Stránka 2 z 9

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:29
od Ivo.Vasicek
Já to tak jednoduše nevidím. Nyní jsme ve stavu, kdy je dalším lidem vyhrožováno fyzickým násilím, a vzhledem ke Krtkovu vyjádření ho musejí zastrašovaní brát vážně. Ostatně pomocí násilí dosáhl svého.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:31
od Lukas.Novy
Jakub Michalek píše:Moje osobní lidské stanovisko je, že jakékoliv násilí vůči kolegům ve straně je zcela neakceptovatelné, ledaže by k němu došlo v nutné obraně. Nevím, zda to je dlouhodobou toxikomanií, ale neschopnost řešit konflikty bez násilí je podle mého názoru diskvalifikující podmínkou pro členství v politické straně. Toxikomanie s časem tento problém jen prohlubuje. Zúčastněným bych doporučil vyhledat v Jihomoravském kraji někoho, kdo by vedl smírčí řízení, aby to nemuselo být řešeno před rozhodčí komisí, a hlubší zamyšlení nad způsobem jejich života. V celkovém kontextu, po zhlédnutí obrázků a po osobních reakcích voličů mi přijde, že apoteóza drog není způsobem, jak ve volbách přesvědčit o našich kvalitách, a skutečnými výsledky je tato představa dozajista vyvrácena. Republikové předsednictvo nemá pravomoc do věci nijak zasahovat, než jen dobrým slovem. Mějte se hezky a mějte se rádi :)
A dost. § 184 (2) TrZ. Ocekavam omluvu nebo to normalne jdu odpoledne podat.
Ivo Vasicek píše:Já to tak jednoduše nevidím. Nyní jsme ve stavu, kdy je dalším lidem vyhrožováno fyzickým násilím, a vzhledem ke Krtkovu vyjádření ho musejí zastrašovaní brát vážně. Ostatně pomocí násilí dosáhl svého.
A opet dalsi machiavellisticky kokotiny.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:36
od Jakub.Michalek
Jana Michailidu píše:Tak to rovnou zakážeme požívat všechny psychotropní látky, ne? protože jsem neviděla, že by někomu vadilo, že se celá Pirátská strana na schůzích nalívá jak hova*a.
Prosím nekřiv moje vyjádření. Já jsem psal o toxikomanii, nikoliv o konzumaci psychotropních látek jako takových. Někdy se mi zdá, že právě vaše skupina (tj. skupina kolem Michala Wagnera) mezi konzumací psychotropních látek a toxikomanií nerozlišuje.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:42
od Ivan.Bartos
Hele. Vyhrožování, že dostanu přes hubu, jsem zažil už tak od 10ti členů. Prostě si vyříkejte co chcete a kde chcete. Suďte se jak chcete, ale do Pirátů to netahejte. Jsou to vaše meziosobní problémy, nikoliv stranický. Stranicky tím můžete udělat jen ostudu. A fakt nerozjíždějte taková vlákna v podatelně RP.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:49
od Roman.Kucera
Tope do podpalubka, né? Tam si dáme do držky všichni legálně :-)

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:54
od Lukas.Novy
Oznámení moderátora:
Urcite prispevky tohoto vlakna byly uzamceny proti upravam z duvodu zajisteni pripadnych dukazu

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:56
od Jakub.Michalek
Lukas Novy píše:A dost. § 184 (2) TrZ. Ocekavam omluvu nebo to normalne jdu odpoledne podat.
Prosím tě přestaň vyhrožovat a chovat se jako malé dítě. Měl bys převzít odpovědnost za svoje jednání, ne tady šermovat paragrafy. Pokud se členové ve straně při stranických aktivitách fyzicky napadají, tak to má být řešeno na půdě strany. Zde Ivan podle mého soudu nemá pravdu, neboť v tomto případě jde o typický stranický spor a strkání hlavy do písku vůbec není na místě.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 10:58
od Lukas.Novy
Uklidni se sam. Oznacovat me verejne za zavyslaka ti prijde ok?

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 11:01
od Ivan.Bartos
Hmmm tak jo. Oba vyloučíme, že se prali kvůli plakátu. Podání o brutálním útoku je od PB. Ten u toho byl, nebo o tom četl? Já jsem vysvětlení celýho "brutálního útoku", pokud je to to samé, vyslechl od MadMana a dalších lidí a je to kravina na entou...a halvně to fakt němá řešit RP.

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Napsal: 01 lis 2013, 11:04
od Lukas.Novy
PB tam nebyl, MadMan ano. Nicmene je pravdepodobne, ze minimalne podle jednoho clena predsednictva je MadMan taky toxikoman a jeho slovo je tedy irelevantni.