#7
Potřebujeme vedoucího MO, který má jasnou strategickou a kreativní vizi. Jako stratég a PR manažer nastavím pozornost MO na budování regionálních osobností.
Je nutné začít hned. Komunální volby budou tou skutečnou zatěžkávací zkouškou a testem, jestli se dokážeme odrazit ode dna.
Proto by měl být vedoucí mediálního odboru a jeho/její tým neustále k dispozici, dělat tu práci od rána do večera, mluvit s lidmi a snažit se nastartovat je skrz jejich potenciál a témata.
K pořádné reflexi toho, co se stalo, je nutné, aby toto poslání nevykonával někdo, kdo je k tomu nasazen nějakou zájmovou nebo vlivovou skupinou. Nejsem ničí prodloužená ruka.
V případě zvolení budu fér, budu mluvit se všemi, nebudu usilovat o žádnou jinou politickou nebo vnitrostranickou funkci nebo zaměstnání.
V druhé půlce června 2021 jsem přišel na Centrální volební štáb. Navrhl jsem (strategii) dílčích změn vedoucích k odmítnutí nedobrého směřování kampaně agentuře a štábu. Na základě toho mě pověřili určitými činnostmi, jak revitalizovat celou kampaň. Bohužel se celá kampaň změnám úspěšně bránila, a to vinou nastavení původní strategie cílení na starší publikum a na voliče. Tím jsme se vykašlali na původní cílovku (podařilo se aspoň vést #neninamtoukradeny). Abych měl možnost udržovat pirátskou značku živou, vytvořil jsem již dříve - předpovídajíc vývoj situace a ztrátu identity, Pirátiball. https://www.facebook.com/Piratiball/ - tam jsem se pokoušel spinovat útoky, vysvětlovat některé problematické části kampaně, atd. Přestože jsme již od března s kolegy varovali před vším, co nám bylo nakonec omláceno o hlavu, vždycky pokusy o opravdové změny narazily na odpor.
Nepřicházím jako kandidát dosavadního MO a centrály, aby byl zachován status quo. Nepřicházím jako revolucionář a rozbíječ, aby se mě někdo musel bát. Snažím se nás někam posunout jako člověk, srdcař a odborník, který je schopen mluvit se všemi, má vizi, strategii, plán a úspěšné zkušenosti s vedením komunálních, krajských i celostátních kampaní pro politickou stranu i kampaní pro produkty.
A to vystihuje i můj hashtag #obratmelist.
https://www.facebook.com/Obraťme-list-2 ... 854600796/

- 07-full.png (453.79 KiB) Zobrazeno 311 x