Oznámení o založení MS MB

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiri.Herbst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 28 zář 2014, 09:29
Profese: Provozní Elektrikář
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Oznámení o založení MS MB

Příspěvek od Jiri.Herbst »

Zdravím, i když jsem teď nový, tak se snažím prozkoumávat všechno na stránkách pirátů. Všiml jsem si, že na stránce MS pro střední Čechy http://www.pirati.cz/regiony/strednicechy/start jsou různá oznámení. Od setkání s občany v různých městech až po založení MS. Rád bych navrhl, aby zde bylo umístěno i oznámení o založení MS v Mladé Boleslavi, které vzniklo letos. Děkuji za odpověd
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Herbst za příspěvky (celkem 3):
Dominika.Michailidu, Frantisek.Kopriva, Lenka.Kozlova
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5500 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznámení o založení MS MB

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Jiri Herbst píše:Rád bych navrhl, aby zde bylo umístěno i oznámení o založení MS v Mladé Boleslavi, které vzniklo letos. Děkuji za odpověd
Mno... v době založení (prázdniny, furt někde na cestách) se k tomu nikdo z nás neměl a bohužel údržba krajské wiki krajským správcem dlouhodobě vázne, protože žádná takováto funkce ani neexistuje (možná by stálo za zvážení zvážit zavedení této funkce). :lol: Čestný skautský, že těsně po založení jsem si říkal, že to někdy musím udělat (stačí copy&paste té aktualitky z naší MS stránky), ale jak čas plynul, úplně jsem na to zapomněl.

Takže díky za připomenutí! Buďto to někdo udělejte, nebo to udělám v neděli sám... a tuhle výhrůžku myslím vážně! :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 4):
Tobias.Esner, anonym2064, Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Oznámení o založení MS MB

Příspěvek od anonym2064 »

krajský správce neexistuje - netrolim ale hlásím.
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5500 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznámení o založení MS MB

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Tak jsem to chtěl zkopírovat, ale bohužel stránka KS není koncipovaná stejně jako stránka MS. Je tam vložený jen nějaký kus kódu odjinud a já netuším, kde a zda vůbec to můžu editovat. :( Takže máme smůlu. Nadhodíme to na příští schůzi... která je sice v nedohlednu, ale jednoho dne snad bude. :D

EDIT: Ještě jsem si všimnul, že chybí i odkaz v seznamu oblastních sdružení v horním menu. Přitom Nymburk, Příbram i Kralupy tam jsou. :?
EDIT 2: Tak práva na editaci má jen předseda KS, který to časově nezvládá. Pokusíme se na příští schůzi najít někoho, kdo by to dělal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvek:
Vaclav.Malek

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“