Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Moderátoři: PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje tehdy, pokud se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - PlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
Uživatelský avatar
Martin.Ptacek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 129
Registrován: 25 lis 2010, 08:55
Profese: tester
Bydliště: Domažlická 225, Plzeň
Dal poděkování: 58 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Martin.Ptacek »

Ahoj,
je to můj pocit z toho, že jsem nikdy neviděl schůzi vedenou někým jiným ani pozvánku s programem od někoho jinýho. Školení pirátských systémů jsem taky viděl jenom od Pavla. Sms či jinýma kanálama připomenutí akcí jsem taky viděl jenom od Pavla, než to převzal Míra (Ale je koordinátor hlavně krajskej né jenom našeho MS). Další je třeba zahajování vláken na fóru jejich předsedání nebo zahajování přijímání nových členů.
I z toho že se snažil nejednou zbavit některých agend na kterých by se mělo podílet celé předsednictvo.

Z toho usuzuju že v minulém období byla administrativní zátěž v předsednictvu nerovnoměrně rozložená.

Vím že ty sis vzala na starost postování na soc. sítě. Jsem za to rád a neměl to být útok na tebe nebo na někoho jinýho jenom tady vidím prostor pro zlepšení. ;)

Magda.Dankova píše: 10 pro 2018, 18:18 Ahoj, zajímalo by mě, na co byl podle Tebe Pavel Šrámek sám v předchozím období. Konkrétní příklady. Díky.
Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 29 led 2015, 22:39
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Magda.Dankova »

Velmi ráda, bych vedla jako učitel nějakou schůzi, ale nebyla jsem k tomu puštěna. Pavel Šrámek je chtěl vést sám. A to se týká i ostatních zmíněných věcí. Což bylo často na škodu vzhledem k jeho nesystematičnosti. Co se týká pozvánek a sms, má to na starosti Míra, pokud vim. Pavel Š základal události na fb, kde ja doklikávala lidi. A ano, kolem 70 % obsahu na faceboovych stranek a instagramu jsem dodavala ja, články na web postoval Míra s pomocí Tomase Pastercaka, ja to preklikla na web. Brala jsem to, ze to mame rozdelene. Grafiku dělal Roman nebo Pavel Bosák, akce vymýšlel Marek nebo Honza Kasík. Každý jsme měli svůj díl. Je zajimave, ze Míra si v lete stěžoval, že dělá práci za Šrámka.Konkrétní však nebyl. Pokud tady někdo odvedl nejvíce prace, byl to Pavel B, nikoliv Pavel S. Ten do toho vnasel nehorazny chaos, coz sam poznas az budes mistopredseda.

Beru jako dobry podnet, ze obcas hlasovani o prijeti mohl napsat Petr Vileta, obcas ja, a stridat se ve vedeni schuzi je take skvely napad! A doufám, že se to prosadí, at budou mistopredsedove jakýkoliv.
Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 561
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Miroslav.Masek »

Ahoj,
vzhledem k tomu, že zde bylo zmíněno mé jméno a nepřesně parafrázováno mé vyjádření, rád bych se vyjádřil a uvedl vše na správnou míru, poněvadž nejsem zastáncem jednání o mně beze mě.

Není pravda, že jsem si stěžoval na Pavla Šrámka jako na konkrétní osobu, že dělám práci za něj. Domnívám se, že odkazuješ na dobu před komunálními volbami, která byla pro mnohé z nás hektická a nová. Má výtka nešla na Pavla Šrámka, ale na předsednictvo jako celek. To, že to vyznělo negativně proti P. Šrámkovi jen dokazuje to, že byl jeden z těch v předsednictvu, který toho dělal nejvíce a jsem si jistý tím, že to nebylo způsobeno odmítnutím jakékoliv spolupráce s ostatními členy předsednictva.
Ba naopak, vzpomínám si, že jsem ještě P. Šrámkovi sám nabídl pomoc v rámci mých časových možností, poněvadž jsem viděl, že toho pro Plzeň dělal maximum.
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1422
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1387 poděkování
Dostal poděkování: 1235 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Ahoj,
přijde mi vhodné, abych se vyjádřil k pár vyjádřením, které se vztahují na mou osobu. Chtěl bych je uvést na pravou míru.
---------
Magda.Dankova píše: 11 pro 2018, 10:00 Velmi ráda, bych vedla jako učitel nějakou schůzi, ale nebyla jsem k tomu puštěna. Pavel Šrámek je chtěl vést sám. ....
Toto je nepravda.

O pomoc s organizování a vedením schůzí jsem celé předsednictvo žádal několikrát.
Např. dne 30.7. 11:12 jsem všem v předsednictvu přes Facebook Messenger poslal tyto 2 zprávy:
,,Schůze v týdnu 6.-10. 8.
Co se týče schůze v příštím týdnu, dávám Vám možnost ji svolat, organizovat, vést ji, vytvořit události a pozvat členy.
Já ji příští týden nesvolám, a proto dávám možnost vám."
,,Stačí mi napsat datum, já to napíšu na fórum a napíšu tam i toho organizátora. Vše ostatní bude na vás."

