Stránka 1 z 3
Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 00:43
od Vojtech.Voparil
Myslím, že toto si od nás nějakou větší reakci vyžaduje. Po focení je tentokrát problém s kreslením.
O buranství a nesvobodě. A o Karlově mostě.
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 00:50
od Tobias.Esner
to je docela hustý...
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 01:12
od Janek.Wagner
Ano, tohle je neuvěřitelná privatizace veřejného prostoru. To by chtělo happening v rámci volební kampaně

Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 07:59
od trinitrofenol
Jsem pro. BTW tohle mají mafiáni na svých stránkách:
http://www.karluvmost.cz/activities.html
EDIT: teďka nemám čas, ale chtělo by to vyšťourat všechny dokumenty, které se vážou na ten "pronájem" nebo jak to nazvat. Co není na webu o106kovat. Abysme je mohli umlátit čepicemi. (A nevolat měšťáky, ofkóz. Ale posledně tam s náma byli policajti, tak to asi neohlašovat...)
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 08:02
od Roman.Kucera
Tady jsme se o tom začli bavit:
medialni-odbor-f181/demonstrace-za-foce ... ipod%C5%AF
tady je report od nás:
http://www.pirati.cz/regiony/praha/tisk ... en_tripodu
a ten jsem na tom blogu odkázal v komentáři a přislíbil opakování.
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 08:08
od trinitrofenol
Hele, to jsem to eště necílil na ty mafiány, teďka to bude lepší.
Smlouvu si najděte, já mizím,
jmenuje se "Smlouva o zajištění organizace a pořádku při vystavování, prodeji a jiném mimořádném užívání veřejné komunikace v lokalitě Karlova mostu"
(+ nějakou vyhlášku, která zakazuje malovat a zpívat na Karlově mostě, smlouva je mezi radnicí a mafií)
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 13:09
od Milan.Moravec
Napadá mně uspořádat petici "Za zrušení výhod Občanského sdružení Karlova mostu" přímo na Kalově mostě?
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 13:21
od Janek.Wagner
Zajímavý text
http://www.karluvmost.cz/selling.html, zde se mluví jen o vystavování a prodeji, nikoli o čemkoli bezplatném.
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 13:37
od Janek.Wagner
trinitrofenol píše:Smlouvu si najděte, já mizím,
jmenuje se "Smlouva o zajištění organizace a pořádku při vystavování, prodeji a jiném mimořádném užívání veřejné komunikace v lokalitě Karlova mostu
Dal jsem ji na
http://goo.gl/zO8x0g.
Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Napsal: 06 zář 2013, 18:40
od Pepcha
Přeposílám odkaz na událost na facebook. Více informací naleznete tam.
https://www.facebook.com/events/229683167182008/