Embed odkazy- 2015

Pirátská strana podporuje liberální autorské právo a odstranění výsadního postavení OSA.


Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Pravidla fóra
  • V tomto fóru odpovídají členové a příznivci Pirátů na vaše dotazy k platnému autorskému zákonu a také k naší politice v oblasti kopírování.

  • Před položením dotazu zkuste najít odpověď v seznamu Často kladených otázek

Andygos65
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Embed odkazy- 2015

Příspěvek od Andygos65 »

Dobrý den,
vím, že se to tu řešilo už mnohokrát, každopádně jsem našel pouze starší příspěvky (2013) a rád bych aktuální odpověď, jestli se něco nezměnilo a můžu s klidným svědomím pokračovat dál. Koukal jsem, že za http://www.sledujuserialy.cz/ stále stojíte, embed odkazy jsou na stránce, čili z toho usuzuji, že se zatím nic úspěšného pro potvrzení protiprávního jednání u soudu nestalo. Pravděpodobně totiž protipirátská únie stále takové stránky atakuje. Není mi jasno, jestli s úspěchem nebo ne.

Můžete mi prosím tedy říci, jestli je teď vše stejné a embed odkazy na stránku vložit mohu (stejně, jako na vaší stránce, odkaz=> video)? Nikam je nenahrávám, nikam je neukládám, stránkou nijak nevydělávám. Není to jen stránka s filmy a seriály, ale rovněž s kvalitními informacemi k nim.


Napadlo mě se případnému atakování vyhnout následujícím způsobem- Založení anonymní domény, po rozkliknutí (u mě) se otevře podstránka (anonymní doména) s videem, tedy embed odkazem.
Andygos
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Embed odkazy- 2015

Příspěvek od Andygos »

Přidal jsem tu ještě jeden příspěvek přímo s odpovědí ČPÚ, tak nevím...

verejna-poradna-f795/zprava-od-cpu-t31379.html
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26170
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36934 poděkování
Dostal poděkování: 30069 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Embed odkazy- 2015

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Ano, pořád stojíme(i když už neudržujeme), pokud se dobře pamatuju, nějaká žaloba a snad i vyjádření k ní již bylo, o žádných, natož úspěšných pro ČPÚ, rozhodnutí nevím.
Evropský soud kontinuálně rozhoduje ve smyslu, že samotný odkaz není zločin.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

morganfreeman
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2015, 15:47
Profese: podnikatel

Re: Embed odkazy- 2015

Příspěvek od morganfreeman »

Na Piráty si asi netroufnou, ale na malý ryby ano. Realita je taková, že soudy rozhodují ve prospěch ČPÚ, osobní zkušenost. Argumentačně je můžete u soudu rozsekat, ale je to prd platný ... rozhodně bych žádný "embedd" stránky nedělal, nestojí to za to, to mi věřte.
Odpovědět

Zpět na „Kopírování“