KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Zahajuji jednání o volbě místopředsedů krajského sdružení Ústeckého kraje.

Důvodem pro zahájení jednání je kolektivní rezignace krajského předsednictva.

Kandidáty lze navrhovat do 27. 11. 2017 22:00; kandidatura probíhá přihlášením. (Lze návrhem postupu prodloužit. Nepřihlásí-li se žádný kandidát, bude doba pro navrhování o 7 dní prodloužena, a to i opakovaně.)

Jednat budeme na Internetu.

Od konce doby pro navrhování do 29. 11. 2017 22:00 proběhne doba na rozmyšlenou. Rozhodující hlasování se bude konat na Internetu od 29. 11. 2017 22:00 do 3. 12. 2017 22:00.
Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem.

Přihlášení kandidáti (chronologicky):
Vladimír Charvát
Michal Ketner
Michaela Schwarzová
Mikuláš Peksa
Radek Holodňák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Jan.Kochert

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

Hlásím se do volby. Řeč následuje.

Ahoj všem,
rád bych znovu před Vás předstoupil a požádal Vás o podpoření kandidatury na pozici místopředsedy KS Ústecký kraj.

Jsem členem Pirátů od pozdního léta 2010, zažil jsem za těch několik let mnoho věcí, které mne povzbudily, ale i takové, které mne zkopaly do hranaté koule. Zažil jsem doby, kdy kraj skokově vzrostl z jednoho člena (zdravím Zdenka) na pěknou kupu lidí a následně zase pád do hlubin, kdy jsme tu se Zdenkem a Kubou Šemberou přežívali jak to šlo. Pak se nám objevila Míša, Havry, Franta, nedlouho poté přišla bandíčka z Žatce, velkou posilou nám zde zcela určitě je i Bára a pak další, kteří se připojili během posledních dvou let... Ano, krajské sdružení bylo za těch osm let jak na houpačce, nahoru dolu, nahoru, dolu... Lidé přicházeli a odcházeli, pár jich zůstalo věrných (koukám hlavně vaším směrem Míšo a Zdenku). Co ale bylo hlavní, stále, ač jak po sinusoidě, jsme rostli. Nyní jsme na prahu nové kapitoly nejen krajského sdružení, ale i celé Pirátské strany. Dostali jsme se, obrazně řečeno za horizont událostí. Jsme v parlamentu a jsme třetí nejsilnější stranou v republice.

To je sice ohromné a po těch osmi letech zasloužené vítězství, ale má to i své stinné stránky. Doteď jsme přitahovali idealisty, snílky, srdcaře. Nyní však již přitahujeme i oportunisty, záškodníky, možná zahraniční rozvědky či jen zvědy jiných stran.

Ano, teď nás čeká další zatěžkávací zkouška. Zkoušku osobních vášní a averzí máme snad již za sebou (respektive stále nám to doutná a žádám zainteresované, aby to zbytečně nerozfoukávali), teď nás čeká zkouška návalu.

Mohl bych se sáhodlouze rozepisovat o hromadě věcí, jak bych si představoval fungování kraje, jak udělat tamto či ono. Ale už vidím, jak tam je všude jako odpověď TLTR... Tak jen v bodech :-)

