KF SčK 6/2019 Tiskový mluvčí Krajského sdružení Středočeský kraj - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici

Odpovědět
Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 2477 poděkování
Dostal poděkování: 1143 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 6/2019 Tiskový mluvčí Krajského sdružení Středočeský kraj

Příspěvek od Jiri.Snizek » 27 úno 2019, 23:05

SayMyName píše:
27 úno 2019, 22:39
Naposledy si dovolím do toho vstoupit a zároveň se omlouvám za prodlevu, lítal jsem dva dny po klinikách s členem rodiny ve vážném stavu (rozuměj pes). Jako člověku zvenku je mi to vlastně jedno, pokud někdo má pocit, že dobrovolnicky to nikdo 8h a více denně dělat nebude, tak určitě to bude dělat za 30k na ičo odborník za cenu, která je nižší než plat za noční vyskládávání zboží v kauflandu, převedeno na hodiny...

Vzhledem k tomu, jak vypadá váš krajský fb, tak jsem zadarmo chtěl nabídnout alespoň hrubý základ, tak nějak jsem předpokládal, že dobrovolnictví je něco na čem jste vystavěni. Nehodlám se však vlamovat do otevřených dveří, byl to jen návrh a nemám problém s jeho odmítnutím. Profesionalizace je krásná věc, ale abych parafrázoval jeden z oblíbených filmů, tak švýcaři dělají kolečko, plácájí se po helmách, mají nastudovanou trať, profesionální vybavení, ale říkám vám, vypadáte jako piráti, volič vás vnímá jako piráty, jste piráti, tak i jako piráti by jste měli dělat politiku... :-)
My vás hlavně potřebujeme poznat osobně. Na základě toho budeme uvažovat dál. Nečekejte prosím, že bez toho vás pustíme ke správě médií.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Dalibor.Zahora
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://www.facebook.com/snizekjiri, https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_snizek, předseda KS SčK

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

SayMyName
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od SayMyName » 28 úno 2019, 20:15

Jiri.Snizek píše:
27 úno 2019, 23:05
SayMyName píše:
27 úno 2019, 22:39
Naposledy si dovolím do toho vstoupit a zároveň se omlouvám za prodlevu, lítal jsem dva dny po klinikách s členem rodiny ve vážném stavu (rozuměj pes). Jako člověku zvenku je mi to vlastně jedno, pokud někdo má pocit, že dobrovolnicky to nikdo 8h a více denně dělat nebude, tak určitě to bude dělat za 30k na ičo odborník za cenu, která je nižší než plat za noční vyskládávání zboží v kauflandu, převedeno na hodiny...

Vzhledem k tomu, jak vypadá váš krajský fb, tak jsem zadarmo chtěl nabídnout alespoň hrubý základ, tak nějak jsem předpokládal, že dobrovolnictví je něco na čem jste vystavěni. Nehodlám se však vlamovat do otevřených dveří, byl to jen návrh a nemám problém s jeho odmítnutím. Profesionalizace je krásná věc, ale abych parafrázoval jeden z oblíbených filmů, tak švýcaři dělají kolečko, plácájí se po helmách, mají nastudovanou trať, profesionální vybavení, ale říkám vám, vypadáte jako piráti, volič vás vnímá jako piráty, jste piráti, tak i jako piráti by jste měli dělat politiku... :-)
My vás hlavně potřebujeme poznat osobně. Na základě toho budeme uvažovat dál. Nečekejte prosím, že bez toho vás pustíme ke správě médií.
To jsem ani nečekal a nechtěl, jen jsem se chtěl nabídnout, když jsem viděl, co se vymýšlí. Samozřejmě jsem počítal, že bychom se nejdříve poznali než by jsme něco podnikali, ani já bych nedobrovolničil pro neznámé lidi. Ale nechtěl jsem způsobit takovouto debatu a i vzhledem k současným okolnostem nabídku tedy beru zpět, mám nyní důležitější věci na práci než dělat zadarmo pro někoho, kdo o to ani nestojí. Tak ať se daří profesionalizace, jen tedy pokud tu padají názory na marketingové mágy, bude nutno přidat jeden řád k těm 30k...

