Stránka 6 z 13
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 13:19
od Lenka.Kozlova
Jan.Korbel píše: ↑19 říj 2019, 10:23
Souhlasím. Máme v kraji členy, které dlouho nikdo neviděl online ani offline a nezaznamenal jsem, že by je někdo šikanoval.
Opět tě žádám, oprav zde tvou unikátní moderaci a nenuť mě obrátit se jinam.
Znehodnotil jsi celé vlákno a vzhledem k tomu, že ignoruješ žádosti o nápravu, mám za to, že úmyslně.
EDit a teď věcně:
ano, zatím jejich jména nikdo nevystavoval, ale mimo zápisy se o nich hovoří na schůzích a mumblech ve smyslu: "ti nás nemusí zajímat, nejsou aktivní"
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 13:20
od Lenka.Kozlova
Martin.Polak píše: ↑19 říj 2019, 04:38
Ok, vraťme se k tomu problému.
Máme tady nějaká data o účasti na hlasování a někdo je dál do tabulky a ta tabulka je údajný problém. = Šmírování a možná šikana dle LK.
Dobře.
Ale vedeme i data o účasti členů na Mumble a na krajských schůzích, protože je to napsáno v každém zápise.
Takže kdyby někdo ta veřejná data vyhodnotil a udělal roční statistiku přítomnosti jednotlivých členů na Mumble/schůzích tak to musí být také šikana a šmírování, ne?
Pokud by chtěl někdo někoho šikanovat za neúčast na hlasování, tak stejně dobře může šikanovat za ,,špatnou docházku".
Samozřejmě, že to by byla také šikana.
Ať si to každý vyhodnotí sám, potřebujeme nástěnky se zasloužilými hlasovači a chodiči a naopak?
Za mě ne, je to podpora pro selekci lidí a ta nikdy nic dobrého nepřinesla.
Shromažďování dat o někom, je druh šmírování, opravdu to potřebujeme? Na co?
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 13:47
od Lenka.Kozlova
Všechny zastánce "tabulkování" lidí podle čehokoliv žádám o uvedení jednoho, pro ně zásadního důvodu, proč to dělat, díky.
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 14:08
od Petr.Vileta
Mikulas.Ferjencik píše: ↑19 říj 2019, 00:48
S tezí že členové by měli hlasovat nesouhlasím. Z ničeho to nevyplývá, já bych si moc přál, abychom měli 10 000 členů a bylo by mi úplně jedno, kdyby hlasovali jen v pár nejdůležitějších hlasováních v roce (podle vlastního vyhodnocení situace a zbytek by ignorovali.
A pak se přejmenujeme na Česká občanská strana sociálně demokratická Mikuláše Ferjenčíka.

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 14:13
od Mikulas.Ferjencik
Petr.Vileta píše: ↑19 říj 2019, 14:08
Mikulas.Ferjencik píše: ↑19 říj 2019, 00:48
S tezí že členové by měli hlasovat nesouhlasím. Z ničeho to nevyplývá, já bych si moc přál, abychom měli 10 000 členů a bylo by mi úplně jedno, kdyby hlasovali jen v pár nejdůležitějších hlasováních v roce (podle vlastního vyhodnocení situace a zbytek by ignorovali.
A pak se přejmenujeme na Česká občanská strana sociálně demokratická Mikuláše Ferjenčíka.
Prezentovat svoje názory jako obecná fakta je argumentační faul. Podle Petra Vilety by členové měli hlasovat co nejvíc, podle Mikuláše Ferjenčíka mají mít členové neprostou svobodu se rozhodnout jestli budou, nebo nebudou hlasovat. Co to má společného s ODS a ČSSD nechápu.
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 14:21
od Petr.Vileta
Mikulas.Ferjencik píše: ↑19 říj 2019, 14:13
Petr.Vileta píše: ↑19 říj 2019, 14:08
Mikulas.Ferjencik píše: ↑19 říj 2019, 00:48
S tezí že členové by měli hlasovat nesouhlasím. Z ničeho to nevyplývá, já bych si moc přál, abychom měli 10 000 členů a bylo by mi úplně jedno, kdyby hlasovali jen v pár nejdůležitějších hlasováních v roce (podle vlastního vyhodnocení situace a zbytek by ignorovali.
A pak se přejmenujeme na Česká občanská strana sociálně demokratická Mikuláše Ferjenčíka.
Prezentovat svoje názory jako obecná fakta je argumentační faul. Podle Petra Vilety by členové měli hlasovat co nejvíc, podle Mikuláše Ferjenčíka mají mít členové neprostou svobodu se rozhodnout jestli budou, nebo nebudou hlasovat. Co to má společného s ODS a ČSSD nechápu.
Já si myslím, že naše odlišnost je právě v tom, že se každý člen může hlasováním vyjádřit k čemu chce, dokonce si může založit členský podnět. Naopak ODS, ČSSD, ANO a mnohé další strany jsou typické tím, že o všem rozhoduje jen pár lidí. V lepším případě z vedení strany, v horším případě šedé eminence. Proto mi nedává moc smysl, abychom měli 10000 členů, ale průměrná roční účast na hlasování byla 0,001%. Pro mě by bylo fajn, kdyby to bylo lehce nad 50% a každý, ale opravdu každý, člen hlasoval alespoň 12x ročně.

Úlevu bych dal členům IT nezdatným, nad 80 let.

