KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 20167 poděkování
Dostal poděkování: 9141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 11 led 2019, 09:17

Předsedajicí konstatuje, že pokud nebude nikdo během 24 hodinové lhůty proti, bude návrh na prodloužení rozpravy přijat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Kozlova, Jan.Korbel, Petr.Prochazka, Hana.Chalusova
pověřený vedoucí krajského mediálního odboru - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 266 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak » 12 led 2019, 04:49

Předsedající by doplnil seznam kandidátů a seznam řečí v úvodním příspěvku.
viewtopic.php?p=598102#p598102
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, Petra.Smutna
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Jana.Skopalikova
Místní předsednictvo
Profese: doktorand botanik, OSVČ
Dal poděkování: 279 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování

Příspěvek od Jana.Skopalikova » 15 led 2019, 11:55

Vážené krajské fórum,

po úvahách jsem se rozhodla znovu kandidovat do předsednictva KS Středočeského kraje. Vzhledem k tomu, že jsem v řádné volbě, která se konala před několika měsíci, zvolena nebyla, váhala jsem, zda se hlásit znovu. Dala jsem však na ty z vás, co mi říkali, ať to zkusím... Vždycky je lepší moci vybírat z více možností, že... A třeba jsme se za tu dobu poznali víc a vaši důvěru si tentokrát získám. :)

Nebudu psát dlouhou kandidátskou řeč - spíš se ptejte, co byste o mně chtěli vědět... (případně ta původní zde stále docela platí: viewtopic.php?p=586029#p586029)
Zatím jsem pomáhala především korekturami - jak Pirátských listů, tak například článků nebo profilů na webu SčK. Angažovala jsem se také hojně v benešovské komunální kampani a v srpnu se stala v MS Benešov předsedkyní. Také mě docela zajímají předpisy (jak už jste si mohli v některých diskusích na fóru všimnout :twisted:).

Eurovolby jsou pro mně stejně důležité jako jakékoliv jiné volby, takže se nebráním tomu s nimi pomáhat, jak mi čas a možnosti dovolí (nicméně být např. koordinátorem eurovoleb pro SčK bych asi už časově nestíhala).

Stále jsem pro to, aby se konala různá školení - mediální pro zastupitele, pro nováčky o chodu strany apod. Proč se učit všechno od začátku sami, když jiní už jsou v daném tématu zběhlí, že? Ulehčí to následnou práci. :) (Můžeme třeba něco spojit např. s Prahou a ne všechno táhnout v tomhle sami - bude to jednodušší na organizaci, budeme se družit i s jinými Piráty než ze SčK, tzn. získávat i nápady a zkušenosti odjinud apod.)

Taky je pro mě stále důležitá aktivní podpora MS, alespoň těch malých a mladých, ze strany PKS - teď na RV padlo, že "pokud PMS něco nezná a neumí, je to výsledek nedostatečné komunikace a podpory ze strany PKS". Tak ať naše PMS ví a umí všechno... :D

Stejně jako bych se ráda dál podílela na mediální prezentaci kraje - především co se týká např. korektur, případně i sem tam napsáním nějakého toho článku na web. (Do správy FB stránky Daliborovi ale lézt moc nechci - stejně mi přijde jako nejinformovanějším členem z KS. ;-))

Toť ode mně zatím vše a ahoj na CF v Táboře. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalikova za příspěvky (celkem 6):
Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora, Jan.Korbel, Jiri.Snizek, Lenka.Kozlova, Hana.Chalusova

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“