https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pos ... cle-detail
Libor Coufal, šéf pardubického klubu amerického fotbalu zakládá
Českou unii svobodných sportů.
Navíc říká, že ta současná Česká unie sportu (IMHO bývalé ČSTV) chce prachy mj. na to, aby je dál dávala kolektivním správcům kopírovacího monopolu za tu jejich takymuziku,
Helenky Vondráčočkové, Michaly Davidi, ručka ručku myje - kudla se mi otvírá v kapse která se lidem nutí při utkáních.
Neznáte toho týpka někdo?
Mohl by být průkopníkem Svobodné hudby mezi sportovci, IMHO trošku třešnička na dortě
No už jen tenhle dokument je pošušňáníčko (máš levnější OSA, Intergram, Micro$oft,...), hošani to maj zkrátka hezky rozjetý:
http://www.sportjihlava.cz/proc-vstoupi ... sportu-cus
Edit: Tak jsem s ním mluvil a pojem Svobodná hudba a GNU/Linux pro něj byly nové pojmy.
Ještě mu zkusím poslat mail s linkem na Hrajeme svobodnou hudbu, i když jen Tunguska není nic moc
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci:
zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903
https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!