1) je potřeba uhlídat přijímání členů tak, abychom minimalizovali pokusy o únos MS či dokonce KS
2) je potřeba uhlídat přijímání členů tak, abychom se nekompromitovali nově příchozími
3) je potřeba nové členy "podchytit" a pracovat s nimi, aby zapadli do kolektivu a necítili se vystrčeni (a ne každý je schopný zapadnout tak rychle jako třeba Adam)
4) je potřeba, respektive je žádoucí, aby se vytvořily silné buňky MS (ze dvou důvodů, silná buňka se hůře "unáší" než MS o třech členech a jsou to základy pro komunál - včetně lepšího mediálního záběru)
5) podporuji zřízení krajského MO a PO, ač ze zkušeností vím, že je to vždy o jednotlivcích, výrazně by nám takové fungující odbory pomohly
6) podporuji zřízení ÚPICE (Ústecké PIrátské CEntrum), které by fungovalo jako zázemí krajského sdružení, tedy s dostatečným prostorem pro jednání KS, pro skladování našeho majetku, pro pořádání debat, besed či menších kulturních akcí. Nebráním se ani diskuzi na téma skladovacích prostor/minikancelare pro MS (tim nerikam, ze to nyni podporuji, to bude na základu financí)
7) Rád bych prosadil větší "přeshraniční" spolupráci s ostatními KS kolem nás či německými Piráty. Myslím, že potenciál v tomto může být nemalý.
8) Jsem realista a nepovazuji za možné, abychom postavili kvalitní (sebrat pár bezďáků na ulici umim taky) samostatné kandidátky ve všech místech, kde budeme kandidovat. Nebráním se a naopak doporucuji se na komunálu spojit s dalšími prosvobodnými a prodemokratickymi stranami nezatizenymi korupcni minulosti.
9) Podporuji pravidelné teambuildingy. Čím lépe se budeme znát, tím méně bude docházet k nedorozuměním a paranoidním stavům.
10) Posledním, tak trochu vysněným cílem je : dohnat v % zbytek republiky ;-)

Na konec dodám, že od března již nemám na noze svou starou plysovou ustekanou kouli, takze jsem ponekud více nezavisly a mobilni.

PS: omluvte diakritiku, pisu bez ni, ale pocitac sem tam obcas nejakou prida (to je tak, kdyz clovek zacinal v sesti letech a ceska klavesnice byla jeste scifi)...

EDIT: a ano, zapomel jsem i na další stare paky, jako je Panda, Honza Kochert, Schmidt, Jirka Vetvicka (ja uz fakt normalne diky tomu jeho nicku na fcb zapomel jak se doopravdy jmenuje!!! sorry!! :-) ) a asi i další jako třeba bílinský Chlupáček, ústecký Martin Chromý a další...
EDIT2: A ano, zapomel jsem ještě na velmi důležitého, ac v KS ne tolik aktivniho jako na republikove urovni, Lukase Blazeje...
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Michal.Ketner »

Ja se taky hlasím na pozici mistopredsedy,
Jsem Panda ...

Ne jinak :D
Nebudu se tu rozepisovat o minulosti ikdyz tu mam docela za sebou tez dlouho, ja jsem clovek kterej se moc na minulost neohlizii a kouka dopredu.

Co bych rekl o sobe. Vystihujeme mě dost mé povolaní na kandidátské listiny a to bohém s bilým klouboukem.
Ono to v sobě skrývá spousty věcí, jsu hodne svobodomyslný člověk, podle politickeho kompasu na mam jedny z nejvyssich hodnot v mire liberality v cele strane, coz se projevuje i v mém chování.
Lidem nerozkazuju a snažím se jim dát, co největší prostor a volnost do té doby pokud to oni dopřávají ostatním, jinak dokážu být i dost nepříjemný. Na druhou stranu se snažím bejt upřímný a říct, co se mi nelíbí, popřípadě si nedělat nevyřčená očekávání. Dovolím říct, že jsem za tu dobu s Piráty celkem dospěl aspon k chování k lidem z kraje imho dá se říct, že nejdu na to tak radikálně jako když jsem byl mladší a ted se spíš lidem snažím jít naproti a pomoc, když vím, že o pomoc je zájem. Taky mi příjde, že vycházím cca dobře se všemi s vámi co se potkávám, ikdyž jsme měli sebou mezi v historii nějaké ty hádky. Na druhou stranu mi příjde, že celou tu dobu jsem se choval konzistetně a vyžadoval jsem stejné věci z pohledu názoru, jen zpětne uznávám, že ty metody někdy nebyly nejlepší. Ty co jste navštěvovali schuze, asi vite, ze pri grilovanich se ptám hodně na otazky ideove cistoty na kterých sleduju jestli ten člověk je opravdu liberálně založen a nejen otázkami na které se ptám. No a tyto schopnosti bych chtěl přenést i častečně do příjmaní lidí do krajského sduržení, protože si dovolím říct, že mam celkem skill odhadnout člověka. Dál bych chtěl Frantovi v PKS ulehčit od byrokracie a podílet se s ním na ní, bo jí imho zvládam a docela obstojne umím pracovat s předpisy a tím se i částečně dostáváme k tomu bílému klobouku. https://cs.wikipedia.org/wiki/White_hat, což taky vystihuje dost mou povahu nejen v IT. Mám prostě schopnost v systemech hledat mezery upozornovat na ně a následně se podílet na lepení a to bych chtěl dělat i v rámci PKS.

