Prezentace kandidáta do sněmovních voleb - Martin Michael Monz

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Podporuji Martina Michaela Monze do čela kandidátky na 5. či 6. místo do sněmovních voleb?

ANO
7
26%
NE
15
56%
ZDRŽUJI SE
5
19%
 
Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
mmmonz
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 78
Registrován: 12 zář 2017, 20:34
Profese: Environmentalista, nadcházející diplomat
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Prezentace kandidáta do sněmovních voleb - Martin Michael Monz

Příspěvek od mmmonz »

Milé kolegyně, milí kolegové,

neboť jsem již několik let registrovaným příznivcem České Pirátské strany z Benešova u Prahy, domnívám se, že bych mohl své služby nabídnout pro společenské blaho a být užitečným článkem Pirátské strany. Dříve jsem často navštěvoval Piráty v Brně, když jsem tam studoval na Masarykově univerzitě. Zároveň se od nejzazšího věku rád a často zabývám celospolečenskými otázkami.

Poprvé jsem kandidoval v komunálních volbách v Benešově, kde jsme byli jako posádka celkem úspěšní. Jsem také odborníkem přes environmentální otázky, a tudiž členem v městské komisi pro životní prostředí v Benešově. Zároveň jsem si však také vědom další kritických výzev tohoto století, které se však často pojí s touto agendou.

Dlouhodobě jsem členem KET pro životní prostředí a zemědělství ve Středočeském kraji, kde se nám podařilo prosadit koncepci pro udržitelný rozvoj a dlouhodobě pracujeme na zlepšení zanedbané krajiny. V současné době při zaměstnání studuji diplomatická studia, mluvím plynule NJ a pochopitelně také AJ. Své případné umístění na kandidátce bych přenechal zkušenějším, byl bych však rád za volitelné umístění.

Mými osobními prioritami jsou:
Digitalizace, smysluplná environmentální politika a mezinárodní politický dialog.

Těším se na vaše dotazy,
Martin Michael Monz
Naposledy upravil(a) mmmonz dne 23 pro 2020, 17:00, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi mmmonz za příspěvek:
Radek.Cernohous
Moudrý má tři vlastnosti: že sám koná, co radí konati druhým, že nikdy nejedná proti spravedlnosti a že trpělivě snáší slabosti lidí kolem sebe.
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2452
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2007 poděkování
Dostal poděkování: 3229 poděkování

Re: Prezentace kandidáta do sněmovních voleb - Martin Michael Monz

Příspěvek od Jan.Prokop »

MMMonz píše: 23 pro 2020, 13:42 Své případné umístění na kandidátce bych přenechal zkušenějším, byl bych však rád za volitelné umístění.
Takhle to nefunguje, musíš dát jednoznačně vědět, od kterého místa na čele chceš kandidovat, resp, od které volby chceš se zúčastnit
viz viewtopic.php?f=406&t=55363&p=735936#p735936

Volba proběhne následně:
První kolo:
Společné hlasování na místa 2-6.

Druhé kolo:
Samostatné hlasování na místo 2.
Samostatné hlasování na místo 3.
Samostatné hlasování na místo 4.
Společné hlasování na místa 5 a 6..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Prokop za příspěvky (celkem 2):
mmmonz, Martin.Martin
Uživatelský avatar
mmmonz
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 78
Registrován: 12 zář 2017, 20:34
Profese: Environmentalista, nadcházející diplomat
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Re: Prezentace kandidáta do sněmovních voleb - Martin Michael Monz

Příspěvek od mmmonz »

Ahoj Honzo,

děkuji za upozornění. Ve zmiňovaném případě bych se hlásil o páté či šesté místo atd., ještě jednou děkuji za Tvé upozornění.
Moudrý má tři vlastnosti: že sám koná, co radí konati druhým, že nikdy nejedná proti spravedlnosti a že trpělivě snáší slabosti lidí kolem sebe.
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2452
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2007 poděkování
Dostal poděkování: 3229 poděkování

Re: Prezentace kandidáta do sněmovních voleb - Martin Michael Monz

Příspěvek od Jan.Prokop »

MMMonz píše: 23 pro 2020, 14:09 Ahoj Honzo,

děkuji za upozornění. Ve zmiňovaném případě bych se hlásil o páté či šesté místo atd., ještě jednou děkuji za Tvé upozornění.
Ještě jsem zapomněl, je potřeba zřídit anketu, že slouží ke sbírání hlasů podpory, u nás v SČK musiš nasbírat minimálně 8 hlasů od členů, aby si se dostal vůbec k hlasování, podívej a udělej jí podle příspěvků ostatních kandidátů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Prokop za příspěvek:
mmmonz
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“