Tomas Babicky píše: ↑13 říj 2021, 09:34Anonymní vlkodlaku, já nejsem troll. Nicméně tady se krásně ukazuje ta tendence shazovat jakékoli nevyhovující lidi. Nejste první, zakladatel strany i jedna europoslankyně za Piráty se též projevili. Takoví lidé by měli mlčet a ne dělat špatně politiku.
Ok, asi nejste, tak se omlouvám. Ale vyprovokovaly mne Vaše negativní příspěvky a kousání do Havla. Není to modla, ale zase relativizovat všechno je cesta do pekel.