KF SčK 9/2019 - Kodex kandidáta do krajského zastupitelstva - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1799
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4181 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 9/2019 - Kodex kandidáta do krajského zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Jan.Korbel »

Jsem náročný, ani to mi nestačí. Byl bych rád, kdyby se tomu Petra věnovala a řešila to v RV z pohledu SčK. V každém případě díky @Dan.Lestina! :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
Dan.Lestina
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 664
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1288 poděkování

Re: KF SčK 9/2019 - Kodex kandidáta do krajského zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Marek.Rebicek »

To je v pořádku, jen, ze je jasne, ze je ten proces schválení úplně na začátku.
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2822
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7349 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 9/2019 - Kodex kandidáta do krajského zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Jiri.Snizek »

viewtopic.php?f=406&t=48153 Návrh postupu Štěpán Drtiny byl přijat. Hlasovalo o něm 18 z 67 členů Krajského sdružení Středočeský kraj. 10 členů hlasovalo PRO přijetí návrhu postupu, 7 PROTI a jeden člen se zdržel hlasování.

Návrhem Štěpána Drtiny se doba podávání návrhů usnesení zkracuje do úterý 13. srpna do 23:59. Rozprava skončí ve čtvrtek 15. srpna 2019 ve 23:59 a v pátek 16. srpna bude zahájeno hlasování, které potrvá do pondělí 19. srpna 2019.

Tento postup lze změnit jiným návrhem postupu.

Upravil jsem úvodní příspěvek a doplnil do něj i návrh usnesení Marka Řebíčka podpořený skupinou členů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 3):
Marek.Rebicek, Jan.Korbel, Dalibor.Zahora

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2822
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7349 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 9/2019 - Kodex kandidáta do krajského zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Zahájil jsem 1. kolo rozhodujícího hlasování. Hlasovat je možné zde: viewtopic.php?f=406&t=48224
Hlasování potrvá 3 dny, do pondělí 19. srpna 2019 do 11:35.
Zprávu členům Krajského sdružení Středočeský kraj jsem rozeslal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 3):
Marek.Rebicek, Dalibor.Zahora, Jan.Korbel

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2822
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7349 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 9/2019 - Kodex kandidáta do krajského zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Jiri.Snizek píše: 19 srp 2019, 14:30 Vyhlašuji výsledek hlasování. Z 68 členů Krajského sdružení Středočeský kraj hlasovalo 21 členů. Pro postup návrhu do druhého kola bylo třeba, aby návrh získal podporu alespoň 11 hlasujících. Pro návrh A hlasovalo 5 členů, pro návrh B hlasovalo 14 členů a 5 členů se zdrželo hlasování. Nadpoloviční podporu tedy získal pouze návrh B (Marek Řebíček) a druhé kolo se nekoná.

Krajské fórum tímto schválilo kodex kandidáta do krajského zastupitelstva ve znění:
Já, níže podepsaný, prohlašuji že spolu s přihlášením do primárních voleb:
1. jsem zveřejnil své čestné prohlášení o tom, spáchal-li jsem v minulosti trestný čin (včetně již zahlazených), a zavazuji se vzdát kandidatury, rozhodne-li předsednictvo krajského sdružení Středočeský kraj o nevhodnosti mé kandidatury v souvislosti s tímto trestným činem,

2. jsem zveřejnil své čestné prohlášení o osobním zájmu k oblastem projednávaným zastupitelstvem, kde by mi se zřetelem k výsledku projednání věci mohla vzniknout osobní výhoda nebo újma anebo mám na věci jiný osobní zájem,

3. jsem zveřejnil své čestné prohlášení o tom, zda:
a) jsem společníkem nebo členem právnické osoby, včetně její identifikace,
b) jsem členem statutárního orgánu, členem řídícího, dozorčího nebo kontrolního orgánu právnické osoby, včetně její identifikace,
c) podnikám jako fyzická osoba, včetně předmětu činnosti,
d) vykonávám činnost v pracovněprávním nebo obdobném vztahu nebo ve služebním poměru, včetně identifikace zaměstnavatele,

4. jsem zveřejnil své čestné prohlášení o mém historickém členství v politických stranách (včetně těch před rokem 1989) a historických kandidaturách ve volbách do poslanecké sněmovny, senátu, Evropského parlamentu, uzemní samosprávy, České národní rady a Federálního shromáždění,

5. jsem zveřejnil své čestné prohlášení o přijatých finanční podporách z veřejných zdrojů (zejména grantů a dotací) a získaných veřejných zakázkách za posledních 5 let, pokud byly vyšší než 10.000 Kč za kalendářní rok, včetně identifikačních údajů této podpory a zakázek, a to z pozice:
a) fyzické podnikající osoby,
b) statutárního zástupce podnikající či nepodnikající právnické osoby,
c) (spolu)vlastníka či člena řídícího/dozorčího/kontrolního orgánu právnické osoby,
d) (spolu)řešitele projektu podpořeného z veřejných zdrojů,

6. se zavazuji do 20 dnů po svém zvolení na kandidátní listinu do zastupitelstva Středočeského kraje 2020 doručit předsednictvu krajského sdružení Středočeský kraj své čestné prohlášení o majetku a závazcích v rozsahu dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů, jako bych byl uvolněným zastupitelem nastupujícím do funkce a souhlasím s jeho zpřístupněním osobám s prokázanou totožností v době před volbami a s jeho zveřejněním v případě získání mandátu,

7. se zavazuji vykonávat jen jednu uvolněnou veřejnou funkci, v případě, že se stanu uvolněným zastupitelem Středočeského kraje se zavazuji vzdát mandátu uvolněného zastupitele obce, poslance či senátora. Zavazuji se vzdát se současně mandátu uvolněného zastupitele kraje, pokud se stanu uvolněným zastupitelem obce, poslancem či senátorem.

8. se zavazuji řídit Volebním programem, Povolební strategií a Kodexem zastupitele Pirátského klubu v podobě, v jaké budou před volbami schváleny krajským fórem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 5):
Marek.Rebicek, Dalibor.Zahora, Jan.Korbel, Klara.Kocmanova, Tomas.Zmuda

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 9/2019 - Kodex kandidáta do krajského zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Petr.Tkadlec

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“