Jinak vám rád odpovím na otázky
Lásku a Slunce v Duši
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Schwarzova, Vladimir.Charvat, Frantisek.Navrkal, Mikulas.Peksa, Jan.Kochert, Frantisek.Kindl

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Michaela.Schwarzova
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 786
Registrován: 19 úno 2012, 18:00
Bydliště: Blahuňov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Michaela.Schwarzova »

Hlásím se tedy na post místopředsedy.

K Pirátům jsem vstupovala v červnu roku 2012. Po protestech proti smlouvě ACTA.

Do PKS jsem se, ani nevím jak, nachomýtla v listopadu 2012, bylo nás tenkrát opravdu málo. Místopředsedkyní jsem od té chvíle, bez 3 měsíční pauzi, doteď.

Asi budu vcelku stabilní silou, vystřídalo se vedle mě několik předsedů a místopředsedů, přežila jsem různé bouře, rezignace, odchody a vstupy do strany jiných členů.
Jsem si jistá, že po těch letech dokážu řešit problémy s klidem a nadhledem. S nikým v KS nejsem na ostří nože tak, že bychom nemohli být v jedné místnosti. Vlastně se mi vyhýbají větší spory a hádky. Beru to jako své plus.

Plně se podepisuju pod kandidátní řeč Vládi Charváta, mnoho bodů mi sebral z prstu.
Osobně bych se ráda podílela hlavně na personálních záležitostech a fungovala jako spojka východ vs západ.
Velmi mi vyhovovalo personální složení posledního PKS + třeba Panda, vše se dokázalo řešit s rozumem a bez emocí.
Můj osobní život se ustálil a jsem schopna být aktivní a dojíždět po kraji, dle potřeby.
Děkuji předem za podporu :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Schwarzova za příspěvky (celkem 6):
Michal.Ketner, Frantisek.Navrkal, Vladimir.Charvat, Mikulas.Peksa, Jan.Kochert, Frantisek.Kindl
fabjiri
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 25 říj 2014, 09:16
Profese: Ředitel zahraniční společnosti
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od fabjiri »

Přeji všem kandidátům úspěch. Přeji všem více odvahy a snahy než bývalému vedení. Mám výhrady . Jsem osamocený bojovník, který Ústeckému krajskému úřadu působí vrásky na čele. Věnuji se rozkrývání trestné činnosti politiků. Juvenilní justici a nespravedlivě odsouzeným. Nabízel jsem svou pomoc již dříve. Piráti se báli mého obvinění. Nikoho jsem tedy nenutil. Piráti přislíbily pomoc, pak se zapírali. Rozkryl jsem dotační podvody. Aby mi zamezily v pokračování, obvinili mne z pohlavního zneužití dcery s dokonanou souloží. Odebrali mi šest dětí z péče včetně šesti měsíčního kojence. Podle posudků je dcera panna. Vypálili mi dům, zabili pa a stáhli z kůže poté vystavili. Najali si chlapa a ten ozbrojen napadl v noci mou rodinu po té co nám vnikl do domu. Protože jsem se účinně bránil, na základě křivých výpovědí mne dali na 26 dní na vazbu. V roce 2016 jsem oznámil úmysl kandidovat v krajských volbách. No přijeli si pro mne a šel jsem na 59 dní na vazbu, abych nemohl kandidovat. Stejně jsem kandidoval aspoň symbolicky. Pokusili se mně oběsit. Pokusili se mně před čtyřmi měsíci zabít i s dětmi za jízdy v autě. Pokud budete mít zájem o mou pomoc pomohu. Mohu pomoci ve spoustě věcí. Děkuji za pozornost a šťastnou volbu nového vedení.

