Nominace Ondřeje Klimeše na vedoucího MO
Napsal: 11 říj 2021, 20:11
Vážené celostátní fórum,
dovoluji si nominovat @Ondrej.Klimes na pozici vedoucího mediálního odboru a žádám vás o podporu této nominace.
Ondra je aktivním členem pirátské strany, má zkušenosti z vedení prezidentské kampaně, vede StČ MO. U Pirátů je již druhým rokem místopředseda MS Mníšecko a Dolní Berounka, které s palšími piráty založil, mnoho let působí v manažerské PR pozici.
Ondra je kvalitním a kompetentním kandidátem na vedoucího MO.