Inergram

Pirátská strana podporuje liberální autorské právo a odstranění výsadního postavení OSA.


Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Pravidla fóra
  • V tomto fóru odpovídají členové a příznivci Pirátů na vaše dotazy k platnému autorskému zákonu a také k naší politice v oblasti kopírování.

  • Před položením dotazu zkuste najít odpověď v seznamu Často kladených otázek

Josef Forman
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Inergram

Příspěvek od Josef Forman »

Mám takový problém. Prosím dočtěte do konce. Nejsem a nikdy jsem nebyl vlastníkem rádia v restauraci, které si sem - tam pouští zaměstnanci( radio je jejich). Do restaurace vstoupil pracovník INTERGRAMU nafotil radio a přinutil servírku, která u nás krátce pracovala k podpisu protokolu a mne ,jako majitele si ani nechtěl zavolat. Nyní po mne vyžaduje INTERGRAM přostřednictvím soudu poměrně velkou sumu za poplatky. Nemám v žádném případě jakýkoliv finanční prospěch z občasného zapnutí radia personálem, protože ke mne chodí hosté za dobrým jídlem ne za hudbou, kterou ani nevnímají, že nějaká hraje. Když jsem obdržel zápis z jednání, které je před jednáním soudu prvního stupně a které vedla JuDr. Stamidisová, byl jsem překvapen obsahem. Byla přítomna jen ona, žádná zapisovatelka,jak uvádí v zápise, rozsudek nepřečetla, jak uvádí v zápise, poučení o opravných prostředcích také nezdělila. Jen nám suše oznámila, že pro nedostatek času nám rozsudek bude zaslán. celé jednání trvalo asi 12min. Naše zdělené důvody a obhajobu vůbec do zápisu neuvedla ba naopak tam uvedla úplné nepravdy a lži. To jsem zjistil až po obdržení zápisu z jednání. Z toho soudím, že to již měla předchystáno a naše přítomnost byla jen statická. Co s tím dál?
Odpovědět

Zpět na „Kopírování“