Jiří Fábik
Horní Jiřetín.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Hlásím se na post místopředsedy.

Nevím, jak moc se mám představovat. Chvíli jsem se už představoval a pak se to nějak zvrhlo a nějak jste mě dostali do parlamentu. Asi je fér říct, že nebudu mít kapacitu, nabízet nějaké extra administrativní služby. Co můžu nabídnout je nějaká pomoc při vyjednáváních. Asi je přece jen rozdíl v tom, jestli pošle mafiána resp. jiného potížistu do háje Peksa, který má imunitu a občas drze leze do televize, sedí v nějaké komisi pro kontrolu tajných služeb atp - nebo jestli se do toho obuje Franta, který tenhle klacek po ruce nemá. Zároveň určitě existuje i přesah celostátní politiky do té krajské resp. obecní a tam si myslím, že mám co nabídnout v pozitivním smyslu.

Nemám ambici nějak určovat, jestli má dostat víc peněz Žatec, Ústí nebo Litoměřice, jestli se máme paktovat se Zelenými, zakazovat si s nimi koalice nebo něco podobného. Mám prostě díky vám všem "mocenskou pozici" a cítím to tak, že bych jí měl nějak využít pro blaho Sudetopirátské stra Krajského sdružení Ústecký kraj. :) Jinak samozřejmě umím žít i s tím, že výše uvedené budu dělat z pozice mimo PKS, protože to prostě cítím tak, že mám co splácet. Prostě budu jednat míň proaktivně a míň informovaně.

Pokud jde o tu přeshraniční spolupráci, za hranicemi jsem studoval, mluvím plynně německy, jsem členem PPDE a mají mě docela rádi (od té doby, co o mě píše FAZ, jsem jejich dobrý spojenec v rámci PPEU a de facti reprezentace v českém parlamentu, obzvlášť).

Pokud jde o další body, cítil jsem se dobře v předchozím PKS, lidsky jsme si IMO sedli. S Pandou vycházím taky výborně, dovedu si představit, že by to fungovalo. Pokud jde o realizované vize, to, co představil Vláďa, je super.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 7):
Michal.Ketner, Jan.Kochert, Frantisek.Kindl, Vladimir.Charvat, Michaela.Schwarzova, Frantisek.Navrkal, Zdenek.Stepanek
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Adam.Komenda »

Ahoj, hlásím se na místopředsedu. Nechci se tu moc rozepisovat, do politiky jsem vstoupil, jelikož jsem chtěl svět změnit k lepšímu, krom toho mě politika opravdu baví, proto studuji politologii a právo. Ve funkci místopředsedy bych se chtěl věnovat přípravě na komunální volby, zejména bych chtěl pomoci postavit kvalitní kandidátky v co největším počtu měst a pomoci ostatním připravit co nejlepší kampaň. Určité zkušenosti mám už z poslední kampaně během parlamentních voleb, kdy jsem působil jako koordinátor. Budu nesmírně vděčný za vaše hlasy, v případě zvolení se vynasnažím vás nezklamat. S přáním hezkého dne Adam K ;) ;)
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Adam.Komenda »

Svojí kandidaturu jsem si nakonec rozmyslel, vzhledem k tomu, že mě teď čekají státnice, zkouškové na právech, mnoho pracovních povinností, tak jsem se rozhodl z časových důvodů kandidaturu stáhnout.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Přihlašuji se do volby.

Vzhledem k tomu, že se všichni známe a asi víte, co ode mě čekat, budu stručný.
Budu konstruktivně-kritickým hlasem, který se vždycky bude snažit krajské sdružení a jeho předsednictvo směřovat tak, aby se nepříčilo pirátským ideálům. Myslím si, že by bylo díky oboustranné komunikaci dobré, aby zástupce Žatce v PKS byl. Budeme se víc vídat, lépe potečou informaci, budeme si blíž.

