Holešovská výzva

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.


Pravidla fóra

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.

Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. V anketách zde může hlasovat úplně každý, kdo má účet včetně robotů a nepříznivců strany.
Dodržujte prosím jeho pravidla a pravidla slušného chování.
Pro lepší diskuzi doporučujeme si založit účet.

anonym2064
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Holešovská výzva

Příspěvek od anonym2064 »

monamika píše: Díky Martine,
právě, že teď by bylo takových příležitostí asi víc. Já v tom nevidím nic proti ničemu... snad se toho někdo ujme, nebo mi tady aspoň někdo potvrdí, že se to může realizovat (nevím, jestli "poděkování" je přímo souhlas). Jede tam otec (mimochodem Pirát-člen SMK, ale jede sám za svou nasranost na systém). Já to nezvládám, ale ještě bych mohla dát echo sestře (ta zažádala o členství na včerejší demošce na Pankráci :) ), je v Praze a mohla by snad tu ceduli otcovi narychtovat.
Ano :) poděkování je v tomto případě souhlas. V druhém vlákně k demonstraci 21. se snad taky něco domluví a ráno možná budem chytřejší. Stačí jen říct, kdy a kde se sejdem :)
(mám tu nějaký polystyrenový desky 50x100, kdyby bylo třeba, ale nemám tvůrčí schopnosti)
Dokončíme teda "plány" (na poslední chvíli) zítra.
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Holešovská výzva

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Tak jak to vypadá? Otec jede s železárnami z Třince, dorazí až v 11:00 - a ještě se objevilo info, že snad chtějí zavřít magistrálu.. Sestra offline, včera pátek... :-/ ČB tiskárnu A4 máte po ruce?

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“