Stránka 4 z 9

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 14:07
od Lukas.Cernohorsky
Já se přiznám, že ale nechápu co by s tím měli udělat, protože nemají pravomoci někoho potrestat. Jediné co můžou říct je, že násilí není řešení (což už řekl i Ivan a svým svébytným způsobem i Jakub), ale tím situaci nijak nevyřeši. Vyřešit si to musí stěžejně ti dva bez dalších násilností.

Mě celý ten spor a jejich následné reakce přišly zbytečné a neadekvátní.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 14:08
od Ivan.Bartos
Nevyrikali, ale vyrikaji...

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 14:11
od Petr.Bajgar
Ivan Bartos píše:Petře Bajgare. Opakuji znovu: Víš prd. Mluvil jsem i s Patrikem i s Krtekm a věc řeším na úrovni osobní omluvy, aniž bych potřeboval tvůj sofistikovaný názor.
Pokud budou lidé zneuužívat púodatelnu RP pro výlevy svých pseudopocitů, budu ji jako člen RP tato vlákna normálně zamykat.
Tohle má být ukázka demokratického zpovídání se vedoucího voleného představitele členům voličům?

Opakuji, že jakákoliv marginalizace a legitimizace násilí v politice je podle mého mínění naprosto nepřijatelná. Podle opakovaných vyjádření LN k incidentu nevěřím v sebemenší věrohodnost jeho případné omluvy.

Žádám o názory M.Ferjenčíka a L.Wágnerové tak abychom si mohli udělat představu o postojích našich nejvyšších představitelů.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 14:20
od Adam.Skorepa
Omluva RP za kecy v podatelně, ale mám dojem, že vám spíš ušetřím čas psaním očividného: Petře, mohl bys chvíli počkat? Ivan Ti právě napsal, že celou situaci řeší s aktéry, RP bude zasedat v Brně a tomuto konfliktu se nepochybně bude věnovat. Vyžadovat se okamžité reakce od členů RP, kteří o konfliktu Krtka s Patrikem vůbec nic neví, mi připadá jako uspěchaný požadavek. Jak by si mohli udělat obrázek, když s ani jednou zúčastněnou stranou sporu neměli možnost si promluvit?

Ač patřím k hlasitým kritikům RP, nemyslím si, že by bylo fér po nich vyžadovat zodpovědnost za to, že v rámci předvolebního stresu v JmK si tamní dva členové dali do čumáku. Je slušné nechat RP prostor věc vyřešit - a ten prostor si RP nevyhradí, když bude muset reagovat na Tvé žádosti.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 14:22
od Tobias.Esner
Petr Bajgar píše:
Ivan Bartos píše:Petře Bajgare. Opakuji znovu: Víš prd. Mluvil jsem i s Patrikem i s Krtekm a věc řeším na úrovni osobní omluvy, aniž bych potřeboval tvůj sofistikovaný názor.
Pokud budou lidé zneuužívat púodatelnu RP pro výlevy svých pseudopocitů, budu ji jako člen RP tato vlákna normálně zamykat.
Tohle má být ukázka demokratického zpovídání se vedoucího voleného představitele členům voličům?

Opakuji, že jakákoliv marginalizace a legitimizace násilí v politice je podle mého mínění naprosto nepřijatelná. Podle opakovaných vyjádření LN k incidentu nevěřím v sebemenší věrohodnost jeho případné omluvy.

Žádám o názory M.Ferjenčíka a L.Wágnerové tak abychom si mohli udělat představu o postojích našich nejvyšších představitelů.
OFFTOPICza tímto výkřikem nevidím nic jiného než to, že se nám blíží CF a volba RP, a všichni víme, že pan Petr Bajgar, toho času předseda OLK, by rád byl Předseda v institutu RP, takže začal s kandidátskou řečí. A čím víc krmíte trolla, tím víc z něj vypadne.

stále, stejně jako Lukáš, nevidím důvod, proč by tohle mělo řešit RP.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 14:28
od Ondrej.Profant
Neměl by se k tomu vyjádřit garant zdravotnictví? :fet:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 14:32
od Roman.Kucera
Kromě garanta zdravotnictví by měl vyvodit zodpovědnost i garant porgramové ho bodu OPL.
... asi i já, jako garant svobody slova.

Už jsem tak učinil, nepůjdu dnes za trest na golf!

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 15:36
od Michal.Havranek
Nechápu proč by se mělo RP zaobírat tím, že se někdo porve.
takže když vy tu trollíte, budu taky.
Co založit regulerně fight club ?
vyřeší se spousta sporů přímo a bude.
:mrgreen:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 16:09
od Michal.Ketner
Jakub Michalek píše:
Jana Michailidu píše:Tak to rovnou zakážeme požívat všechny psychotropní látky, ne? protože jsem neviděla, že by někomu vadilo, že se celá Pirátská strana na schůzích nalívá jak hova*a.
Prosím nekřiv moje vyjádření. Já jsem psal o toxikomanii, nikoliv o konzumaci psychotropních látek jako takových. Někdy se mi zdá, že právě vaše skupina (tj. skupina kolem Michala Wagnera) mezi konzumací psychotropních látek a toxikomanií nerozlišuje.
s prominutím jakube ty o toxikomanii drž hubu, protože o ní nevíš ani co se za nehet vejde, člověk kterej při diskuzi o tom, kdo co zažil s psychotropníma látkama, začal mluvit. jakej měl problém, že byl závislej půl roku na WOWku, mi tu bude řikat, že nějaká skupina nerozezná rozdíl mezi užíváním psychotropních látek a toxikomanií, kdyby sis nemyslel, jakej si král vesmíru, co ví všechno, tak spolupráce bude jednodušší

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 16:53
od Lukas.Cernohorsky
Michal Ketner píše:
Jakub Michalek píše:
Jana Michailidu píše:Tak to rovnou zakážeme požívat všechny psychotropní látky, ne? protože jsem neviděla, že by někomu vadilo, že se celá Pirátská strana na schůzích nalívá jak hova*a.
Prosím nekřiv moje vyjádření. Já jsem psal o toxikomanii, nikoliv o konzumaci psychotropních látek jako takových. Někdy se mi zdá, že právě vaše skupina (tj. skupina kolem Michala Wagnera) mezi konzumací psychotropních látek a toxikomanií nerozlišuje.
s prominutím jakube ty o toxikomanii drž hubu, protože o ní nevíš ani co se za nehet vejde, člověk kterej při diskuzi o tom, kdo co zažil s psychotropníma látkama, začal mluvit. jakej měl problém, že byl závislej půl roku na WOWku, mi tu bude řikat, že nějaká skupina nerozezná rozdíl mezi užíváním psychotropních látek a toxikomanií, kdyby sis nemyslel, jakej si král vesmíru, co ví všechno, tak spolupráce bude jednodušší
A nechcete si o tom korespondovat přes SZ? Ušetřilo by nám to spoustu klikání na neužitečné hádky ;).

A moderátor by mohl udělat lock :).