Mým cílem je využít potenciál, který nyní máme, především pro úspěch v komunálních volbách. Znamená to odpovědné, kontrolované, prověřované a pozvolné rozšiřování členské základny, rozhodně si ale nemyslím, že bychom se měli zakonzervovat do sekty ála TOP09 a stát se elitáři ve strachu, že nám někdo tu naši stranu ukradne. Z pozice PKS budu iniciovat jasné stanovení rozumných pravidel a kontrolních mechanismů mechanismu vzniku členství, nebude-li přesně sjednocen zvrchu.
Budu podporovat vznik nových místních sdružení tam, kde to má smysl a tam, kde se jej ujmou prověření dlouholetí Piráti, ke kterým má většina členské základny (či ideálně všichni) důvěru. Jen tak lze zajistit, aby kdekoliv nedocházelo k infiltraci strany hochštaplery a politickými podnikateli. Jsem přesvědčen, že lidé nejlépe znají své spoluobčany, a určitě je znají lépe, než anonymní krajské předsednictvo, které se do Žatce nepodívá, jak je rok dlouhý, a nemůže ani znát všechny místní poměry, vztahy mezi lidmi, pověst atd. Což jsou dle mého klíčové věci v posuzování nabývání členství. Znát ty lidi a věřit jim. Nejlépe takto prověřovat budou ti, kteří už jsou prověření a pohybují se v denní realitě místních sdružení. Je v zájmu PKS delegovat v rámci přímé demokracie co nejvíce pravomocí na odpovědná a prověřená autonomní místní sdružení a tak si vlastně "šetřit práci". Věřím, že vybudování silnějšího systému základních organizací, je způsob, jak nyní straně nejlépe pomoct v kontrolovaném růstu.

V PKS se zasadím především o co nejširší a nejpřímější komunikaci s těmi, kterých se bude zrovna agenda týkat. Jsem zásadně proti tomu, aby se PKS scházelo tajně a tajně projednávalo věci týkající se KS a už vůbec je nepřijatelné, aby na základě takových schůzek, o kterých ani neexistují zápisy, vznikaly nějaké názorové konsenzy, dle kterých se pak bude řídit nejen PKS, ale potažmo celé sdružení.
Bytostnou rolí člena předsednictva sdružení, ale i každého Piráta jednotlivého, je říit se při výkonu funkce demokratickým minimem. To říká, že je třeba vždy vyslechnout všechny strany a vlastním úsilím se získat co největší počet relevantních informací. Mnohá nedorozumění, která zanechávají šrámy na morálce sdružení, vzniká prostě a jednoduše tím, že si jedna parta něco usmyslí a začne to šířit, aniž by si ověřila, jestli to vlastně je pravda.
Tomuhle zákulisnímu politikaření se dá zamezit jen úplnou transparentností jednání PKS. Jsem za to, abychom vše, co prosazujeme navenek, plně aplikovali sami na sobě.

Podpořím vznik druhého krajského koordinátora pro západ kraje, ale nevidím důvod pro zkracování úvazku stávající koordinátorky, která svou práci během voleb zvládla. Kamenem úrazu Bářiny práce je její nepřítomnost v oné zmiňvoané denní realitě našeho regionu (Chomutov, Žatec, Louny, Kadaň) a neznalost tamních podmínek, a není prostě součástí naší přátelské struktury, která vznikala denním kontaktem už někdy od gymplu. To se jí nedá vyčítat. Má své práce dost a myslím, že vše na sever od Litoměřic funguje lépe, než to kdy dříve fungovalo. Teď by bylo třeba, aby se někdo po stejnou dobu věnoval takové práci i na západě kraje.

Hlavně: když něco nebudu vědět nebo si nebudu něčím jistý, tak se ZEPTÁM. ZEPTÁM SE, než začnu vypouštět polopravdy, báchorky, smyšlenky, komunikační šumy, nedorozumění nebo prostě jen něco, co někdo vypustil, aniž by to myslel vážně. Víc než kdy dříve vidím, že je potřeba se řídit heslem dvakrát měř, jednou řež. Není nic snazšího než zvednout telefon a zavolat si a zeptat se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, Michaela.Schwarzova
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: KF ÚsK 17/2017 Volba místopředsedů KS ÚsK

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Skončila doba pro navrhování. Doplnil jsem seznam kandidátů.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“