Robert.Magni píše: ↑13 říj 2021, 10:03
Technická - co plánuješ s Pirátskými listy ?
Myslím,že by bylo fajn nějak obratně v nich oddělit část,kde bude moct psát třeba Jakl o NZP od části týkající se věěcí oficiálního PR
Ahoj, oddělím tištěné a digitální Pirlisty. Já chci udělat z Pirátských listů moderní a interaktivní platformu, která nebude pro ostudu. Promiňte, ale teď pro ostudu je. Běží na starém systému, nemá responzivní strukturu a přesah. Pokud chceme provozovat pouze článkové médium, má mít nějaký jiný název a plnit influencerskou funkci. Samostatně propagační médium pod pirátskou značkou je jen pro ty, kteří jsou připraveni a ochotni číst článek tak, že jsou v něm očekávaně zabarvené informace. Buď vytvořme vlastní nezávislejší médium a Pirátské listy změňme na web s videy, interaktivním obsahem, anketami, minihrami a dalšími prvky s přesahem do propagace programu, nebo pracujme jen na tom druhém.
Co se týče diskuzí o problematických věcech, musí mít takovou podobu, aby nešly dezinterpretovat. To je otázka wordingu a stylu celého příspěvku.
Obecně chci rozšířit naši mediální síť směrem do influencerských projektů na sociálních sítích.
Co se týče tištěných médií, otevřeme diskuzi o podobě Pirátských listů a našich tištěných nosičů. Forma, kterou jsme kdysi měli až vizionářskou, byla nyní už překonána konkurencí.
#obratmelist
https://www.facebook.com/Obraťme-list-2 ... 9854600796

- 05-full.png (470.83 KiB) Zobrazeno 232 x