Ivan Bartoš - Antifa ?

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.


Pravidla fóra

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.

Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. V anketách zde může hlasovat úplně každý, kdo má účet včetně robotů a nepříznivců strany.
Dodržujte prosím jeho pravidla a pravidla slušného chování.
Pro lepší diskuzi doporučujeme si založit účet.

Odpovědět
rubydup
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od rubydup »

Antifa je stejné zlo jako neonacismus a vždycky byla jen proto, že se snaží tito extrémisti zaštítit líbivou myšlenkou je nedělá "good guys"....

Obrázek
Fido789
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Fido789 »

Hmmm, mě sem přivedly víceméně stejné pocity, jako OPa. Taky jsem to dvacet let házel jedněm a těm samým a letos mám v plánu poprvé volit Piráty.

A taky nejsem z tohohle spojení s Antifou kdovíjak nadšený, ale je třeba se na to dívat pragmaticky. Dokud těch stran nebude deset miliónu, tak nějakou stoprocentně bez vady na kráse asi nenajdu. No a tak holt musím vybrat tu, která těch vad má nejmíň, což naštěstí pro Piráty to jsou pořád ještě oni.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Srát na ně, fašounský trolly. Teda spíš na toho jednoho, co se tady vydává za několik údajných voličů? Máme logy?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Fido789
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Fido789 »

Roman.Kucera píše:Srát na ně, fašounský trolly. Teda spíš na toho jednoho, co se tady vydává za několik údajných voličů? Máme logy?
Takovéhle vyjadřování je u „krajského předsednictva“ běžné? A mohl bych se Vás také zeptat, co znamená „garant svobody projevu“ ve vaší patičce a na co potřebujete logy?
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Fido789 píše:
Roman.Kucera píše:Srát na ně, fašounský trolly. Teda spíš na toho jednoho, co se tady vydává za několik údajných voličů? Máme logy?
Takovéhle vyjadřování je u „krajského předsednictva“ běžné? A mohl bych se Vás také zeptat, co znamená „garant svobody projevu“ ve vaší patičce a na co potřebujete logy?
Zeptej se mě na co chceš, já na co chci odpovím.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Michael.Polak »

Co když je ta Ivanova fotka fingovaná a má nám pouze přihrát hlasy antifašistů? :-) a byla zveřejněna na fake alt-right webu? :-) já bych to vůbec neřešil.

To máte jak s 11.zářím... https://xkcd.com/966/

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Chaosi, je to jako kdybych já, Duklák, se nechal vyfotit ve Sparťanským dresu (na večírku Sparty) a našlo se pár idiotů, co by mě vláčeli internetem, že nejsem Duklák, ale Sparťan. Opravdu ty idioty chceš řešit? Notabene když je jen jeden?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Fido789
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Fido789 »

Roman.Kucera píše:
Fido789 píše:
Roman.Kucera píše:Srát na ně, fašounský trolly. Teda spíš na toho jednoho, co se tady vydává za několik údajných voličů? Máme logy?
Takovéhle vyjadřování je u „krajského předsednictva“ běžné? A mohl bych se Vás také zeptat, co znamená „garant svobody projevu“ ve vaší patičce a na co potřebujete logy?
Zeptej se mě na co chceš, já na co chci odpovím.
Na to máte jistě právo, neodpovídat, ale víte, tohle je první a prakticky jediné vlákno, které jsem si tady na webu pirátů otevřel. Až do toho vašeho příspěvku to byla korektní a věcná diskuze. A vlastně ani ten váš příspěvek bych nijak zvlášť neřešil, ale zarazily mě dvě věci.

První je, že jste snad v nějakém krajském předsednictvu strany a tedy mě zaráží, jakým způsobem se představitel strany vyjadřuje o svých voličích.

A ta druhá věc, nevšiml jsem si, že by tady v tomto vlákně někdo někoho urážel, nebo se jinak provinil a proto je mi záhadou, na co sháníte logy? A ve spojení s titulem z vaší patičky „garant svobody projevu“ mi to příjde ironické, absurdní a směšné.
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Michael.Polak »

Roman.Kucera píše:Chaosi, je to jako kdybych já, Duklák, se nechal vyfotit ve Sparťanským dresu (na večírku Sparty) a našlo se pár idiotů, co by mě vláčeli internetem, že nejsem Duklák, ale Sparťan. Opravdu ty idioty chceš řešit? Notabene když je jen jeden?
Já se snažím přijít na to, jestli jsou to spíš fake news, nebo spíš alternativní fakta. Člověk nikdy neví :-)

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Michael.xChaos.Polak píše:
Roman.Kucera píše:Chaosi, je to jako kdybych já, Duklák, se nechal vyfotit ve Sparťanským dresu (na večírku Sparty) a našlo se pár idiotů, co by mě vláčeli internetem, že nejsem Duklák, ale Sparťan. Opravdu ty idioty chceš řešit? Notabene když je jen jeden?
Já se snažím přijít na to, jestli jsou to spíš fake news, nebo spíš alternativní fakta. Člověk nikdy neví :-)
Tu fotku z Highlanderu 2014 jsem dokonce fotil :-)
Fido789 píše:jakým způsobem se představitel strany vyjadřuje o svých voličích.
O voličích SPD se vyjadřuji s despektem, a když někdo volí podle fotky na internetu, dokazuje, že má IQ maximálně na SPD. Logy jsou fajn na to, abych měl jistotu, žes takzvaný mulťák. Jak prosté! :P
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“