Napsali o nás

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Mikulas.Ferjencik píše:„Zveřejnili jsme nejen tyto faktury magistrátu, ale i doklady dvaceti městských částí. Žádal jsem o faktury obce a městské části s více než deseti tisíci obyvateli,“ uvedl místopředseda pražských pirátů Pavel Hájek. Celkem se podle jeho odhadu jen v Praze jedná řádově o půl milionu údajů. Jen ty magistrátní obsahují položky v celkové hodnotě 64 miliard.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/faktury-magistrat ... zpravy_rsr
Ale pořád i přes upozornění píší "piráti" s malým p. Předpokládám, že zcela záměrně.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ivo.Vasicek píše:Ale pořád i přes upozornění píší "piráti" s malým p. Předpokládám, že zcela záměrně.
Zatím to píšou bohužel správně.
Velké "P" bychom si totiž napřed musely naší skutečnou vyjednávací a ne jen mediální činností zasloužit.
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Jojo. to je furt samý kecání a reálná práce žádná :-)
"Řadě lidí stále nedochází, že Internet, dnes poslední relativně svobodné médium pro šíření informací, je ve 21. století podmínkou fungování demokracie. Proto se boj za jeho záchranu netýká jen Pirátů, ale každého z nás.
Politici, ale ani velké korporace nesmí toto médium dostat pod svoji kontrolu. Možnost pod libovolnou záminkou kdykoliv zasahovat do toho, co smí, či nesmí uživatel Internetu - občan vidět, si proto nesmí uzurpovat ani ministerstvo financí ani nikdo jiný. Jsem rád, že v této věci nacházíme společnou řeč nejen s odborníky, mezi které se i my Piráti počítáme, ale i s profesionály ICT businessu a v neposlední řadě i internetově osvícenými politiky."
Novinky:
citaci neovlivníš :-)
Bartoš: Jakákoli kontrola internetu je špatná
Na tiskovou konferenci dorazili v pátek i předseda Pirátské strany Ivan Bartoš a Marek Antoš z iniciativy Přichází cenzor, která se snaží upozornit na možná rizika zákona.
„Jakákoli kontrola internetu – a převážně v rukou politiků – je špatná,“ prohlásil Bartoš. Připustil, že zákon o hazardu byl potřeba, ale bez zmíněných dvou paragrafů.
https://www.novinky.cz/domaci/406150-po ... znost.html

Idnes to přihrál více senátorce:
Kontrola internetu v rukou politiků je špatná,“ podpořil ji i předseda České pirátské strany Ivan Bartoš.
http://zpravy.idnes.cz/senatorka-vrecio ... domaci_kop
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 696
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 785 poděkování
Dostal poděkování: 1191 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Lukas.Blazej »

OFFTOPIC[quote="Ivan.Bartos"]Jojo. to je furt samý kecání a reálná práce žádná :-)

[quote]"Řadě lidí stále nedochází, že Internet, dnes poslední relativně svobodné médium pro šíření informací, je ve 21. století podmínkou fungování demokracie. Proto se boj za jeho záchranu netýká jen Pirátů, ale každého z nás.
Politici, ale ani velké korporace nesmí toto médium dostat pod svoji kontrolu. Možnost pod libovolnou záminkou kdykoliv zasahovat do toho, co smí, či nesmí uživatel Internetu - občan vidět, si proto nesmí uzurpovat ani ministerstvo financí ani nikdo jiný. Jsem rád, že v této věci nacházíme společnou řeč nejen s odborníky, mezi které se i my Piráti počítáme, ale i s profesionály ICT businessu a v neposlední řadě i internetově osvícenými politiky."
[/quote]

Novinky:
citaci neovlivníš :-)
[quote]Bartoš: Jakákoli kontrola internetu je špatná
Na tiskovou konferenci dorazili v pátek i předseda Pirátské strany Ivan Bartoš a Marek Antoš z iniciativy Přichází cenzor, která se snaží upozornit na možná rizika zákona.
„Jakákoli kontrola internetu – a převážně v rukou politiků – je špatná,“ prohlásil Bartoš. Připustil, že zákon o hazardu byl potřeba, ale bez zmíněných dvou paragrafů.[/quote]

https://www.novinky.cz/domaci/406150-po ... znost.html

Idnes to přihrál více senátorce:
[quote]Kontrola internetu v rukou politiků je špatná,“ podpořil ji i předseda České pirátské strany Ivan Bartoš.[/quote]
http://zpravy.idnes.cz/senatorka-vrecio ... domaci_kop[/quote]

Komentáře na novinkách jsou super :D :
[quote="Oldřich Pokorný"]Jakýpak politici ? Vždyť to byl jenom Bartoš. A že je proti, aby se zablokovaly stránky s hazardem a dětskou pornografií ? Asi mu jde o kšeft, nebo aspoň o uspokojování svých tužeb, kdo ví ?
[/quote]
[quote="Jan Kocvrlich"]Kdo pověřil Bartoše, aby rozhodoval co je a co není ŠPATNÉ ??? Podle mne je Bartoš docela DRZÝ grázl.
-.-.-
Pan Bartoš a paní Vrecionová požadují, aby členové ÚS zrušili ,( podle Bartoše a Vrecionové CENZURU ) zákaz šíření a tedy výrobu DĚTSKÉ pornografie, zákaz šíření návodů na výrobu bakteriologických a chemických prostředků pro vraždění lidí, zákaz obchodu s KOKAINEM přes internet, zákaz vytvářet, řídit a aktivovat skupiny pachatelů KRIMINÁLNÍCH trestných činů,
zákaz obchodu se sexuálními otrokyněmi přes internet.
--Měli bychom si uvědomit, jaké DUSLEDKY pro většinu lidí má prosazování svobody využít internet pro ORGANIZOVIZOVANÝ ZLOČIN tak jak ji chtějí prosadit prostřednictvím ÚS ( do jehož kompetence tohle nepatří) Pan Bartoš a paní Vrecionová[/quote]
Tel. 778702712
Antonin.Zapletal
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 411
Registrován: 10 zář 2015, 12:17
Profese: pracující
Dal poděkování: 364 poděkování
Dostal poděkování: 263 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

S tím se počítalo, že když jako Piráti pomočíme hlavu bojovníkům s hazardem, tak že nám to oplatí a politická konkurence si na tom smlsne. No tak teď nám poteče žlutý potok po skráních... ještě že jsme se na ně nevysrali
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Členové prostějovské Pirátské strany využívají na svém profilu na sociálních sítích jeden ze symbolů města Prostějova, který doplnili jejich tradičním logem - lebkou. To se ale nelíbí radnici. Primátorka již Pirátům napsala rozhořčený dopis, ve kterém je osočila, že zhanobili znak města.

Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/piratska-strana ... zpravy_stk
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Olomoucký kraj – O místa v zastupitelstvu Olomouckého kraje se chce v říjnových volbách ucházet koalice České pirátské strany a hnutí Změna a Pro Region. Zaštítila se názvem Kraj nové generace.
Zdroj: http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region ... 60614.html
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

6.6. Piráti neuspěli s dovoláním kvůli omluvě společnosti Lego
http://www.denik.cz/z_domova/pirati-neu ... 60606.html

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Pirát Bartoš: Stropnický je hysterický

http://www.euro.cz/tv/pirat-bartos-stro ... -2-1294256
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“