KF SčK 1/2019 - Volba 4. místopředsedy/kyně

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici

Odpovědět
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 21389 poděkování
Dostal poděkování: 9870 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 11 led 2019, 09:17

Předsedajicí konstatuje, že pokud nebude nikdo během 24 hodinové lhůty proti, bude návrh na prodloužení rozpravy přijat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Kozlova, Jan.Korbel, Petr.Prochazka, Hana.Chalusova
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 180 poděkování
Dostal poděkování: 318 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak » 12 led 2019, 04:49

Předsedající by doplnil seznam kandidátů a seznam řečí v úvodním příspěvku.
viewtopic.php?p=598102#p598102
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Petra.Smutna, Dalibor.Zahora
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Jana.Skopalikova
Místní předsednictvo
Profese: doktorand - obor botanika
Dal poděkování: 396 poděkování
Dostal poděkování: 301 poděkování

Příspěvek od Jana.Skopalikova » 15 led 2019, 11:55

Vážené krajské fórum,

po úvahách jsem se rozhodla znovu kandidovat do předsednictva KS Středočeského kraje. Vzhledem k tomu, že jsem v řádné volbě, která se konala před několika měsíci, zvolena nebyla, váhala jsem, zda se hlásit znovu. Dala jsem však na ty z vás, co mi říkali, ať to zkusím... Vždycky je lepší moci vybírat z více možností, že... A třeba jsme se za tu dobu poznali víc a vaši důvěru si tentokrát získám. :)

Nebudu psát dlouhou kandidátskou řeč - spíš se ptejte, co byste o mně chtěli vědět... (případně ta původní zde stále docela platí: viewtopic.php?p=586029#p586029)
Zatím jsem pomáhala především korekturami - jak Pirátských listů, tak například článků nebo profilů na webu SčK. Angažovala jsem se také hojně v benešovské komunální kampani a v srpnu se stala v MS Benešov předsedkyní. Také mě docela zajímají předpisy (jak už jste si mohli v některých diskusích na fóru všimnout :twisted:).

Eurovolby jsou pro mně stejně důležité jako jakékoliv jiné volby, takže se nebráním tomu s nimi pomáhat, jak mi čas a možnosti dovolí (nicméně být např. koordinátorem eurovoleb pro SčK bych asi už časově nestíhala).

Stále jsem pro to, aby se konala různá školení - mediální pro zastupitele, pro nováčky o chodu strany apod. Proč se učit všechno od začátku sami, když jiní už jsou v daném tématu zběhlí, že? Ulehčí to následnou práci. :) (Můžeme třeba něco spojit např. s Prahou a ne všechno táhnout v tomhle sami - bude to jednodušší na organizaci, budeme se družit i s jinými Piráty než ze SčK, tzn. získávat i nápady a zkušenosti odjinud apod.)

Taky je pro mě stále důležitá aktivní podpora MS, alespoň těch malých a mladých, ze strany PKS - teď na RV padlo, že "pokud PMS něco nezná a neumí, je to výsledek nedostatečné komunikace a podpory ze strany PKS". Tak ať naše PMS ví a umí všechno... :D

Stejně jako bych se ráda dál podílela na mediální prezentaci kraje - především co se týká např. korektur, případně i sem tam napsáním nějakého toho článku na web. (Do správy FB stránky Daliborovi ale lézt moc nechci - stejně mi přijde jako nejinformovanějším členem z KS. ;-))

Toť ode mně zatím vše a ahoj na CF v Táboře. ;)

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 16 led 2019, 11:14

Předsedající se zpožděním - za což se omlouvá - konstatuje, že návrh na prodloužení rozpravy byl konsesuálně přijat.
Jiri.Snizek píše:
11 led 2019, 07:49
Podávám návrh na prodloužení rozpravy o týden, tedy do čtvrtka 24. ledna 2019 do 10:00.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Jiri.Snizek
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 16 led 2019, 11:18

Dále předsedající oznamuje:
aktualizoval jsem úvodní post o přihlášené kandidáty a o prodloužení volby (za připomenutí poděkování Janě Skopalíkové a Martinovi Polákovi), pokud by něco chybělo, neváhejte mě upozornit ;)
Konstatuji, že o 4. místopředsednickou funkci se nyní ucházejí dvě kandidátky - Hana Chalušová a Jana Skopalíková a jeden kandidát - Jan Lukášek (linky na přihlášení a profily kandidátů najdete v úvodním příspěvku).

Rozprava a doba pro přihlášení kandidátů je prodloužena do čtvrtka 24. ledna 2019 do 10:00. V pátek 25. 1. cca 10:00 bude zahájeno hlasování, které skončí v pondělí 28.1. cca v 22:00.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Jana.Skopalikova

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 16 led 2019, 11:26

A poslední věc k vypořádání.
Jana.Skopalikova píše:
07 led 2019, 16:44
Pane předsedající, mě by ještě zajímalo, zda se bude získávat podpora kandidáta pro zařazení do hlasování pomocí palců, popř. jinak. V úvodním příspěvku jsem to explicitně uvedeno nenašla... ;)
Předsedající konstatuje, že všichni přihlášení kandidáti získali podporu více jak 6 členů, a tedy budou připuštěni k volbě.

