Pracovní pozice

Pomozte nám splnit aktuální úkoly nebo se zapojte do našich projektů. Nebo sami navrhněte nějakou užitečnou činnost.
Není potřeba být členem, abyste pomohli.


Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Personální odbor - celý

svabik.v
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2012, 14:29
Profese: IT Poradce, Servisní Mechanik
Bydliště: K.Marxe 1676, Jirkov 43111
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od svabik.v »

I já se hlásím na dobrovolnou pracovní pozici. Mohu dělat téměř cokoliv. Chodím do zaměstnání, ale trávím minimálně 8 hodin denně na internetu. Mohu dělat poradce, Zodpovídat dotazy, asistenta, klidně i grafika a o co bych měl zájem nejvíce, tak mluvčího. SZ nebo Skype.
Tito uživatelé poděkovali autorovi svabik.v za příspěvky (celkem 7):
Filip.Krska, Marcel.Kolaja, Petr.Vileta, Patrik.Dolezal, Tomas.Vymazal, Ondrej.Kallasch, Jakub.Michalek
Něco o mě:
Bydlím v Chomutově v Ústeckém kraji. Můj životní cíl je zlepšit životní podmínky občanů České Republiky a zajistit svobodu v reálném i virtuálním světě.
Nejdůležitější je podle mého názoru svoboda. Nemám rád současnou vládu. Nesouhlasím s ničím co za poslední roky prosazovala. Nic z toho není dobré pro zlepšení životních podmínek občanů České Republiky. Myslím si, že situace je zde již téměř neúnosná a existuje mnoho problémů, které by měly začít co nejrychleji řešit.
michal.rosecky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2012, 19:09
Profese: ruzné odpadové hospodářství
Bydliště: Brno černá pole
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od michal.rosecky »

pomužu s čímkoliv ale zadne viší vzdelaní než víučnák z oboru obrabeč kovu se zaměřením na nc cnc stroje nemam, prěs pc nejsem nejhloupejší už jsem spolupracoval i na tvorbach servru a modu na nejake hry a i s tvorbou warez for mam nake menší zkušenosti ale mé momentalní připojení od ufona mi nedovoluje se do nečeho takoveho pustit snad az bude v černych polich net box pak bich mohl bit schopny pomoci i jinak ale dobrovolne jse hlasim k cemukoliv cim pomuzu jsem manualně zručny a rad a ochotně jse učim novim věcem rad zbiram zkusenosti zapojte mne jakoliv do vasi cinosti a budu rad 8-) (ps omlouvam jse za gramatiku psaní po mně moc nechtějte v tom jsem tak trochu analfabet) :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi michal.rosecky za příspěvky (celkem 7):
Filip.Krska, Martin.Broz, Petr.Vileta, Marcel.Kolaja, Ondrej.Kallasch, Patrik.Dolezal, TiborGanzer
musíme si pomáhat aneb malími kručky ku hezčímu světu
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1397
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Rád se zapojím do jakéhokoli projektu, budu-li pro to mít schopnosti a dostatek informací. Avšak vzhledem ke své náročné práci se můžu zapojit jen prostřednictvím internetu v rozsahu max 30 minut denně (věřím že i to je pomoc). Samozřejmě jednou za čas jsem ochoten i kamkoli dojet na osobní jednání.
Na konci léta plánuji uspořádat v Chrudimi (konečně) Vyosení. První pokus mi nevyšel, ale tentokrát máme k dispozici vlastní špičkové klubové prostory - pokud by mi s tím chtěl někdo organizačně pomoci, budu jedině rád.

