Robert.Magni píše: ↑14 říj 2021, 09:20Klajni píše: ↑14 říj 2021, 09:06Robert.Magni píše: ↑14 říj 2021, 08:59Nevěřím,že Babiš by chtěl kandidovat . Nic by z toho neměl. Není takový hlupák. Funkce ozdobná mu k ničemu není.
Myslím, že v tomhle ohledu ho přeceňuješ. Mám za to, že tady už nejde ani tak o dotace a finanční prospěch, jako spíše o ten pocit, že jsem prezident země. A upřímně. On ten prezident zase taková loutka není. Stačí se podívat, jak nenápadně funguje v pozici kancléře Mynář. Nedělám si iluze. Jsem si takřka jistý, že by Babiš prezidentský úřad bral všema deseti.
V tom případku mu ho velice ochotně daruji. Rád podávám sebevrahům špagát.
Já ani ne. Myslím že už je dost dlouho po revoluci na to, abychom stále museli koukat na STBáky. Ostatně, tohle je věc, která mě už štve i ve sportu. Zbavíš se jednoho Berbra a vyskočí to na druhého Krále. A všichni, co jsou pod ním stojí v pozoru a neodváží se ani pípnout. Nakonec je ještě podrží ve funkcích. OK. Vím že sem tohle nepatří, ale .... vlastně patří. A právě kvůli takovým uvažuji čím dál víc, o vstupu do Pirátské strany. Věřím stále, i po nynějších volbách, že Piráti mají této zemi co dát a hlavně, většina Pirátstva jsou mladí a především inteligentní lidé. Komu jinému už mám věřit, že chce něco změnit k lepšímu?