Nevěděla a nelhala, když jsem se poprvé do tohoto vlákna podívala, seděla jsem na jednání, kde se předčítaly věci, které už jsem měla přečtené, ale zajímal mě kodex. Protože pracuju v režimu: uspoř každou minutu, přečetla jsem si jen znění kodexu a jsem zvyklá lidem důvěřovat, proto jsem nekontrolovala odkazy ani nic jiného. Proto jsem také nevnímala, že není uveden čas ukončení rozpravy, což je na jednání nejen v SčK záležitost běžná ze zjevných důvodů, (ktreré, jak se zdá, stále nechápeš) takže to není tím, jak naznačuješ, že KS SčK je nějaké....jaké? co si mám myslet o tom vyjádření? Zní to jako bys naznačoval, KS SčK není úplně na tvé úrovni a to by od tebe nebylo hezké, povyšovat se.Já už teď budu vědět, že v KS SčK znamená "do nějakého dne" "do 23:59 toho dne". Za to se omlouvám, to jsem skutečně nevěděl.
Jako členku Republikového výboru tě prosím, abys poučila krajské fórum, na základě čeho a jak může být zahájeno jednání krajského fóra.
To, že jsem bez diskuse s kýmkoli zahájil toto jednání, není pravda. Oslovil jsem všechny členy PKS, aby se ke kodexu vyjádřili jeden člen PKS navrhl úpravu, která byla do návrhu kodexu zapracována. 4 členové PKS byli pro to, aby jednání s tímto návrhem kodexu bylo zahájeno. Odkaz na hlasování PKS viewtopic.php?f=314&t=47272 O tomto hlasování jsi věděla? (odkaz na něj je uveden v úvodním příspěvku tohoto jednání) Pokud jsi o hlasování věděla, tak jsi v předchozím příspěvku záměrně tvrdila nepravdu, když jsi tvrdila, že jsem "bez diskuze s kýmkoli plácl na fórum hotový kodex". Tedy jsi lhala.
Jiří, já nelžu, nemám, proč bych to dělala, za to ty se chováš jako sprosťák, když máš máslo na hlavě a není to poprvé.
Nebo je to jen tím, že na povrch vyhřezla nekontrolovaně nenávist?
Říkat o oponentech bezdůvodně, že lžou, to mi někoho silně připomíná
Asi jsi prozradil na kolegy, že nehlasují dle deminima a neví o čem hlasují. Když se vzápětí objevily výhrady. Nebo podvádíš a odkaz jsi přidal dodatečně.
Jak se cítíš, když přestanu psát věcně a pustím se do hodnocení tebe a fabulací?
Nic moc asi, to jen abys věděl, jak to vypadá, když to samé děláš ty.
A také znovu podceňuješ členy KF, oni jistě poučovat nepotřebují, protože kdo něco neví, může a umí si to dohledat, nebo se může sám zeptat a členku RV k tomu nepotřebují
(Té tvojí výzvě se říká pasivní agrese, slovo prosím je jen kamufláž)
O omluvu za nařčení, že lžu nestojím.