Stránka 170 z 366

Re: Napsali o nás

Napsal: 20 čer 2016, 21:25
od Ivan.Bartos

Re: Napsali o nás

Napsal: 20 čer 2016, 21:44
od Mikulas.Ferjencik
Lepší článek ke sdílení k těm krajským volbám: http://denikreferendum.cz/clanek/23221- ... parentnost

Re: Napsali o nás

Napsal: 23 čer 2016, 08:13
od Dalibor.Zahora
kauza Praha 1 a farmářské trhy na nám. Republiky zdarma
http://praha.idnes.cz/ani-korunu-za-pro ... -metro_jsk
http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/p ... 60622.html

dnešní Právo - pražská příloha
Screenshot 2016-06-23 at 07.56.05.png

Re: Napsali o nás

Napsal: 24 čer 2016, 13:38
od Mikulas.Ferjencik
http://praha.idnes.cz/za-farmarske-trhy ... zpravy_nub - ještě jednou kauza trhy, tentokrát Idnes.cz

Re: Napsali o nás

Napsal: 26 čer 2016, 21:26
od Petr.Vileta
Hanobením jsme se dostali až do hlavních večerních zpráv na Primě. :D
http://play.iprima.cz/zpravy-ftv-prima/ ... -26-6-2016 čas 24:40

Re: Napsali o nás

Napsal: 27 čer 2016, 11:43
od Mikulas.Ferjencik
Týdeník EURO:
Od Pavla na Pavla

Pražští Piráti předali primátorce Adrianě Krnáčové šek na deset tisíc korun, které má použít na vymáhání škod, jež způsobil Praze exprimátor Pavel Bém offl ine tramvajenku Opencard. Piráti částku získali dražbou kalendáře z cest Pavla Béma po velehorách (3750 Kč), zbytek dosypal vrchní pirát Jakub Michálek. Kalendář dostal Michálek od Béma jako vánoční dárek. Nechat si ho nehodlal a nikdo z jeho příbuzných ani známých si jej ani z recese nechtěl vzít. Tak došlo na dražbu. Šťastlivec, který si nakonec odnesl bémovský skvost, děkoval za možnost „vydražit takovou krásu“ a těch pár tisíc rozhodně nepovažoval za vyhozené peníze.
Totéž bohužel nelze říct o pirátském příspěvku na vymáhání: žádné nebude. To by přece Krnda kamarádům socanům nemohla udělat.

Re: Napsali o nás

Napsal: 28 čer 2016, 17:41
od Dalibor.Zahora
Jakub Patočka ‏@JakubPatocka

Příklad, proč @cssd potřebuje ve sněmovně @Strana_zelenych a @PiratePartyCZ: Koalice pravomoci ombudsmana nerozšíří.
http://denikreferendum.cz/clanek/23273- ... -nerozsiri
https://twitter.com/JakubPatocka/status ... 5663599616

Re: Napsali o nás

Napsal: 01 črc 2016, 23:18
od Petr.Vileta
Křičení v kritické chvíli je dobrý prostředek k zviditelnění, jak to předvádí Marek Černoch ze zprofanované marginální strany, která se drží svými pěknými dvěma celými čtyřmi procenty až za Piráty a za nimi jsou už jen Svobodní a zelení.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/zacal- ... cirkus_nef

Re: Napsali o nás

Napsal: 03 črc 2016, 12:02
od Mikulas.Peksa
Pirátskou stranu....zkopíruješ!

http://www.nehnuti.cz/

Re: Napsali o nás

Napsal: 04 črc 2016, 11:01
od Mikulas.Ferjencik
Dnešní Právo - Praha a střední Čechy
Klub pirátů v pražském zastupitelstvu oslovil městské instituce s dotazem, jak se vypořádají se zákonem o registru smluv, platným od července. Nová norma nařizuje veřejným institucím vyvěsit smlouvy s plněním nad 50 tisíc korun na internetu. Piráti uvedli, že je zklamal přístup Pražské energetiky (PRE).

Společnost v odpovědi uvedla, že zákon se na ni nevztahuje. Podle šéfa klubu pirátů Jakuba Michálka se ovšem PRE plete, protože hlavní město v ní ovládá většinu. „Společnost PRE by měla začít okamžitě dodržovat zákon o registru smluv. Jinak hrozí, že po nabytí účinnosti celého zákona včetně sankce neplatnosti přestanou dodavatelé s PRE uzavírat smlouvy, což by mohlo ohrozit dodávky elektřiny statisícům pražských domácností,“ uvedl Michálek, který hodlá požádat radní o zjednání nápravy.
Lhůta pro zveřejnění smluv činí ze zákona nejvýše 30 dní, do konce července se tedy musí registr zaplnit i smlouvami z Prahy. Pirátům to přislíbil například magistrát, Praha 10, správa komunikací, dopravní podnik i Karlova univerzita.