KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Kdo je pro mě přípustný jako kandidát do druhého kola hlasování o čele kandidátky?

Anketa končí za 21 říj 2019, 16:38

Patrick Zandl
32
8%
Jan Lička
36
9%
Marek Řebíček
21
5%
Simona Luftová
27
7%
Pavel Kameník
13
3%
Tomáš Zmuda
31
8%
Michael Neuwirth
21
5%
Milan Zelený
22
5%
Petr Procházka
19
5%
Daniel Netušil
25
6%
Lucie Cirkva Chocholová
23
6%
Martin Polák
19
5%
Adéla Šípová
25
6%
Petr Tomáš
19
5%
Petra Smutná
22
5%
Jana Skopalíková
22
5%
Petr Chaluš
15
4%
Monika Keřková
15
4%
Zdržuji se (hlas proti všem)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 42 - Celkem hlasů: 407

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1727
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2728 poděkování

KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Vážené krajské fórum,

Vyhlašuji první kolo hlasování ve věci sestavení kandidátní listiny pro krajské volby 2020. První kolo je připouštěcí. Svůj hlas tak dejte každému, kdo je pro vás přijatelný pro postup do druhého kola. Tam se dostane každý, který získá nadpoloviční podporu z celkového počtu hlasujících.

Rozprava proběhla zde. Odkaz na zápis ze schůze, kde proběhlo grilování kandidátů naleznete zde.

Vzhledem k určité časové prodlevě při vyhlášení hlasování nastavuji dobu hlasování do úterý 22.10 10:00

Připomínám, že v druhém kole volby budeme volit 2. - 11. místo na kandidátní listině.

Přihlášení kandidáti, kteří získali více jak 7 hlasů KF a jejich kandidátské řeči:

Patrick Zandl
Jan Lička
Marek Řebíček
Simona Luftová
Pavel Kameník
Tomáš Zmuda
Michael Neuwirth
Milan Zelený
Petr Procházka
Daniel Netušil
Lucie Cirkva Chocholová
Martin Polák
Adéla Šípová
Petr Tomáš
Petra Smutná
Jana Skopalíková
Petr Chaluš
Monika Keřková
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 8):
Marek.Rebicek, Milan.Zeleny, Jiri.Snizek, Jan.Korbel, Dalibor.Zahora, Pavel.Kamenik, Tomas.Zmuda, Frantisek.Kopriva

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1727
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2728 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Celkem hlasovalo 42 členů KS SčK. Pro postup do druhého kola bylo tedy třeba 22 hlasů.

Postupují následující:

Patrick Zandl
Jan Lička
Simona Luftová
Tomáš Zmuda
Milan Zelený
Daniel Netušil
Lucie Cirkva Chocholová
Adéla Šípová
Petra Smutná
Jana Skopalíková

Vzhledem k tomu, že do druhého kola bylo zvoleno 10 lidí. V druhém kole se těchto 10 seřadí na 2. - 11. místě. Čelo tímto máme již zvoleno :)

Všem postupujícím velká gratulace a nepostupujícím díky za účast ve volbě. Následně bude vyhlášena rozprava ke zbytku kandidátky, kam se budou moci také přihlásit.

Druhé kolo hlasování bude vyhlášeno v pátek 10:00.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 376
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 998 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Jan.Licka »

S @Jiri.Snizek je to šest mužů, šest žen - ani na to nebylo potřeba zavádět směrnici ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvky (celkem 4):
Milan.Zeleny, Marek.Havranek, Simona.Luftova, Eva.Novakova

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2822
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7349 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Spočítejte si to znovu pane inženýre. : - )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 5):
Marek.Havranek, Roman.Kucera, Milan.Krch, Milan.Zeleny, Simona.Luftova

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 376
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 998 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Jan.Licka »

No jo, porád, čtu to na mobilu ... a @Jana.Skopalikova pracuje za dvě :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, Roman.Kucera

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Adela.Sipova
Senátor
Příspěvky: 45
Registrován: 15 kvě 2018, 18:09
Profese: Pŕavnička
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Adela.Sipova »

Děkuji za důvěru, vážím si toho. A jsem opravdu ráda, že v čele je pět žen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adela.Sipova za příspěvky (celkem 2):
Simona.Luftova, Eva.Novakova
Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 716
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Rád bych vyjádřil poděkování všem hlasujícím a zejména za naplnění mých optimistických odhadů. Jsem rád, že se nepotvrdili obavy, že se nepovede čelo zvolit celé v první volbě. Už teď je jisté, že se podařilo. Prošlo 10 kandidátů na 10 pozic v čele. Teď už je to "jen" o tom je vhodně seřadit.