Štěpus
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 7):
Adam.Soukal, Marcel.Kolaja, Filip.Krska, Petr.Vileta, Mikulas.Ferjencik, Patrik.Dolezal, Tomas.Vymazal

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od Petr.Vileta »

Pavel Stepanek píše:Na konci léta plánuji uspořádat v Chrudimi (konečně) Vyosení. První pokus mi nevyšel, ale tentokrát máme k dispozici vlastní špičkové klubové prostory - pokud by mi s tím chtěl někdo organizačně pomoci, budu jedině rád.
S Vyosením samozřejmě pomohu (spravuji jeho web) a poradím, hlavně co nedělat ;) , aby nebyly problémy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
Marcel.Kolaja, Pavel.Stepanek, Tomas.Vymazal

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

kascza
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 27 kvě 2012, 17:24
Profese: kucharka
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od kascza »

Ikdyz nejsem piratka tak pokud budu moci pomuzu v ramci svych schopnosti a moznosti ,ale ohledne kompu moc ne :)) spis foceni na akcich .. roznost pozvanek a jinych veci
Tito uživatelé poděkovali autorovi kascza za příspěvky (celkem 6):
Marcel.Kolaja, Petr.Vileta, Petr.Zidek, Filip.Krska, Patrik.Dolezal, Radek.Simkanic
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od anonym72078 »

Tohle bychom meli pretavit v inzeraty a placnout to na https://www.pirati.cz/po/zapoj_se
Diskuse tu neprobiha uz rok, takze zaviram a vytvarim ukol na novem ukolovniku: https://www.pirati.cz/dev/ukoly/31
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 960
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2598 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Petr Kopac píše:Tohle bychom meli pretavit v inzeraty a placnout to na https://www.pirati.cz/po/zapoj_se
Sem se hlásí (sem tam) lidi - tzn. přetavit je potřeba hlavně do seznamu dobrovolníků, protože nic lepšího pořád nemáme.
Petr Kopac píše:Diskuse tu neprobiha uz rok, takze zaviram a vytvarim ukol na novem ukolovniku: https://www.pirati.cz/dev/ukoly/31
Protože nejde jen o diskuzi, ale hlavně o lidi OFFTOPIC(kurňa ne :lol: ), tak necháme ještě odemčeno, i když je to takové polovičaté řešení. Jenže do seznamu se prostě nikdo sám nezapíše.

Politika jest těžký,robotný úřad,vysilující duši,ochromující fantazii,pijící z organizmu.
Oponenti, leč často též kolegové, jsou zlé,svéhlavé,bludně vychované bytosti,rafinované,zlomyslné,zhýčkané,zbloudilé,instinktivně nepřátelské a ve velikém procentu úžasně neschopné. Vracím se fyzicky i duševně vysílen,disgustován,zatemněn,mdlý a sešlý. Pouze noc jest vyhražena mé práci a i tu nedostavuje se vždy dispozice, vstřebaná celodenním rozechvíváním nervového systému a stálým krvácením intelektuálním.
*1892

Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 960
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2598 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Nabídky práce hledejte tady
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
anonym72078

Politika jest těžký,robotný úřad,vysilující duši,ochromující fantazii,pijící z organizmu.
Oponenti, leč často též kolegové, jsou zlé,svéhlavé,bludně vychované bytosti,rafinované,zlomyslné,zhýčkané,zbloudilé,instinktivně nepřátelské a ve velikém procentu úžasně neschopné. Vracím se fyzicky i duševně vysílen,disgustován,zatemněn,mdlý a sešlý. Pouze noc jest vyhražena mé práci a i tu nedostavuje se vždy dispozice, vstřebaná celodenním rozechvíváním nervového systému a stálým krvácením intelektuálním.
*1892

Uživatelský avatar
Lubos.Hero
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 17
Registrován: 15 lis 2013, 22:20
Profese: Nezaměstnaný
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od Lubos.Hero »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubos.Hero za příspěvek:
V__
ConnieKeefe
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 18 lis 2014, 12:55
Profese: programmer
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Pracovní pozice

Příspěvek od ConnieKeefe »

y zapomenu vše napsat i na fórum... O překladu byl informován vedoucí Babelu Adam Zábranský a vlákno jsem si dovolila přesunout do sekce překlady, kde si ho hypoteticky může všimnout více angličtinářských očí.
Odpovědět

Zpět na „Úkoly a projekty“