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 17:13
od Jan.Korbel
Z jiných vláken:
Lenka.Kozlova píše: ↑19 říj 2019, 12:26
Vím, že to sem nepatří, ale jelikož jinde nereaguješ, budu to psát všude, dokud neopravíš zmršenou moderaci, která byla naprosto zbytečná. Vzhledem k tomu, jak ignoruješ moje žádosti o nápravu, dá se dovozovat, že úmyslem bylo znehodnotit vlákno s anketou.
viewtopic.php?f=276&t=49115
Pokud vlákno neopravíš v příštích několika dnech tak, aby dávalo smysl, najdu jiný způsob, jak se dovolat nápravy.
Tímto se omlouvám všem ostatním, případné stížnosti směrujte prosím na Jana Korbela, který jako místopředseda kraje místo servisu členům, hatí jejich práci.
Jinde nereaguju, protože zaprvé je to offtopic a za druhé cíleně trolíš. Na více než stránce ses v rámci offtopicu hádala v jednacím vlákně o senátních primárkách a pokračovala jsi v tom i poté, co sis založila tohle vlákno. Vlákno, aniž by to byl členský podnět, jsi úmyslně založila v části fóra, kde vedeme jednání, očividně za účelem větší pozornosti. Přestože jsme opakovaně diskutovali o nepřehlednosti fóra a (a pokud si dobře pamatuju, ty sama ses v tom smyslu také vyjadřovala), zřejmě ti to vůbec nevadí u tvých vlastních příspěvků a máš svá vlastní pravidla.
Příspěvky jsem přesunul po dohodě s dalšími dvěma členy PKS, kteří to odsouhlasili. Zbylí dva byli offline. Mrzí mě, že k tomu vůbec muselo dojít. Tak zkušený člen jako ty by měl vědět, jak zacházet s fórem (a nepochybuju že víš, když chceš) a měla bys jít příkladem.
Nevím jakým způsobem si představuješ zmíněnou nápravu. Pokud máš něco na mysli, buď konkrétní a pokusím se ti vyhovět. Jak upravit časy příspěvků nevím a rád se nechám poučit. Pokud ale budeš pokračovat v obecných frázích a výhrůžkách, nezbývá mi, než počkat, až se "obrátíš jinam".
Dále budu reagovat pouze na tvé
věcné příspěvky, protože nemám v úmyslu se s tebou hádat.
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 17:19
od Mikulas.Ferjencik
Jan.Korbel píše: ↑19 říj 2019, 17:13
Z jiných vláken:
Lenka.Kozlova píše: ↑19 říj 2019, 12:26
Vím, že to sem nepatří, ale jelikož jinde nereaguješ, budu to psát všude, dokud neopravíš zmršenou moderaci, která byla naprosto zbytečná. Vzhledem k tomu, jak ignoruješ moje žádosti o nápravu, dá se dovozovat, že úmyslem bylo znehodnotit vlákno s anketou.
viewtopic.php?f=276&t=49115
Pokud vlákno neopravíš v příštích několika dnech tak, aby dávalo smysl, najdu jiný způsob, jak se dovolat nápravy.
Tímto se omlouvám všem ostatním, případné stížnosti směrujte prosím na Jana Korbela, který jako místopředseda kraje místo servisu členům, hatí jejich práci.
Jinde nereaguju, protože zaprvé je to offtopic a za druhé cíleně trolíš. Na více než stránce ses v rámci offtopicu hádala v jednacím vlákně o senátních primárkách a pokračovala jsi v tom i poté, co sis založila tohle vlákno. Vlákno, aniž by to byl členský podnět, jsi úmyslně založila v části fóra, kde vedeme jednání, očividně za účelem větší pozornosti. Přestože jsme opakovaně diskutovali o nepřehlednosti fóra a (a pokud si dobře pamatuju, ty sama ses v tom smyslu také vyjadřovala), zřejmě ti to vůbec nevadí u tvých vlastních příspěvků a máš svá vlastní pravidla.
Příspěvky jsem přesunul po dohodě s dalšími dvěma členy PKS, kteří to odsouhlasili. Zbylí dva byli offline. Mrzí mě, že k tomu vůbec muselo dojít. Tak zkušený člen jako ty by měl vědět, jak zacházet s fórem (a nepochybuju že víš, když chceš) a měla bys jít příkladem.
Nevím jakým způsobem si představuješ zmíněnou nápravu. Pokud máš něco na mysli, buď konkrétní a pokusím se ti vyhovět. Jak upravit časy příspěvků nevím a rád se nechám poučit. Pokud ale budeš pokračovat v obecných frázích a výhrůžkách, nezbývá mi, než počkat, až se "obrátíš jinam".
Dále budu reagovat pouze na tvé
věcné příspěvky, protože nemám v úmyslu se s tebou hádat.
Mně přijde požadavek na to, aby první příspěvek ve vlákně s anketou vysvětloval, o čem je daná anketa, naprosto adekvátní a tvá moderace úplně absurdní. Tolik náhodný okolojdoucí.
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 17:30
od Jan.Korbel
Díky za konkrétní návrh. Pokud bude chtít Lenka doplnit první příspěvek o vysvětlení, rád jí s tím pomůžu. Z vlastní iniciativy to ale dělat nebudu, protože bych hned dostal klackem z druhé strany.
Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK
Napsal: 19 říj 2019, 17:33
od Mikulas.Ferjencik
Jan.Korbel píše: ↑19 říj 2019, 17:30
Díky za konkrétní návrh. Pokud bude chtít Lenka doplnit první příspěvek o vysvětlení, rád jí s tím pomůžu. Z vlastní iniciativy to ale dělat nebudu, protože bych hned dostal klackem z druhé strany.
Dokud jsi sem nesloučil jiné vlákno, byl první příspěvek současně otevírající vlákno a vysvětlující anketu...