Nominace Mikuláše Ferjenčíka do KK

Místo pro členské podněty, podporu změn stanov, žádosti o nominaci členstvem a návrhy na mimořádný přezkum.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra

Do tohoto fóra vkládají členové strany písemné návrhy, které chtějí předložit celostátnímu fóru k projednání. Celostátní fórum může projednat například návrhy předpisů, programových dokumentů, návrh na odvolání nebo mimořádně přezkoumat rozhodnutí libovolného orgánu do 14 dnů od jeho právní moci. Dále zde lze sbírat podporu pro projednání návrhů změn stanov nebo pro nominaci (návrh kandidáta) členskou základnou. Více informací naleznete v jednacím řádu.
Podrobný návod

• U každého podnětu založte zvláštní vlákno s textem návrhu, zdůvodněním a dalšími náležitostmi a anketní otázkou s možnostmi "Pro", "Proti" a "zdržuji se". (Anketa se zadává v záložce "Anketa" pod příspěvkem, u ankety neomezujte trvání, nastavte viditelnost výsledků a možnost změny hlasu.)

• Členský podnět, který získá aspoň stanovený počet hlasů, rozešle na žádost navrhovatele administrativní odbor všem členům strany v e-mailu jako členskou iniciativu s odkazem na dané vlákno, a to nejpozději do jednoho týdne od žádosti. Stanovený počet hlasů se pro účely tohoto pravidla vypočítá jako odmocnina z počtu členů strany zaokrouhlená nahoru na celé číslo (pro 1200 členů je to 35 hlasů).

• Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 1200 členů je to 70 hlasů) Přičemž nesmí být více členů proti svolání, než pro svolání.

• Do již svolaného jednání budou začleněny další návrhy, které získaly podporu alespoň odmocniny členů. (Platí i pro návrh kandidáta do funkce volené celostátním fórem.)

Seznam členů naleznete zde. Aktuální počet je vpravo dole.
Představitele strany prosíme, aby návrhy na svolání, informace o rezignacích a další úkony k fóru směřovali do podatelny.

Doporučujeme nastavit si Sledování fóra Členských podnětů.

Nominuji do volby KK Mikuláše Ferjenčíka

Pro

68
40%

Proti

92
54%

Zdržuji se

9
5%

Celkem hlasujících: 169 - Celkem hlasů: 169

Jan.Novak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 3677 poděkování
Dostal poděkování: 2652 poděkování

Nominace Mikuláše Ferjenčíka do KK

Příspěvek od Jan.Novak »

Ahoj,

vzhledem k tomu, že Mikuláš Ferjenčík několikrát práci KK kritizoval (např. při minulé volbě RP ve své kandidátské řeči) a tomu, že dlouhodobě kritizuje naše předpisy, členy KK a tak podobně, myslím, že by bylo vhodné aby si KK taky zkusil a předvedl co umí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 6):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta, Martin.Martin, Tomas.Guth.Jarkovsky, Tereza.Vovesova

Předseda MS Českobudějovicko
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: studentka, konzultantka senátorky
Dal poděkování: 677 poděkování
Dostal poděkování: 2150 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Mikuláše Ferjenčíka do KK

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Prosim, můžeme přestat zakládat tyhle "rádoby vtipné" nominace, které druhá strana očividně nepřijme? Je mi jasné, že nejsi první, ani poslední, ale prostě mi tahle nová tradice nepřijde fajn.

“Tough times don't last, tough people do. ”
― Robert Schuller

+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

Jan.Lejcko
Rozhodčí komise
Profese: Student práv, "ajťák".
Dal poděkování: 996 poděkování
Dostal poděkování: 672 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Lejcko »

Byl bych rád, kdybychom se vyvarovali těchto stranických faulů a naučili se k sobě chovat určitý respekt...

• moc dobře vnímám situaci, proč toto vlákno vzniklo, je ovšem potřeba najít v sobě "vnitřní motor", který nám řekne, co je a není přes čáru.

Ač mám možnost hlasovat v anketě, tak nebudu, protože všichni víme, jak tato nominace dopadne.
OFFTOPIC@Jan.Novak a byl bych rád, kdyby jsi se takového jednání do budoucna vyvaroval, stejně tak jako jsem se musel poučit já... 😉

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 32006 poděkování
Dostal poděkování: 16331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Tak mě založil na nominaci do RP Jirka Hoskovec a já ji přijal a jsem za ní vlastně docela rád, že proběhla takto.
Takže to nevidím černobílé. Každopádně bych nijak na neomezoval právo nominační, a šetřil bych s apely aby tak kdokoli nějak nečinil. CF si to už přebere.

EDIT: A já na jaře založil jemu do RV.

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Jan.Novak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 3677 poděkování
Dostal poděkování: 2652 poděkování

Příspěvek od Jan.Novak »

Já bych Mikuláše opravdu v KK rád viděl. Je to vlastně jediná celostátní funkce do které jsem ochotný ho volit. Jestli rukavici příjme je jen na něm.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 5):
Dalibor.Zahora, Jan.Hrubes, Tomas.Guth.Jarkovsky, Martin.Morong, Eva.Novakova

Předseda MS Českobudějovicko
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

David.Novak
Republikový výbor
Profese: Analytik
Dal poděkování: 377 poděkování
Dostal poděkování: 934 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David.Novak »

Patří to sem...?

Jan.Novak píše: 29 pro 2021, 13:39

Oznámení moderátora:
Už mě tyhle "Strašně vtipně srandovní" nominace opravdu nebaví. Brzy začnu rozdávat napomenutí. Petr nominaci odmítl, zamykám.

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Novak za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Belsan, Ondrej.Kalis
Pirát od září 2018, MS Olomouc, komise dopravní Olomoucký kraj, komise pro architekturu (etc.) Olomouc, komise MČ Povel.
"Yes, we are all individuals!" (Life of Brian)
“Every lie we tell incurs a debt to the truth. Sooner or later that debt is paid.” (Chernobyl)

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 32006 poděkování
Dostal poděkování: 16331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Nepatří. Mikuláš zatím nominaci neodmítl. ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Simon.Barczi

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Mikulas.Ferjencik
Člen KS Praha
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Dal poděkování: 11551 poděkování
Dostal poděkování: 19797 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Georgia.Hejdukova píše: 29 pro 2021, 13:47

Prosim, můžeme přestat zakládat tyhle "rádoby vtipné" nominace, které druhá strana očividně nepřijme? Je mi jasné, že nejsi první, ani poslední, ale prostě mi tahle nová tradice nepřijde fajn.

Mě tohle vlákno nijak neuráží. Do KK jsem se kandidovat nechystal, ale pokud získám potřebnou podporu pro nominaci, nechám si to projít hlavou.

Vedoucí resortního týmu finance, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Profese: IT manager
Dal poděkování: 496 poděkování
Dostal poděkování: 319 poděkování

Příspěvek od Milan.Krch »

Jen at nominuje kdokoliv kohokoliv...mě osobně je také bližší, aby to bylo minimálně předjednané s nominantem či nominantkou, ale podpora či nepodpora rozhodne. Stejně tak u Mikuláše.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Kubaljak, Zbynek.Janoska
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 28594 poděkování
Dostal poděkování: 24244 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas.Ferjencik píše: 03 led 2022, 18:59

Mě tohle vlákno nijak neuráží. Do KK jsem se kandidovat nechystal, ale pokud získám potřebnou podporu pro nominaci, nechám si to projít hlavou.

Nejsi ty husita? "Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme." tak koukej jen na podporu a na hlasy proti nekoukej. A tentokrát to myslím vážně. ;)

Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“