---------
Magda.Dankova píše: 11 pro 2018, 10:00 ... Co se týká pozvánek a sms, má to na starosti Míra, pokud vim. ...
Toto je nepravda.

Rozesílání SMSek jsem dělal já, než se to naučil Míra. Nicnémě Míra není vševědoucí. Všechny rezesíláné SMSky, i ty nynější, je s ním potřeba koordinovat. Je potřeba domluva o tom kdy poslat zprávu, komu ano a komu ne, co v ní bude a na co bude odkazovat odkaz.

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 29 led 2015, 22:39
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Magda.Dankova »

Takže koment. Míro, beru, ze to hazis ted na predsednictvo, mozna jsi to tak myslel, ale pamatuju si, co jsi mi rekl do telefonu. A také, ze jsem od Tebe chtěla, aby jsi to konstruktivne sepsal, ze to jako predsednictvo budeme resit. Nějak převezmeme. A ty jsi to nesepsal... Takže se to řešit dalo.
Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 29 led 2015, 22:39
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Magda.Dankova »

Je možné, že jsem to přehlédla, spamových sms a společných konverzací bylo hafl. Oslovena přímo jsem nebyla. Sorry za přehlédnutí.

Pavel.Sramek píše: 11 pro 2018, 13:12 Ahoj,
přijde mi vhodné, abych se vyjádřil k pár vyjádřením, které se vztahují na mou osobu. Chtěl bych je uvést na pravou míru.
---------
Magda.Dankova píše: 11 pro 2018, 10:00 Velmi ráda, bych vedla jako učitel nějakou schůzi, ale nebyla jsem k tomu puštěna. Pavel Šrámek je chtěl vést sám. ....
Toto je nepravda.

O pomoc s organizování a vedením schůzí jsem celé předsednictvo žádal několikrát.
Např. dne 30.7. 11:12 jsem všem v předsednictvu přes Facebook Messenger poslal tyto 2 zprávy:
,,Schůze v týdnu 6.-10. 8.
Co se týče schůze v příštím týdnu, dávám Vám možnost ji svolat, organizovat, vést ji, vytvořit události a pozvat členy.
Já ji příští týden nesvolám, a proto dávám možnost vám."
,,Stačí mi napsat datum, já to napíšu na fórum a napíšu tam i toho organizátora. Vše ostatní bude na vás."

---------
Magda.Dankova píše: 11 pro 2018, 10:00 ... Co se týká pozvánek a sms, má to na starosti Míra, pokud vim. ...
Toto je nepravda.

Rozesílání SMSek jsem dělal já, než se to naučil Míra. Nicnémě Míra není vševědoucí. Všechny rezesíláné SMSky, i ty nynější, je s ním potřeba koordinovat. Je potřeba domluva o tom kdy poslat zprávu, komu ano a komu ne, co v ní bude a na co bude odkazovat odkaz.
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Prosím, držme se tématu. Doporučuji téma počínaje příspěvkem viewtopic.php?p=594564#p594564 rozdělit a umístit do tohoto vlákna odkaz na oddělenou poddiskusi, ať se může téma spolupráce stávajícího předsednictva dořešit a zde se můžeme držet volby nového předsednictva.
Uživatelský avatar
Martin.Ptacek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 129
Registrován: 25 lis 2010, 08:55
Profese: tester
Bydliště: Domažlická 225, Plzeň
Dal poděkování: 58 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Martin.Ptacek »

Ahoj,
dosluhující předsednictvo už odstoupilo, proto bych to vůbec neřešil.
Kompetence a způsob spolupráce si vyřeší nově zvolené předsednictvo.

Omlouvám se. Tohle jsem tím nechtěl rozpoutat. :/
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1422
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1387 poděkování
Dostal poděkování: 1235 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Na schůzi MS Plzeň - 11.12.2018 proběhlo grilování kandidátů.
Zápis ze schůze, kandidátské řeči kandidátů a odpověď na otázky z publika.
Zápis obsahuje kandidáty Daniel Kůs, Marek Habruň, Magda Daňková, Martin Ptáček a Martin Holzman
viewtopic.php?p=594799#p594799
Grilování Tomáše Pastirčáka proběhlo na schůzi MS Plzeň - 28.11.2018
viewtopic.php?f=369&t=44626#p592612

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1422
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1387 poděkování
Dostal poděkování: 1235 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Plzeň - přihlášení a rozprava

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Konec nominací.

Bylo zahájeno první kolo hlasování o místopředsedech MS Plzeň.
Odkaz na hlasování: viewtopic.php?f=518&t=45145

Hlasování potrvá do 17.12.2018, 21:00.
Rozesílám soukromou zprávou, email rozešlu zítra, SMSku 2 dny před ukončením volby.

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Odpovědět

Zpět na „Plzeň“