KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Za celou svou existenci u Pirátů nepamatuju, že by se o program schůze sváděl tímto způsobem takový souboj (pochopitelně mi mohlo něco uniknout), ale chci tím ilustrovat, že to co se zde děje není zcela běžné a k hladkému provozu to tedy nepřispívá.

Odmítám se zabývat studováním nějakých detailů v časech a v pořadí - tohle je věc PKS - domluvte se nejdřív tam a předložte jeden návrh. "Opozice/členstvo" nechť třeba zformuluje jeden svůj společný protinávrh a pak se mohou prohlasovat, ale tenhle bordel nikam nevede. A jestli se skutečně budeme zasekávat na takovýhle detailech, tak tedy fakt nevím - možná se to zlepší po navolení čela, ale do té doby zřejmě pánbůch s námi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Patrick.Zandl, Klara.Kocmanova, Marek.Rebicek

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Dalibor.Zahora píše: 03 zář 2019, 16:09 Za celou svou existenci u Pirátů nepamatuju, že by se o program schůze sváděl tímto způsobem takový souboj (pochopitelně mi mohlo něco uniknout), ale chci tím ilustrovat, že to co se zde děje není zcela běžné a k hladkému provozu to tedy nepřispívá.

Odmítám se zabývat studováním nějakých detailů v časech a v pořadí - tohle je věc PKS - domluvte se nejdřív tam a předložte jeden návrh. "Opozice/členstvo" nechť třeba zformuluje jeden svůj společný protinávrh a pak se mohou prohlasovat, ale tenhle bordel nikam nevede. A jestli se skutečně budeme zasekávat na takovýhle detailech, tak tedy fakt nevím - možná se to zlepší po navolení čela, ale do té doby zřejmě pánbůch s námi.

Návrh, který získá nejvíc hlasů, zvítězí, nevidím problém.
EDIT: Za PKS navrhl program Jiří a vyzval k dalším náhrhům.

Nebo chceš hrát hru na PKS a zbytek KS?
To by asi nic dobrého nepřineslo.

PS: Čím se ne/hodláš zabývat je jen tvoje věc, můžeš klidně počkat, jak to dopadne a nepalcovat, na to máš taky nárok :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ok, prošel jsem to znova a podporu mají zatím pouze dva návrhy Jany a Honzy Prokopa, tak uvidíme jak se to vyvine.

Ovšem nemáš pravdu, že by Jirka podával návrh za celé PKS. Dával ho sám za sebe, rovněž Jana jako členka PKS má vlastní návrh.
Ale když vás tohle baví, tož si hrajte. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Lenka.Kozlova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2825
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7356 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Abych dal nahlédnout pod pokličku, tak Jana by ráda kratší schůze a ráda by schůzovala jednou za měsíc, přestože v anketě vyšlo, že budeme schůzovat jednou za dva měsíce.

Tak jako jsem vyhlásil schůzi teď, dělal jsem to i minulosti. Opakuji, že zájem mě těší. Když to vyjde, bude to poprvé, kdy budeme mít schválený program schůze takto dopředu.

Jenom vyhlásit schůzi a nepřijít s návrhem programu by podle mě nevedlo k diskusi. A je podle mě pro členy lepší mít o programu alespoň nějakou představu než žádnou. A jak je možné pozorovat v tomto jednání, dokud to šlo, snažil jsem se zapracovat všechny připomínky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Vaclav.Kubaljak, Vit.Snajdr

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2825
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7356 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Dovolil jsem si ze své zahrádky viewtopic.php?f=276&t=48433 "Četnost, termín a doba trvání zasedání krajského fóra - anketa"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Vaclav.Kubaljak

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2825
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7356 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Konstatuji, že podporu skupiny členů mají návrhy programu Jana Prokopa viewtopic.php?p=633989#p633989 a Jany Skopalíkové viewtopic.php?p=634178#p634178

Končí doba pro podávání návrhů programu a začíná doba na rozmyšlenou, která potrvá 48 hodin. V pátek po 10:00 zahájím hlasování, které potrvá do pondělí 9. září. Rozprava je stále otevřená.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jan.Korbel

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2825
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7356 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Zahájil jsem první kolo hlasování viewtopic.php?f=406&t=48472

Rozeslal jsem zprávu o zahájení členům krajského sdružení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Jan.Korbel

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1728
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Vzhledem k tomu, že ani jeden z návrhů podpořených skupinou členů nezískal nadpoloviční podporu, tak PKS schválilo následující pořad schůze, o kterém bude po úvodním slovu Ivana Bartoše hlasováno aklamací přítomných. Každý bude moci předložit alternativní návrh.

Odkaz na hlasování PKS: viewtopic.php?f=314&t=48523¨
10:00 - 10:15: Úvodní slovo Ivana Bartoše
10:15 - 10:45: Představení a debata s uchazeči o první místo na kandidátní listině
10:45 - 11:45: Představení zájemců a zájemkyň o kandidaturu v čele kandidátní listiny
11:45 - 12:45: Pauza na oběd
12:45 - 13:15: Prostor pro volebního koordinátora Pavla Štěpánka
13:15 - 14:15: Prostor pro Ondřeje a Kláru
14:15 - 14:30: Pauza
14:30 - 15:15: Prostor pro kandidáty na senátora
15:15 - 16:45: Grilování kandidátů na čelo kandidátní listiny
16:45 - konec/začátek neoficiální části
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, Marek.Rebicek, Jan.Korbel, Dalibor.Zahora, Jan.Prokop

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2455
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2008 poděkování
Dostal poděkování: 3230 poděkování

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Jan.Prokop »

Jinak to grilování proběhne kandidáti na lídra a na čelo dohromady?
BTW bude stačit čas? Co jsem to počítal, tak máme 11 kandidátů na čelo a 2 na lídra
Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 665
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: KF SčK 13/2019 - Zasedání krajského fóra v pražském pirátském centru 15. 9. 2019

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Chtěl jsem všem poděkovat za nedělní skvělou schůzi.
Kláře za organizaci a zápis, Štěpánovi a Honzovi za moderaci.
Jirkovi a Patrickovi za přípravu, všem kandidátům na čelo za ferovou a věcnou debatu.
Po emotivnich diskuzich na foru jsem opravdu rad, ze to soupeření má úroveň - myslím ze i Horáček koukal, jak kvalifikované lidi to generuje - viz Michal Hazlinsky.
Autenticita Cyrila Kokyho je výborná!
A bylo fajn vidět všechny naše poslance a Olgu pohromadě.😉
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Rebicek za příspěvky (celkem 7):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora, Klara.Kocmanova, Stepan.Drtina, Jan.Korbel, Jan.Prokop, Pavel.Kamenik
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“