Prodlouzrni smlouvy na spravu serveru

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Prodlouzrni smlouvy na spravu serveru

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Jan Koci píše:OFFTOPIC[quote="Helena Jarolimkova"][quote="Ondrej Profant"]Opět: post372695.html prosím, každý kdo ví jak je to triviální, ať se přihlásí. Heleno, postaráš se o Lorri? Ivane? Dokud nebudu mít dostatek schopných adminů, tak mám svázané ruce.
Ondřeji, určitě bych se raz dva postarala o zálohování všech pirátských systémů, kdybych ještě pro Piráty chtěla něco dělat, ale to je jaksi nenávratně pryč.....[/quote]

Tak jdi do prdele a nezasirej forum svoji nebetycnou demenci...[/ot][/quote]

OFFTOPIC:lol: neser se do cizí komunikace, myslím, že tebe taky poslali do prdele, viď? :lol:
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodlouzrni smlouvy na spravu serveru

Příspěvek od Jan.Koci »

OFFTOPICNarazis na zruseni meho clenstvi v KS Praha? Ja osobne to beru tak, ze mne skupinova inteligence piratu zachranila prdel pred totalni sebedestrukci nekoncepcni praci na vice frontach, ve chvili kdy to moje individualni inteligence nebyla schopna spravne vyhodnotit. V kazdem pripade mne to nasmerovalo opet tam, kde se citim dobre a pevny v kramflecich. Zato u tebe to vypada trosku na mindracek...
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Prodlouzrni smlouvy na spravu serveru

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Jan Koci píše:OFFTOPICNarazis na zruseni meho clenstvi v KS Praha? Ja osobne to beru tak, ze mne skupinova inteligence piratu zachranila prdel pred totalni sebedestrukci nekoncepcni praci na vice frontach, ve chvili kdy to moje individualni inteligence nebyla schopna spravne vyhodnotit. V kazdem pripade mne to nasmerovalo opet tam, kde se citim dobre a pevny v kramflecich. Zato u tebe to vypada trosku na mindracek...
OFFTOPICjj, tak to jsem na tom dost podobně. Já všem hulvátům a ovcím v Pirátech taky děkuju :-) Mindráček? A co myslíš, z jaké oblasti asi bude? :)
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodlouzrni smlouvy na spravu serveru

Příspěvek od Jan.Koci »

OFFTOPIC[quote="Helena Jarolimkova"][quote="Jan Koci"]OFFTOPICNarazis na zruseni meho clenstvi v KS Praha? Ja osobne to beru tak, ze mne skupinova inteligence piratu zachranila prdel pred totalni sebedestrukci nekoncepcni praci na vice frontach, ve chvili kdy to moje individualni inteligence nebyla schopna spravne vyhodnotit. V kazdem pripade mne to nasmerovalo opet tam, kde se citim dobre a pevny v kramflecich. Zato u tebe to vypada trosku na mindracek...[/quote]

OFFTOPICjj, tak to jsem na tom dost podobně. Já všem hulvátům a ovcím v Pirátech taky děkuju :-) Mindráček? A co myslíš, z jaké oblasti asi bude? :)[/quote]
Je mi to uprimne u prdele a je mi u prdele i to, ze tu ze sebe dobrovolne delas stranickeho saska, jen uz mne tvoje kecy pri kterych ti ujel vlak uz nekde u demokratickeho minima proste obtezuji a znechucuji...
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Prodlouzrni smlouvy na spravu serveru

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Jan Koci píše:OFFTOPIC[quote="Helena Jarolimkova"][quote="Jan Koci"]OFFTOPICNarazis na zruseni meho clenstvi v KS Praha? Ja osobne to beru tak, ze mne skupinova inteligence piratu zachranila prdel pred totalni sebedestrukci nekoncepcni praci na vice frontach, ve chvili kdy to moje individualni inteligence nebyla schopna spravne vyhodnotit. V kazdem pripade mne to nasmerovalo opet tam, kde se citim dobre a pevny v kramflecich. Zato u tebe to vypada trosku na mindracek...
OFFTOPICjj, tak to jsem na tom dost podobně. Já všem hulvátům a ovcím v Pirátech taky děkuju :-) Mindráček? A co myslíš, z jaké oblasti asi bude? :)[/quote]
Je mi to uprimne u prdele a je mi u prdele i to, ze tu ze sebe dobrovolne delas stranickeho saska, jen uz mne tvoje kecy pri kterych ti ujel vlak uz nekde u demokratickeho minima proste obtezuji a znechucuji...
[/ot][/quote]

OFFTOPICty ses tu potřeboval svěřit mně :D *Muck* myslím, že vlak ujel tobě - fuckt nejsem už dloooooho ve straně :fet: , ale poradím ti, jak vyřešit tvůj problém - mluv se mnou slušně nebo na mě nereaguj vůbec :)
Odpovědět

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“