Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Roman.Kucera »

Rozhodně pro (garant svobody PROjevu)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Viktor.Mahrik
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Andrej.Polescuk
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 11 led 2015, 23:00
Profese: student práva
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 243 poděkování

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Andrej.Polescuk »

Bezpochyby dobrý nápad.
Ondrej.Knotek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 111
Registrován: 27 říj 2012, 17:33
Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Ondrej.Knotek »

Jan.Novak píše:To, že někdo dokázal někde výrazně volebně uspět přece neznamená, že jeho názory nejlepší na světě a nemůže vymlet ptákovinu :) Podle týhle logiky by pak ODS a ČSSD měly mít patent na pravdu OFFTOPICteda ODS dneska už naštěstí ne. :o). : o)
Souhlasím, taky jsem nic takového nenapsal.. ! K.Holednak mne nazval "boreckem" ... coz me pobavilo a na to jsem reagoval... To ze ma K.Holednak jiny nazor ...OK holt jr to tak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22544 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Robert.Magni »

Ne. Lepší,když naprosto transparentně ovčané vědí,kdo media vlastní než aby věřili,že ,,co je psáno,to je dáno,,
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Ondrej.Knotek

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Ondrej.Knotek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 111
Registrován: 27 říj 2012, 17:33
Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Ondrej.Knotek »

Pavel.Moravec píše:
Ondrej.Knotek píše:Nevadí mi, že politik vlastní firmu, co vlastní media. Určitě nepřipojivat k zeleným. Pokud se Piráti dostanou do PS, je ANO jeden z mála možných koaličních partnerů, neni nutné tuto ne zcela důležitou věcí hrotit vztahy.....Děkuji O.K.
Takže kvůli hypotetickému koaličnímu partnerovi se máme vykašlat na náš program? :roll:

Jinak pokud mi nikdo z RP nenapíše že tak nemám činit, napsal bych během pátku či spíše pondělí na twitter něco ve stylu "Piráti souhlasí s otevřeným dopisem ...: střet zájmů nepřípustný ..". Pokud k tomu RP vydá nějaké stanovisko, tím líp.
Jinak pokud mi nikdo z RP nenapíše že tak nemám činit, napsal bych během pátku či spíše pondělí na twitter něco ve stylu "Piráti souhlasí s otevřeným dopisem ...: střet zájmů nepřípustný ..". Pokud k tomu RP vydá nějaké stanovisko, tím líp.[/quote]

Promin, ale my přece v programu nemáme, že chceme, aby Babiš prodal MAFRU.....já v tom střed zájmů nevidím, je to citlivá věc to ANO :) , ale pokud bychom na pana Babiše tlačili takovýmto způsobem, tak to považuji za omezování podnikání. Něco jiného by bylo, pokud by se prokázalo, že A.Babiš zneužívá médií k politickému prospěchu. Můžete si to myslet, být o tom přesvědčeni, ale pokud nemáte konkrétní důkaz, tak je to krátkozraké.

Žádám Tě abys jménem celorepublikových Pirátů nic takového nedělal, dokud o tom nerozhodne vedení strany, nebo se to neprohlasuje.... Děkuju.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Já s tou výzvou souhlasím, nicméně to beru podobně jako Liberland - především mediální akce. V reálu ta výzva nezmůže nic. Přesto bych souhlas vyjádřil, ale energii bych s tím nepálil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Michal_Wagner, Vaclav.Fortik
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ondrej.Knotek píše:....já v tom střed zájmů nevidím, je to citlivá věc to ANO :) , ale pokud bychom na pana Babiše tlačili takovýmto způsobem, tak to považuji za omezování podnikání. Něco jiného by bylo, pokud by se prokázalo, že A.Babiš zneužívá médií k politickému prospěchu. Můžete si to myslet, být o tom přesvědčeni, ale pokud nemáte konkrétní důkaz, tak je to krátkozraké.
Těch konkrétních důkazů jsou mraky. Důkazem je i volební výsledek. Je celkem zřejmé, že si Mafru koupil kvůli volbám. Tady nastavení "loajality" začalo:http://www.lidovky.cz/nevedi-s-kym-maji ... _domov_rak a dnes po personálních změnách už "vědí co mají psát".http://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/5 ... desel.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Ondrej.Knotek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Ivo.Vasicek píše:
Ondrej.Knotek píše:....já v tom střed zájmů nevidím, je to citlivá věc to ANO :) , ale pokud bychom na pana Babiše tlačili takovýmto způsobem, tak to považuji za omezování podnikání. Něco jiného by bylo, pokud by se prokázalo, že A.Babiš zneužívá médií k politickému prospěchu. Můžete si to myslet, být o tom přesvědčeni, ale pokud nemáte konkrétní důkaz, tak je to krátkozraké.
Těch konkrétních důkazů jsou mraky. Důkazem je i volební výsledek. Je celkem zřejmé, že si Mafru koupil kvůli volbám. Tady nastavení "loajality" začalo:http://www.lidovky.cz/nevedi-s-kym-maji ... _domov_rak a dnes po personálních změnách už "vědí co mají psát".http://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/5 ... desel.html
Nebo toto: http://www.mediar.cz/z-ln-odchazeji-eli ... achackovi/ - Macháček publikuje "nezávislé" komentáře, které jsou identické s jeho radami v jako poradce Babiše pro zahraniční otázky. Šéfredaktor to nejdřív viděl jako problém, pak zřejmě dostal správné příkazy a za Macháčkem stojí.

Jako důkaz že Lidovky jsou - když je potřeba - stranickým listem ANO mi to stačí.

Podobně někdy na podzim byla celá 3. strana v MF Dnes věnována rozhovoru s Babišem při jeho narozeninách. Nevšiml jsem si, že by toto udělali když měl narozeniny jiný politik..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Knotek, Alexandr.Mansurov, Ivo.Vasicek
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

To, že ANO je prostě jen další součást Babišova podnikatelského Konglomerátu je zjevné.
Ve střetu zájmů je tam dnes a denně (paliva, dotace, měřo, ...) a je to prostě dlouhodobě nepřípustné z hlediska zachování jakés takés demokracie.
Samozřejmě, že na lokální úrovni můžou být v ANO rozumní lidé, ale poté, co si ta strana zavedla demokratický centrismus nelze očekávat nějakou změnu zdola.

Ten dopis je jasný mediálni stunt a je otákou jestli se k němu připojovat a pokud ano, v jaké podobě.

Jdu volat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Moravec, Ivo.Vasicek, Mikulas.Peksa, Milos.Zmeskal, Jan.Novak

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Roman.Kucera »

Robert.Magni píše:Ne. Lepší,když naprosto transparentně ovčané vědí,kdo media vlastní než aby věřili,že ,,co je psáno,to je dáno,,
Kolik ti je? Já myslel, že bys mohl pamatovat doby, kdy všichni naprosto transparentně věděli, že média patří straně. To se ti líbilo? Slovo PLURALITA ti nic neříká? No já žasnu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Robert.Magni
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“