Pirátské tmelení

Moderátoři: PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje tehdy, pokud se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - PlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
Jan.Kasik
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 41
Registrován: 23 bře 2018, 18:10
Profese: Soukromý podnikatel
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Pirátské tmelení

Příspěvek od Jan.Kasik »

Ahoj všichni,
Pro utužování našich dobrých vztahů a seznámení s novými členy nebo příznivci začínám plánovat pravidelné pirátské akce. Chtěl bych vždy cca. 1 x do dvou měsíců uspořádat sportovní nebo společenskou akci, na které bychom se všichni lépe poznali( jak jsme se domlouvali na schůzi a já si to vzal na starost). Nápadů je hodně, ale nejhorší bude vždy dobře naplánovat datum akce, aby se nás mohlo sejít co nejvíce. Snad to spolu dáme dohromady na https://doodle.com/poll/qrg92muyezzfr625. Pokud by to bylo v pátek nevím na kolikátou naplánovat sraz (15:00-16:00?), jinak sobota nebo neděle.... moje představa 14:00. Jako první akci jsem naplánoval výlet na kole nebo koloběžce po Plzeňských cyklostezkách, který bychom zakončili táborovým ohněm a opečením nějakého toho proteinu :) . Pravděpodobně by se začínalo v Bolevci u konečné stanice tramvaje č.4 a končili bychom v Borském parku. Celou trasu musím ještě doplánovat a osobně projet, na přání pár jedinců, se pokusím vybrat co nejméně kopcovitou trasu. Také se můžete přidat v průběhu trasy. Během tohoto výletu bychom mohli naplánovat směr dalších akcí. Také mám v záloze plán B, pokud by bylo špatné počasí. Akce by probíhala v PiCe, promítáním dvoudílného dokumentárního filmu, který natočil známý fotograf Yann Arthus-Bertand s názvem Domov aneb Kam směřuje naše cesta. Přivezl bych tam s sebou gril, na kterém by jsme si opekli zakoupené uzeniny a poté bychom mohli zabrousit někam do města, což samozřejmě můžeme i po cyklovýletu :D. Jenom upozorňuji, uzeniny a pečivo si musí každý koupit sám ( na akce nejsou žádné peníze), ostatní věci jako dřevo na oheň, opejkáče, hořčici, tácky zařídím. Postupně Vás budu zde informovat o průběhu plánovaní a využiji k tomu také Magdou vytvořenou skupinu na messengeru. Pokud by někdo neměl kolo, mohl bych jedno pánské zapůjčit. Rodinné příslušníky nebo kamarády můžete samozřejmě vzít s sebou ;)

Děkuji za pozornost,
Honza Kasík
Uživatelský avatar
Frantisek.Hagara
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 250
Registrován: 07 říj 2016, 22:10
Bydliště: Plzeň 1
Dal poděkování: 599 poděkování
Dostal poděkování: 348 poděkování

Re: Pirátské tmelení

Příspěvek od Frantisek.Hagara »

Ahoj, zní to super, akorát v pátek 15:00-16:00 je moc brzo, spousta lidí je tou dobou ještě bohužel v práci (třeba já). Zaškrtnu něco v Doodlu.

mail: frantisek.hagara@pirati.czOFFTOPIC Děda kouká z okna paneláku a říká: „Ti studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1422
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1387 poděkování
Dostal poděkování: 1235 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské tmelení

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Honzo, naprosto supr nápad!
Už teď se těším :-)

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: Pirátské tmelení

Příspěvek od anon268 »

Honzo super nápad. Kdy začínáme? Filip S.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34600
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské tmelení

Příspěvek od Petr.Vileta »

OFFTOPICJen jsem to napoprvé blbě přečetl - tlemení :D

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Jan.Kasik
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 41
Registrován: 23 bře 2018, 18:10
Profese: Soukromý podnikatel
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: Pirátské tmelení

Příspěvek od Jan.Kasik »

:D Budeme se tmelit a určitě i tlemit :lol: :lol: :lol: .
Petr.Vileta píše: 03 črc 2018, 14:52 OFFTOPICJen jsem to napoprvé blbě přečetl - tlemení :D
Jan.Kasik
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 41
Registrován: 23 bře 2018, 18:10
Profese: Soukromý podnikatel
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: Pirátské tmelení

Příspěvek od Jan.Kasik »

Ahoj Filipe, nahoře v článku je odkaz na doodle a tam se plánuje datum akce.
Zatím to vypadá na začátek srpna. Mrkni na to a označ všechny tvé volné dny.
Díky, Honza
Filip.Sequens píše: 03 črc 2018, 14:09 Honzo super nápad. Kdy začínáme? Filip S.
Jan.Kasik
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 41
Registrován: 23 bře 2018, 18:10
Profese: Soukromý podnikatel
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: Pirátské tmelení

Příspěvek od Jan.Kasik »

Tak domluveno... kola budou 5.8., začínat budeme v 10:00 na konečné tramvaje č.4 Košutka. Trasa povede : Bolevecké rybníky -Bílá Hora - Doubravka -Lobzy - Božkov- Koterov-Centrum- Roudná a končit budeme zase u Šídlováku. Plánovaný dojezd je na 16:00. Pokud bude hezké počasí, byl by oheň u veřejného ohniště na Šídlováku. Zjistil jsem, že tam bývá známý se stánkem ( Pivo, limo, gril maso, raclette atd.). Pokud by tam nebyl, je domluvený oheň přímo na ranči, ale tam si nemůžeme opéci vlastní uzeniny, musí se zakoupit u nich ve stánku, jsou z Třemošné od Majera, tak by měli být dobré.
Těším se na hojnou účast!
Honza
Odpovědět

Zpět na „Plzeň“