KMO Sčk - rezignace DZ

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Odpovědět
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22993 poděkování
Dostal poděkování: 10893 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KMO Sčk - rezignace DZ

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 17 úno 2019, 18:32

Vážené krajské forum,

k dnešnímu dni rezignuji na funkci vedoucího krajského mediálního odboru (KMO), poskytnu nutnou součinnost a dodělám starší záležitosti, ale nebudu již začínat nic nového. Pokud bude zájem budu dál s KMO spolupracovat, ale nechci mít již v tuto chvíli rozhodovací pravomoci. Na předání části agendy jsem již domluven s koordinátorkou Klárou, i jsem předem o tomto kroku informoval PKS.

Bezprostředním důvodem pro rezignaci je kritika, že protěžují kandidátku do eurovoleb Ninu Špitálníkovou. Osobně si to nemyslím, ale můžu mít také vlčí mlhu, a nejspolehlivější způsob, jak těmto kritikám čelit je, nemít takovou pravomoc, proto se jí vzdávám.

Není to ovšem jediný důvod, celkově jsem nespokojen s tím, jak se postupně vyvinula celková situaci na kraji. Mám na tom i svůj podíl, ale je to společná odpovědnost několika hlavních aktérů v kraji. Nemyslím, že by měl kdokoli z nás špatný úmysl, jen to každý vidíme trochu jinak. Než pokračovat v debatách, jak by co mělo nebo nemělo být, raději se stáhnu na nižší úroveň či místo, kde bude prostor pro vlastní aktivitu než vyčerpávat energii v dalších dohadech.

Mým nejbližším cílem je aby Piráti ve středních Čechách dosáhli dobrého výsledku v eurovolbách, protože to jsou volby velmi důležité. Věřím, že k tomu stále mohu přispět a budu se o to rád snažit. Dovolím si doporučit všem podobný přístup. Na analyzování situace a další debaty bude dost času po volbách.

Takže bouři voleb vstříc ;)

P.S. Chci si nechat jen správu twitteru Sčk, pokud nebude PKS proti - stejně se mu nikdo jiný nevěnuje. A klidně mě nechte na webu jako kontakt pro novináře, dokud nebude nový člověk - stejně média řeším automaticky s PKS.

P.P.S Rezignaci jsem i dnes oznámil na schůzi v Berouně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Frantisek.Kopriva
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 3002 poděkování
Dostal poděkování: 1445 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KMO Sčk - rezignace DZ

Příspěvek od Jiri.Snizek » 18 úno 2019, 17:50

Beru na vědomí a upozorňuji krajské fórum, že na pozici vedoucího mediálního odboru se může přihlásit kdokoli zde: viewtopic.php?p=569270#p569270
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Korbel, Dalibor.Zahora
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://www.facebook.com/snizekjiri, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“