Rezignace člena PKS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici

Odpovědět
Michal.Tresl
Krajské předsednictvo
Profese: Kovář
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Rezignace člena PKS

Příspěvek od Michal.Tresl » 06 čer 2019, 12:06

Rezignace

Vážené krajské fórum, milé předsednictvo,
oznamuji svou rezignaci na funkci místopředsedy PKS. Situace se u mě vyvinula tak, že dnes již nejsem schopen všechny povinnosti řádně stíhat a plnit. Dávám tedy k dispozici své místo někomu, kdo dokáže lépe spojit svou práci a aktivity s povinnostmi krajského předsednictva.
Osobně dodávám, že práce v PKS mi byla velkou ctí a zkušeností. Současné vedení nastavilo vysoký standard fungování a je to tak dobře. Co mě mrzí je, že členům PKS je vyčítáno, že svou práci dělají špatně, nedemokraticky, autoritářsky a že špatně informují ostatní členy. S tímto postojem nesouhlasím. Není dost dobře možné, aby lidem byly informace přinášeny pomalu až do postele. Množství kanálů, které může každý pirát sledovat a kam se dávají všechny informace, je někdy až otravné :) . Samotné fórum je více než dostatečné a i tak je tam vláken tak akorát. Když ještě přičtu množství konverzací s různými skupinami a přáteli v našem městě (Pracovní skupina pro vytvoření nového skate-parku, Piráti Černošice, Milion chvilek Černošice, Černošická kovárna a několik osobních konverzací s přáteli, jejichž názvy nejsou publikovatelné :D ), tak bych potřeboval pomalu někoho jen na sledování všech skupin.
Věřím tomu, že člověk, který pracuje například na počítači, dokáže vykonávat práci v PKS lépe. My z kovárny chodíme domů již poměrně orvaní a hlava už pak moc nezvládá věnovat se vláknům a skupinám na internetu.
Apeluji na všechny piráty a pirátky, aby své postoje vyjadřovali maximálně konstruktivně a s vědomím, že tak pomáhají vytváření trochu lepšího světa. Bez ohledu na osobní zájmy. To je, jak věřím, největší síla a naděje Pirátů. Bez toho budeme ztraceni. Bez toho se z nás stane pouhá další "tradiční" strana.
Všem, kteří mi dali svůj hlas ve volbě, ze srdce děkuji. Moje rezignace však není můj konec ;) vždy se budu snažit pomáhat Pirátům, kde to jen bude v mých silách. Budu-li to vědět s dostatečným předstihem, mohu kamkoliv zajet, pomoct, poradit, předat zkušenosti z komunálu. Jsem taky k dispozici PKS. Také je zde stále možnost využití mého skladu, bude-li to zapotřebí.
Přeji krajskému předsednictvu mnoho sil a energie. Máte mou podporu a kdykoliv budu moct, tak rád pomůžu.
Všem přeji dobrý vítr
Michal T.
;)

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 2460 poděkování
Dostal poděkování: 1121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace člena PKS

Příspěvek od Jiri.Snizek » 06 čer 2019, 12:11

Díky za tvůj čas a práci, kterou jsi odvedl. Tvou rezignaci beru na vědomí a brzy zahájím jednání krajského fóra o volbě tvého nástupce či nástupkyně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jan.Korbel
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://www.facebook.com/snizekjiri, https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_snizek, předseda KS SčK

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 463 poděkování
Dostal poděkování: 765 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 06 čer 2019, 13:00

Diky Michale za dosavadní práci. Určitě však budeme spolupracovat dále :) Už jsme se o tom bavili a tvé rozhodnutí chápu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jan.Korbel
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel
stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - 775 221 705

Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 1045 poděkování
Dostal poděkování: 1014 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Korbel » 06 čer 2019, 20:38

Michale díky. A doufám, že nerezignuješ na MS Černošice! ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Zmuda, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6749 poděkování
Dostal poděkování: 2458 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 12 čer 2019, 14:54

Je jasné, že Michal míří na mě, jsem nespokojená členka a nepřesvědčil mě.

viewtopic.php?f=406&t=44553&p=622585#p622585

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“