Imigranti

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Roman.Kucera »

Marek.Necada píše:A proč by to, proboha, dělali?
Žijí tak i doma
Marek.Necada píše:To jako radši budou bydlet ve stanech někde na jednom místě
Ne, v bytě. Tom nejhezčím.
Lukas.Novy píše:Delta migrace: 4500 (+10800 -6300)
Nechápu
Lukas.Novy píše:Rekneme, ze africanu tu je tak 50 000 tj cca 0.5 %
Tos vzal kde? Součet hotelových hostů z Afriky za rok?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Lukas.Novy »

To je to nejsilnejsi, co dokazes argumentovat? S ostatnim (tim dulezitym) problemy nemas? )
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Roman.Kucera »

Lukas.Novy píše:To je to nejsilnejsi, co dokazes argumentovat? S ostatnim (tim dulezitym) problemy nemas? )
Vůbec neargumetuju, ptám se. Umíš odpovědět? (ANO/NE)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Zahraniční odbor
Příspěvky: 3342
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9333 poděkování
Dostal poděkování: 6540 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Marek.Necada »

Roman.Kucera píše:
Marek.Necada píše:A proč by to, proboha, dělali?
Žijí tak i doma
Marek.Necada píše:To jako radši budou bydlet ve stanech někde na jednom místě
Ne, v bytě. Tom nejhezčím.
Máš zajímavou fantazii.
Roman Kučera píše:Vůbec neargumetuju
S touhle částí bych souhlasil, ty totiž tRolíš.
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 726
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 242 poděkování
Dostal poděkování: 699 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Michal.Horak »

Pokud si někdo dokazuje svoji intelektuální výši sluníčkovým pseudohumanismem, tak ho můžu uklidnit, zastávat se masivní imigrace, obzvláště z muslimských zemí, není výraz nadprůměrného intelektu ani vzdělanostní nadřazenosti nad pivníma primitivama, kteří fandí Okamurovi, je to prachsprosté stupidní nepochopení vážnosti situace a ohrožení naší země.
Můžete mě také nazvat trollem, protože já tady argumentovat nebudu neboť Romanovo snaha ukázala, že je to stejně jako když se baví dva hluší.
Jenom podpořim jednu jeho myšlenku, jestli se mínite takhle hloupě prezentovat i směrem ven, tak nezbývá než vám pogratulovat k pohřbení veškerých volebních preferencí.
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Imigranti

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Michal.Horak píše:Jenom podpořim jednu jeho myšlenku, jestli se mínite takhle hloupě prezentovat i směrem ven, tak nezbývá než vám pogratulovat k pohřbení veškerých volebních preferencí.
Raději to než být intelektuálně neupřímní.

Ilegální imigrace je samozřejmě problém a zátěž, ale je potřeba do vidět v širším kontextu (třeba onomu nedostatku alternativ pro legitimní žadatele o azyl) a nepodléhat různým populistickým dojmologiím.

Osobně se cítím mnohem více ohrožen zmiňovanými pivními primitivy než nelegálními imigranty.
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Imigranti

Příspěvek od Michal.Ketner »

Michal.Horak píše:Pokud si někdo dokazuje svoji intelektuální výši sluníčkovým pseudohumanismem, tak ho můžu uklidnit, zastávat se masivní imigrace, obzvláště z muslimských zemí, není výraz nadprůměrného intelektu ani vzdělanostní nadřazenosti nad pivníma primitivama, kteří fandí Okamurovi, je to prachsprosté stupidní nepochopení vážnosti situace a ohrožení naší země.
Můžete mě také nazvat trollem, protože já tady argumentovat nebudu neboť Romanovo snaha ukázala, že je to stejně jako když se baví dva hluší.
Jenom podpořim jednu jeho myšlenku, jestli se mínite takhle hloupě prezentovat i směrem ven, tak nezbývá než vám pogratulovat k pohřbení veškerých volebních preferencí.
populisticke mrdky , no cement , takovymu kvantu argumentacni klamu nemam ani vic chut rikat :fet:
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Roman.Kucera »

Marek.Necada píše:S touhle částí bych souhlasil, ty totiž tRolíš.
Stáles nedokázal odpovědět na druhou otázku. Jak zajistiš, aby si to ghetto nevytvořili sami? (Vycházím z tvého předpokladu, že 10k/rok je v pohodě, čili za 6 let jich bude 60k, což je větší město než Jihlava.)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Co takhle přizvat do debaty někoho zvenčí, osobnost, která se dlouhodobě zabývá přistěhovalectvím napříč Evropou, nebo alespoň v několika státech s nejvyšším počtem přistěhovalců?
Nevaříme tu náhodou z vody? A na základě toho se tu mydlíme a plýtváme časem a energií.

Mám dojem, že např. Francie má s muslimskou populací a dalšími přistěhovalci už letité zkušenosti a přesto není schopna se s problémy azylantů a vůbec přistěhovalců vyrovnat.
Čím to je? Nejsou schopni přijít na to, co zde navrhoval ,myslím, Mikuláš - ne/povolovat vstup k nám už na území států, kde je žadatel doma?
Nesnaží se zamezit sociální politikou vzniku ghet....?
O tom si zrovna myslím, že je jakákoliv snaha marná, když mají mít přistěhovalci volnost pohybu stejnou, jako majoritní společnost. Vycházím z předpokladu, že by měla platit stejná práva i povinnosti pro všechny obyvatele bez rozdílu.

O přidělování bytů tak, jak si to představuje Marek Nečada si myslím, že to je naprostá utopie. Volné byty jsou povětšinou v soukromých rukách a něco málo zbylo obcím. Chceš je vyvlastnit? Nebo prosadit nějaký spešl zákon? Např. 5% bytů by musel majitel věnovat? V tu chvíli už se bude jednat o diskriminaci "domácích" a máme tu živnou půdu pro hnědé party.

Napadá mě spousta otázek, které by možná mohl někdo s přehledem a vědomostmi, které my nemáme, osvětlit.

Doporučuji poslechnout si komentář Zdeňka Velíška: http://www.rozhlas.cz/plus/nazory/_zpra ... a--1503323
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigranti

Příspěvek od Martin.Shanil »

konečně něco horšího než putin. :fet:
Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“