Tomas Babicky píše: ↑14 říj 2021, 13:33Toto přesně odpovídá mým předchozím příspěvkům o skupině idiotů, kteří potřebují k životu modlu.
Modla nebo iracionální nepřítel, kvůli kterému podcením toho pravého predátora, to je naruby to samé. Asi by to chtělo zajít sám do lesa a popřemýšlet.