a můžeme se pak třeba zamyslet nad tím, jestli se nemá třeba cenu zkusit zbavit části toho prostoru nebo zkusit najít něco menšího - akce můžeš dělat i v menším prostoru, no. Jedinou větší akci pamatuju vlastně ten Olgy a Lenky seminář a jinak když jsem tam byl (a párkrát se to stalo) tak to bylo spíš zbytečně velký.
Zároveń pokud třeba MS Ústí řekne, že jim to takhle vyhovuje a je to pro ně důležitý tak zcela v cajku za mě, oni to užívají na denní bázi. Ale odmávnout to s tím, že se nějak bez jasného plánu zvýší aktivita se mi zdá z pohledu hospodaření docela neodpovědný (a trpí na to centrum i třeba v Praze, který má oproti nám asi miliardu výhod).
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

David.Wagner píše: 18 čer 2019, 17:20
Frantisek.Navrkal píše: 18 čer 2019, 17:15
David.Wagner píše: 18 čer 2019, 17:06 Ahoj,

není to vlastně fajn chvíle si udělat revizi jak moc krajské centrum využíváme, jestli potřebujeme tenhle rozsah atd.? Nebo už se to řešilo někde a já to minul?
Taky nejsem s mírou využití spokojen, ale chci to řešit spíš nárůstem aktivity než rezignací na ní. Naposledy se to oficiálně řešilo loni, když se vůbec věc poprvé schvalovala.

Stačí takto?
Myslím, že koordinátor/ři můžou asi relativně snadno vyhodit seznam co se tam stalo a můžeme se pak třeba zamyslet nad tím, jestli se nemá třeba cenu zkusit zbavit části toho prostoru nebo zkusit najít něco menšího - akce můžeš dělat i v menším prostoru, no. Jedinou větší akci pamatuju vlastně ten Olgy a Lenky seminář a jinak když jsem tam byl (a párkrát se to stalo) tak to bylo spíš zbytečně velký.
Zároveń pokud třeba MS Ústí řekne, že jim to takhle vyhovuje a je to pro ně důležitý tak zcela v cajku za mě, oni to užívají na denní bázi. Ale odmávnout to s tím, že se nějak bez jasného plánu zvýší aktivita se mi zdá z pohledu hospodaření docela neodpovědný (a trpí na to centrum i třeba v Praze, který má oproti nám asi miliardu výhod).
Prosto je celek, nedělitelný. Osobně jsem pro to ještě do konce roku zkusit napumpovat, nebudu teď na to sám. Ale byla tam třeba akce ASZ (plno), Na schůze je plno, Nina plno

Ale frekvence není velká to je fakt, ale to pořešíme - dej nám 3 měsíce na realizaci a poslední 3 měsíce v roce vyhodnotíme a uvidíme, ok? Právě sháním další "aktivity".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, David.Wagner

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

@David.Wagner Jestli najdeš nějaký alternativní prostor, co bude levnější, bude možné, aby měl krajský poslanec nahoře kancl a budou podobně vstřícní majitelé, tak sem s tím. Jen tak to teď zrušit bez náhrady mi nepřijde jako moudré.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2190
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 7361 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od David.Wagner »

Já myslím, že dát si interní limit do konce roku jak navrhuje Vašek je úplně ideální řešení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, Michaela.Schwarzova

Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: KF ÚsK 10/2019 Víceletý záměr na provozování krajského pirátského centra a změny rozpočtu

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

David.Wagner píše: 18 čer 2019, 17:47 Já myslím, že dát si interní limit do konce roku jak navrhuje Vašek je úplně ideální řešení.
Tak budeme schvalovat rozpočet na příští rok.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“