Stránka 1 z 1

Nominace Ondřeje Klimeše na vedoucího MO

Napsal: 11 říj 2021, 20:11
od Martin.Karim

Vážené celostátní fórum,
dovoluji si nominovat @Ondrej.Klimes na pozici vedoucího mediálního odboru a žádám vás o podporu této nominace.

Ondra je aktivním členem pirátské strany, má zkušenosti z vedení prezidentské kampaně, vede StČ MO. U Pirátů je již druhým rokem místopředseda MS Mníšecko a Dolní Berounka, které s palšími piráty založil, mnoho let působí v manažerské PR pozici.
Ondra je kvalitním a kompetentním kandidátem na vedoucího MO.


Re: Nominace Ondřeje Klimeše na vedoucího MO

Napsal: 11 říj 2021, 22:58
od Ivor.Kollar

Ondrej nominaciu odmietol: viewtopic.php?p=774168#p774168


Re: Nominace Ondřeje Klimeše na vedoucího MO

Napsal: 14 říj 2021, 10:17
od Vojtech.Pikal
Oznámení moderátora:

Z důvodu odmítnutí nominace zamykám.