Schůze KS - anketa (četnost)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Jakou preferuji četnost krajských schůzí?

1x za dva měsíce
19
61%
1x za měsíc
10
32%
Zdržuji se
2
6%

Celkem hlasujících: 29 - Celkem hlasů: 31

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 25848 poděkování
Dostal poděkování: 12351 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze KS - anketa (četnost)

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Petra.Smutna píše:
30 led 2019, 20:56
Myslím tím na včasném oznámení programu nadcházejících mumble schůzí, čistě z důvodu, kdyybyste hlasovali, aby to nebylo napadnutelné.
Jak hlasovali? Jako PKS? PKS hlasuje celkem kdykoli bez nějakého oznámení předem, tedy i kdyby náhodou hlasovalo na mumble, neoznamuje se to předem - samozřejmě hlasovat na mumble lze, pouze pokud bude přitomná nadpoloviční většina PKS, to je samozřejmé.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Stepan.Drtina
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Petra.Smutna
Republikový výbor
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 861 poděkování
Dostal poděkování: 1145 poděkování

Příspěvek od Petra.Smutna »

Dalibor.Zahora píše:
31 led 2019, 08:10
Petra.Smutna píše:
30 led 2019, 20:56
Myslím tím na včasném oznámení programu nadcházejících mumble schůzí, čistě z důvodu, kdyybyste hlasovali, aby to nebylo napadnutelné.
Jak hlasovali? Jako PKS? PKS hlasuje celkem kdykoli bez nějakého oznámení předem, tedy i kdyby náhodou hlasovalo na mumble, neoznamuje se to předem - samozřejmě hlasovat na mumble lze, pouze pokud bude přitomná nadpoloviční většina PKS, to je samozřejmé.
A pokud je schůze řádně oznámena včetně zveřejnění programu (čili mimo jiné bodu informujícího o hlasování) - pokud tak není, lze veškerá hlasování úspěšně napadnout. Toto nepíš proto, abych někoho buzerovala, ale proto, aby to kluci v dobrém vzali na vědomí a odstranili další jednu úplně zbytečně tenkou větev. Tak se, prosím, tě, pořád nedohaduj a v kluci na tom v klidu zapracují.

Jiri.Snizek
Předseda krajského sdružení
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 4110 poděkování
Dostal poděkování: 1950 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek »

A z čeho vycházíš? Tvrdíš tedy, že když hlasujeme například o přijetí člena xy, musíme členům KS SčK oznámit 7 dní předem, že o přijetí člena xy budeme hlasovat?
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 25848 poděkování
Dostal poděkování: 12351 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Já Petře taky zcela nerozumím, KF na mumble přeci nehlasuje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Jiri.Snizek
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

OFFTOPICNerad bych, aby tohle vyšumělo. Petra právě ukázala svou neznalost. Sám jsem nejprve věřil tomu, že má pravdu. A jako naše zástupkyně v RV by pravdu měla mít, ale v tomto případě nemá. Škoda.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Petra.Smutna
Republikový výbor

??? Zasedání, byť na internetu, tedy naše mumble schůze, se řídí jednacím řádem celostátního fora, který jasně definuje lhůty pro vyhlášení, ale i předložení bodů programu. Jirko, opravdu do sebe na kraji začneme všichni kopat? Jako vaše zástupkyně v RV samozřžejmě patent na rozum nemám, zvolení do jakéhokoli orgánu totiž neimplikuje perfektní znalosti čehokoli, všichni se ve svých funkcích učíme, já stejně jako vy, pánové.
Dovolila jsem si upozornit vás na jednu z činností PKS, která není v souladu s předpisy, jak s tím naložíte, je jen na vás. Pro příště už budu držet pusu a krok.

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Je to v souladu s předpisy. Ukaž mi, co nebylo v souladu s předpisy. A odpověz na mou otázku prosím. To není o kopání, ale o tom, že šíříš dezinformace z pozice zvolené autority.

Petra.Smutna
Republikový výbor

Jirko, promiň, ale já tu nevystupuji z pozice autority, jak jsi na to vůbec přišel? Je mi líto, že se tě můj podnět takto dotkl.

Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 2278 poděkování
Dostal poděkování: 1770 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Korbel »

Já tomu taky nerozumím, co je špatně.

a) mumble je pravidelná akce vyhlášená na fóru a avizovaná v kalendáři
b) body programu píšeme do padu hned jak se objeví potřeba je řešit - viz https://pad.pirati.cz/p/sck
c) o ničem se tam nehlasuje a pokud by někdo výjimečně hlasoval, tak PKS, což snad dopředu hlásit nemusíme

Krom toho je tahle diskuze silně offtopic.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Petra.Smutna píše:
05 úno 2019, 16:43
Jirko, promiň, ale já tu nevystupuji z pozice autority, jak jsi na to vůbec přišel? Je mi líto, že se tě můj podnět takto dotkl.
Dotkl, protože ty nepřímo obviňuješ PKS z toho, že porušuje předpisy, což se neděje.

Krajské fórum na mumble nehlasuje.
Mumble schůze jsou zejména proto, aby bylo možné vést debatu a informovat se navzájem o dění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“