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 28 úno 2019, 20:59

Stále si asi nerozumíme. Není pravda, že o vaši pomoc nestojíme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jan.Korbel
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://www.facebook.com/snizekjiri, https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_snizek, předseda KS SčK

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 01 bře 2019, 10:32

Napsal jsem mail Karolíně.
st 27. 2. 2019 v 21:40 odesílatel <jiri.snizek@pirati.cz> napsal:
Ahoj Karolíno,

jednáme viewtopic.php?f=406&t=46170 o tiskovém mluvčím/PR managerovi SčK, který by měl plnit i funkci krajské mediální spojky. Následující vaše požadavky stále platí nebo je třeba něco ubrat či přidat?

Co by měl Krajský PR koordinátor zajišťovat?

Řízení či konzultace mediální komunikace krajských a městských zastupitelů ve spadajících regionech.
Zajišťování mediální podpory pro zastupitelské kluby a místní či krajské organizace Pirátů
Monitoring médií, příprava podkladů, vyhledávání a zpracování témat, organizace a příprava tiskových zpráv a dalších mediálních výstupů
Udržování a vylepšování PR za pomocí nástrojů permanentní kampaně – spolupráce s centrálním Mediálním odborem strany
Spolupráce na školeních a přípravě představitelů strany z regionu ve věci mediálního vystupování
Aktivní spolupráce s manažerem sociálních sítí a volebním štábem

Požadavky:

Střední či vysokoškolské vzdělání v oboru politologie, žurnalistiky, politického marketingu či příbuzných oborů, nebo jiné doložení této odbornosti
Praxe ve sdělovacích prostředcích, oblasti PR, mediální komunikace či politického marketingu
Dobré organizační schopnosti a znalost českého jazyka
Odolnost vůči stresu a schopnost práce ve vysokém pracovním tempu
Znalost českého mediálního prostředí
Souznění s programovými prioritami Pirátů
Předchozí spolupráce s Piráty výhodou

Popis pozice:

Práce v homeoffice v regionech (případně v Pirátské centru, pokud je k dispozici) s pravidelným kontaktem s centrálním MO. Minimálně 1x mesíčně fyzická přítomnost na setkání v Praze, minimálně 1x týdně online setkání.

Dále prosím o radu, jak takového člověka ohodnotit (jakou částku napsat do inzerátu) a jak hodnotit jeho práci?
A třetí a poslední prosba je o přítomnost někoho z MO na pohovorech. Bude to nějaký den v dubnu. Přesné datum napíšu.

Měj se hezky a děkuju za spolupráci.

Jirka Snížek
předseda KS SčK
721 356 719
A ona odpověděla.
AHoj Jirko,

inzerát je za mě ok.
Jen ta četnost kontaktu MO odpovídá našim pozicím, co jsme vypisovali centrálně, pokud to správně chápu, toto je Váš PR koordinátor, tudíž bych tam nepsala: minimálně 1x týdně online setkání, ale namísto toho: udržování kontaktu s centrálním MO.

JInak finančně záleží na Vašich možnostech samozřejmě, my můžeme dodat ony 3 tisíce měsíčně slíbené....
Umím si představit plat za takovou práci okolo 30 tisíc/měsíčně...samozřejmě záleží na typu spolupráce, popřípadu počtu hodin atd...

Někoho z MO Vám na pohovor jistě půjčit můžeme, prosím tedy o info ohledně stanoveného termínu s dostatečným předstihem, abychom to mohli naplánovat.

Děkuji a zdrávím!
K.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 3):
Stepan.Drtina, Jana.Skopalikova, Dalibor.Zahora

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6756 poděkování
Dostal poděkování: 2459 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 01 bře 2019, 12:31

Proč nám výběrko neorganizuje PO?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvek:
Jiri.Snizek

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 01 bře 2019, 12:34

To je možné, ale ještě ani nemáme zadání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Lenka.Kozlova

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 410 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak » 03 bře 2019, 22:59

A jaký má být vlastně výsledek rozpravy? Pokud má být výsledkem to, že toho člověka potřebujeme a že ty peníze prostě chcete investovat/rozfofrovat.
Tak je rozprava zbytečná.
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 03 bře 2019, 23:01

Přečti si prosím úvodní příspěvek.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6756 poděkování
Dostal poděkování: 2459 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 04 bře 2019, 21:43

Jirko, pochopila jsem správně, že tohle jednání se přesouvá na Mrak?
Jestli ano, tak proč?

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 04 bře 2019, 21:49

nn, mrak je jako google disk, je nám ho google nešmíruje. Sem dám odkaz na dokument v mraku, kde bude každý moci přidat komentář. Pak ten dokument upravím podle komentářů tam a připomínek zde a bude o něm hlasovat PKS, a pak ho předloží jako návrh v této rozpravě.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“