Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Veřejná diskuse k návrhům a bodům a tématům Pirátského programu.

Moderátoři: Vedouci resortnich tymu, Garanti, Poslanecka snemovna - poslanci

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum pro konzultace k Pirátskému programu.
Názory zde vyjadřované nelze bez dalšího považovat za stanoviska Pirátské strany.

Každý ať se vyjadřuje jasně, slušně a k tématu. Pokud chcete řešit novou věc, založte nové téma.

Do tohoto fóra patří programová témata, která se týkají programu jako celku, více bodů nebo žádného z nich.
Odpovědět
vlkodlak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 11
Registrován: 10 říj 2021, 08:07
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od vlkodlak »

Tomas Babicky píše: 13 říj 2021, 09:34
vlkodlak píše: 13 říj 2021, 09:10

Babický je TROLL.

Anonymní vlkodlaku, já nejsem troll. Nicméně tady se krásně ukazuje ta tendence shazovat jakékoli nevyhovující lidi. Nejste první, zakladatel strany i jedna europoslankyně za Piráty se též projevili. Takoví lidé by měli mlčet a ne dělat špatně politiku.

Ok, asi nejste, tak se omlouvám. Ale vyprovokovaly mne Vaše negativní příspěvky a kousání do Havla. Není to modla, ale zase relativizovat všechno je cesta do pekel.

Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 682
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od Tomas Babicky »

vlkodlak píše: 13 říj 2021, 10:49

Není to modla (...)

Pro tuto specifickou skupinu, která tady vždy existovala jí čtyřikrát zvolený prezident Havel (poprvé komunisty - proto nesměli být zakázáni) vždy bude. Takže ještě jednou. Jim je v podstatě i jedno kdo. Jestli Havel, Švejnar, Schwarzenberg, Drahoš. Oni v podstatě ani nerozumí pořádně politice. To je v tomto kontextu nepodstatné. Je to zpovykaná sebranka zfanatizovaných jedinců, kteří nesnesou jakýkoli opačný pohled na věc. Nechtějí a odmítají demokratickou diskusi. Navážejí se a útočí do svých názorových oponentů i za cenu použití těch nejnižších praktik. Je to lidské dno. Nemluvě o magorech z těchto řad, kteří jsou schopni vést řeči o obnovení monarchie.

vlkodlak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 11
Registrován: 10 říj 2021, 08:07
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od vlkodlak »

Tomas Babicky píše: 13 říj 2021, 11:05

Nemluvě o magorech z těchto řad, kteří jsou schopni vést řeči o obnovení monarchie.

Ok, tak trochu provokativně: V momentě, kdy je podstatná část národa retardovaná a volí Babiše, Okamuru, Volného, komouše, ušatého traktoristu a podobné, kteří dohromady dají velkou většinu, demokracie směřuje k velkému průšvihu ala Hitler a nějaká ta monarchie by pak ve výsledku byla lepší. Neříkám, že bych to tak chtěl, ale z té masy mám docela obavu.

Jiri.Janecka
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1730
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 462 poděkování
Dostal poděkování: 2366 poděkování

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od Jiri.Janecka »

Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 682
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od Tomas Babicky »

vlkodlak píše: 13 říj 2021, 12:00

demokracie směřuje k velkému průšvihu ala Hitler

Nepochybně ano, pokud získá politickou moc TOP09. Napomohly tomu i hlasy Pirátů, že s nimi po volbách půjdou do koalice.

vlkodlak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 11
Registrován: 10 říj 2021, 08:07
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od vlkodlak »

Tomas Babicky píše: 13 říj 2021, 12:21
vlkodlak píše: 13 říj 2021, 12:00

demokracie směřuje k velkému průšvihu ala Hitler

Nepochybně ano, pokud získá politickou moc TOP09. Napomohly tomu i hlasy Pirátů, že s nimi po volbách půjdou do koalice.

Tohle je úplně mimo. Fakt mne překvapuje, že si to někdo myslí. Pak už se nedivím, že např. ty Slačálkovy slinty někdo bere vážně a že blouznění o demokratickém socialismu a přehlížení toho, že Babiš je aktuálně zlo bez hranic, které je nutno zlikvidovat v zájmu pudu sebezáchovy, nejsou tak výjimečné i u lidí, kteří jsou sice jiného politického smýšlení, ale nepovažoval jsem je za retardované jako např. voliče Tomia nebo Lubomíra.

Věřím, že Vaše názory jsou v rámci Pirátů hodně menšinové. Kdyby ne, zasloužili byste si propad pod 1.5%. Původně jste byl Pirát? Nyní ne, jak vidím ... tak snad to s Piráty není tak zlé ..

Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 682
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od Tomas Babicky »

vlkodlak píše: 13 říj 2021, 12:43

Původně jste byl Pirát?

Nikdy jsem nebyl členem žádné strany ani hnutí. TOP09 se ve vládě za Drábka diskvalifikovala z vedení jakéhokoliv ministerstva, stejně jako později Karlík z volby prezidenta. Pokud do vlády skutečně vstoupí, trhnou si nakonec ještě větší ostudu jak posledně.

paveltucek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 63
Registrován: 11 říj 2020, 10:25
Profese: markeťák
Bydliště: Hrádek
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od paveltucek »

@ vlkodlak:

  1. Nestálo by se zamyslet nad tím, co Babiše dostalo takhle vysoko (resp. kdo vládl před ním, historicky nejvíce zadlužil ČR a prodloužil kapitalistickou recesi na 2-3 násobek našich sousedů...a nyní je zpět se stejnými recepty) :?:
  2. Jak konkrétně se liší Babiš od pánů Kellnera, Křetínského Tykače, Dospivy, Tkáče... :?: mi uniká :|
vlkodlak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 11
Registrován: 10 říj 2021, 08:07
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od vlkodlak »

Kellner a spol. jistě nejsou svatoušci. Ledacos ukradli. Nikdo z nich se ale nepokusil ukrást celý stát. A např. Kellner aspoň nějaké svědomí měl. Na rozdíl od Babiše, který klidně podřízne vlastní babičku.

A srovnávat Drábka či Kalouska s Babišem, na to fakt už nemám komentář.

A jinak ano ... to, co vedlo k Babišovi, jistě není možné zanedbat a je potřeba se nad tím pořádně zamyslet.

paveltucek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 63
Registrován: 11 říj 2020, 10:25
Profese: markeťák
Bydliště: Hrádek
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od paveltucek »

vlkodlak píše: 13 říj 2021, 12:43
Tomas Babicky píše: 13 říj 2021, 12:21
vlkodlak píše: 13 říj 2021, 12:00

demokracie směřuje k velkému průšvihu ala Hitler

Nepochybně ano, pokud získá politickou moc TOP09. Napomohly tomu i hlasy Pirátů, že s nimi po volbách půjdou do koalice.

Věřím, že Vaše názory jsou v rámci Pirátů hodně menšinové. Kdyby ne, zasloužili byste si propad pod 1.5%. Původně jste byl Pirát? Nyní ne, jak vidím ... tak snad to s Piráty není tak zlé ..

Pokud se Piráti obejmou SPOLU se STANem a stane se z nich jen další středo pravá strana (takový STÁNEK ale bez regionálních osobností starostů),vydají se vedeni vyčerpanou ikonou Ivana B. vstříc 1,5% v příštích volbách (které mohou přijít klidně za 1-2 roky)

Odpovědět

Zpět na „Pirátský program“