Je vidět, že KF SčK umí volit a má volební systém v malíku 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hazlinsky za příspěvky (celkem 4):
Stepan.Drtina, Jana.Skopalikova, Lenka.Kozlova, Simona.Luftova

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Michal mě předběhl, můj dík patří též všem členům, kterým není jedno, jak bude vypadat kandidátka.
A také Štěpánovi, že se jako předsedající nenechal přesvědčit k porušení volebního řádu.
Nejsem členkou žádné gender lobby, jsem ale vyloženě happy z toho, kolik a jakých dívek se umístilo do čela. Vůbec si myslím, že čelo naší kandidátky je zvoleno výborně :)
Gratulace všem zvoleným.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 3):
Simona.Luftova, Lucie.Cirkva.Chocholova, Tomas.Zmuda

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Pavel.Kamenik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 34
Registrován: 12 kvě 2019, 12:33
Profese: Ekonom, Pracovní právo
Bydliště: Senec 106
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Pavel.Kamenik »

Gratuluji všem, kteří postoupili (bez výjimek, to myslím upřímně). Rád bych poděkoval těm 12 lidem, kteří mi dali svůj hlas. To, že nebudu vybrán jako přijatelný kandidát do druhého kola o čelo kandidátky jsem tak trochu čekal (vyplývá to z počtu poděkování u ohlášení mé kandidatury). Mrzí mě však, že jsem úplně poslední ze všech kandidátů, ale s tím se dokážu vyrovnat ;) . To by k mé osobě stačilo, necítím se ublíženě, jen trošku smutně z toho výsledku, ale chtěl bych se vyjádřit k celkovému výsledku v prvním kole hlasování. Abych řekl pravdu, tak ty výsledky nějak nepobírám :roll: . Myslel jsem si, že každá strana upřednostní své členy před příznivci a z příznivců bude vybírat až poté, co nemá vlastní kvalitní kandidáty. Tím se nijak nechci dotknout kvality těchto "nečlenů" přihlášených do čela kandidátky. Pro příklad bych uvedl Marka Řebíčka (Marku promiň, že o tobě píšu, nemyslím to ve zlém), který jako člen Krajského předsednictva není přijatelný kandidát na čelo kandidátní listiny pro více jak polovinu hlasujících. Tady je asi něco špatně :!: :?: , jak je možné, že takto vysoce postavený funkcionář Pirátů není přijatelný jako kandidát na čelo? Kdo ho tedy do této funkce volil? Je samozřejmě věcí každého člena, jak hlasuje a nijak to nezpochybňuji, ale myslím si, že by se nad tím měli Piráti hluboce zamyslet. Tolik můj názor na věc, víc se k tomu vyjadřovat nebudu. :|
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Kamenik za příspěvky (celkem 2):
Marek.Rebicek, IvanF
Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 277
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 292 poděkování
Dostal poděkování: 829 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 14/2019 - Čelo kandidátní listiny pro krajské volby - 1. kolo hlasování

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Pavel.Kamenik píše: 22 říj 2019, 15:27 Pro příklad bych uvedl Marka Řebíčka (Marku promiň, že o tobě píšu, nemyslím to ve zlém), který jako člen Krajského předsednictva není přijatelný kandidát na čelo kandidátní listiny pro více jak polovinu hlasujících. Tady je asi něco špatně :!: :?: , jak je možné, že takto vysoce postavený funkcionář Pirátů není přijatelný jako kandidát na čelo?
Marek to již sám vyhodnotil a odstoupil, viz rezignace na fóru. Já si to nechám projít hlavou a zřejmě jej budu následovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“