Hana Chalušová
palce: Dalibor.Zahora, Petr.Prochazka, Petra.Smutna, Dominika.Michailidu, Vaclav.Kubaljak, Radek.Cernohous
Jan Lukášek
palce: Stepan.Drtina, Lenka.Kozlova, Dalibor.Zahora, Dominika.Michailidu, Hana.Chalusova, Frantisek.Kopriva, Radek.Cernohous, Petra.Smutna
Jana Skopalíková
palce: Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora, Jan.Korbel, Jiri.Snizek, Lenka.Kozlova, Hana.Chalusova
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Milan.Krch

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 180 poděkování
Dostal poděkování: 318 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak » 18 led 2019, 23:18

Nechcete ta pravidla palcování nějak sepsat? Já jsem nikoho nepalcoval, protože jsem netušil, že je to metoda hlasování. :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Milan.Krch
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Hana.Chalusova
Člen KS Středočeský kraj
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 248 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hana.Chalusova » 20 led 2019, 15:10

Omlouvám se, že se neúčastním CF v Táboře, z vážných rodinných důvodů. Ráda zodpovím případné vaše otázky zde na Fóru. Hanka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Chalusova za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213

Hana.Chalusova
Člen KS Středočeský kraj
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 248 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hana.Chalusova » 20 led 2019, 15:22

A také děkuji všem, kdo mi palcem umožnili zúčastnit se do volby 4. místopředsedkyně PKS uvolněné rezignací Petry Smutné. Vážím si této podpory. Ačkoliv mě nepalcnul nikdo ze stávajícího PKS, stejně jdu do toho, volí členská základna. Třeba zrovna vize, kterou nabízím, může pro některé z vás být inspirující. Věřím, že i když mě nikdo z PKS nepodpořil, v případě mého zvolení najdeme způsob, jak dobře komunikovat a spolupracovat ve prospěch členů a příznivců.
Volbě zdar! :)
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213

Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Profese: IT manager
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Příspěvek od Milan.Krch » 20 led 2019, 21:51

Vážené středočeské krajské fórum,

po mém prvním pirátském CF v Táboře jsem se dnes rozhodl kandidovat do předsednictva našeho Středočeského kraje.
Předem mého krátkého představení, bych chtěl moc poděkovat za vykonávání této funkce Petře Smutné. Vážím si tvé odvedené práce a plně respektuji tvoje rozhodnutí. Díky.

Jmenuji se Milan Krch. Narodil jsem se v Benešově roku 1979 a jsem také členem MS Benešov. Středočeský kraj je mému srdci nejblíže a už do konce života bude. Procestoval jsem půl světa, bydlel dlouhou dobu jak v Plzni tak v Praze, a nakonec jsem se vrátil zpět k Benešovu.

Vystudoval jsem na Západočeské univerzitě, fakulty strojní (FST), obor technologie. Dosažený vysokoškolský titul je Ing. s diplomovou prací na téma Programovací jazyky ve strojírenství. Střední ekonomickou školu jsem vystudoval ve Vlašimi a svou Základní školu dokončil v Jankově, v krásném koutu Podblanicka.

Pracovně se živím v oboru ICT technologií. Mojí specializací je především vedení lidí, projektů a komplexních IT programů. Moje odpovědnost většinou spočívá jak v návrhu těchto projektů, tak v samotných implementacích komplexních IT řešení. Tomuto oboru se věnuji necelých 18let a prošel jsem jak menšími IT firmami, tak velkými korporacemi typu HP, INDRA nebo IBM. Tyto zkušenosti chci teď předávat dále i v rámci Pirátů, Středočeského kraje. Na druhou stranu si myslím, že se mám také stále co učit.

Tím hlavním důvodem byl ale fakt mého uvědomění si, že Krajské volby v ČR se velmi rychle blíží (rok 2020), a že nás v SčK čeká hodně práce. Jsem vedoucím Krajského expertního týmu (KET) za Finance a členem KET v oblasti IT a smart city. Chtěl bych se více aktivně zapojit do vedení Pirátů v Středočeském kraji a pomohl tak vytvořit úspěšnou strategii a tým, který v těchto volbách vyhraje. Udělám pro to já osobně maximum a chci být přínosem v tomto procesu.

Co mohu osobně nabídnout pro tuto pozici je pracovitost, férovost, týmový duch, strategičnost, smysl pro dotahování věcí do konce, legraci a uvolněnost (pokud je to na místě) a především nabyté manažerské zkušenosti a vědomosti.

Přeji nám všem hodně sil a úspěšných dní. Jsem připraven na jakékoliv vaše otázky.

Zdraví

Milan Krch

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“