Demošky dnes 28.10. Upirátíme?

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.


Pravidla fóra

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.

Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. V anketách zde může hlasovat úplně každý, kdo má účet včetně robotů a nepříznivců strany.
Dodržujte prosím jeho pravidla a pravidla slušného chování.
Pro lepší diskuzi doporučujeme si založit účet.

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Demošky dnes 28.10. Upirátíme?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Čus Piráti. Kdo je v Prase, nezajdem do města? S novinama, vlajkama?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Demošky dnes 28.10. Upirátíme?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Takže jsme zašli v počtu kusů 1.
Za zmínku stála demoška proti EET na Venclu u koně. Pořádali to Svobodní a Strana soukromníků, kteří se evidentně snaží jít do voleb vyplnit díru po ODS. Nebyla to nízkorozpočtová akce, zjevně se snažili, měli profi pódium s ozvučením a velmi neprofi zvukaře, který nedokázal nastavit mikrofony a odposlechy a zdržel tím začátek o půl hodiny. Dokonale splňoval definici zvukaře: Nezaměstnaný kamarád někoho z kapely, který neumí na nic hrát.
Hrála skupina Turbo a nehrála špatně.
Pojal jsme nápad vystoupit na pódiu a říci přítomnému davu (cca 300 lidí), že Piráti jejich akci podporují a jsou též proti EET. Že bych to přednesl jako třicetisekunodvý pozdrav.
Zašel jsme za panem Baránkem - předsedou Soukromníků a ten mi to přes pana Bajera vyjednal. S moderátorem se to domluvilo a po bloku Turba jsem měl jít na plac.
Nachomejtl se tam však Mach, s tím jsme se pozdravili a ten se tvářil dost kysele :-)
Zanedlouho přišel moderátor za mnou, že změna! Že jako nebudu na mikrofonu, ale budu pod pódiem, kde mě moderátor jen přectaví a řekne, že to Piráti podporují :-) Tak lepší než nic, že :-). Moderátor byl profík, zvládl to skvěle, já jsem v pirátském šátku mával a ukláněl se a lidi šíleli, docela fajn moment.

Mám kontakt na Baránka a zkusím s ním napříště koordinovat kroky proti EET.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“