Stránka 27 z 33

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 11 říj 2021, 22:24
od Petr.Vileta
Petra.Smutna píše: 11 říj 2021, 21:31

Transoarence, neasi. Je logicke a samozrejme, ze kdyz se doma pohadam s jinak milovanym manzelem, otevru vsechna okna, aby si lide z ulice mohli udelat nezkresleny a uceleny obrazek toho, jak to u nas vypada - jsme pak duveryhodnejsi.

Okna do ložnice jsou, předpokládám, také otevřená a jsou rozsvícena všechna světla. :D


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 11 říj 2021, 22:30
od Petr.Vileta
Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 21:37

Jakože lidi v kontaktní kampani nic nezkazili, kromě toho, že věřili Ivanovi a spol.

No, já byl také příznivcem koalice, v tu dobu ,i to přišlo jako dobrý nápad. Ostatně asi z podobného důvodu vznikla SPOLU a TSS (trikolóra, Svobodní, Soukromníci). Myslím, že Babišovy hnojomety přiměly část voličů kroužkovat STAN, aby ti "marxisti a progresivisti škodili co nejméně".

Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť. :weep: Měli jsme smůlu na pláž Omaha. ;)


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 11 říj 2021, 22:43
od Francouz

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 11 říj 2021, 23:39
od Jan.Mares
Francouz píše: 11 říj 2021, 22:43

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D

Jo, jako užiteční idioti.


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 11 říj 2021, 23:48
od Vratislav.Filipek

Věci jako je tato jenom ještě víc přispívají k našemu špatnému mediálnímu obrazu, kdy zapadá informace o tom, že máme vlastně koaličních 15,6 % a razí se, že Piráti se zase perou.
Naprosto zbytečné, obzvlášť uprostřed koaličního vyjednávání.


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 11 říj 2021, 23:52
od tavvva
Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 23:39
Francouz píše: 11 říj 2021, 22:43

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D

Jo, jako užiteční idioti.

Ale kuš furt :D
Za idioty by měli být označeni například autoři otázky o nejvyšším bodu ČR, kterým TEDA OPRAVDU NENÍ SNĚŽKA se svými 1603 m.n.m, ale vrcholek rozhledny na Pradědu ve výšce 1637,5 m.n.m ... i když jde o bod umělý, stále je to bod a ... prostě BASTA! :D


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 12 říj 2021, 00:04
od Karel.Kadlec

Anketa vychází, ale jen protože nemáme vyměnit za koho.

Michal.Soltys píše: 10 říj 2021, 01:14

Taky tak nějak nechápu proč odvolávat Ivana, který tomu dal absolutně vše, který odmakal opravdu hodně v kampani, který teď bude hromosvodem pro členy, i když k tomu fakt není důvod. Tohle nečekal nikdo že se to stane v takovém množství. A hlavně nechápu, co je cílem odvolání? Teď musíme vyčkat jak dopande vyjednávání o vládě a počkat jak to dopadne na cf v lednu. Budeme řešit zpětnou vazbu a můžeme za to všichni, koalici jsme podpořili společně. Tohle fakt nikdo čekat nemohl.

[

Jestli se chce cpát do vlády za každou cenu, tak odvolat. Ztratil úsudek. Je pod vlivem manického stavu dotáhnout to až do hořkého konce. Neodsuzuji, je to lidské a zákeřné.

Představa stavět bez základů v podobě mandátů ? Ivane se Ti to zhroutí. Kecy že "kdo to mohl čekat", že se bude kroužkovat, je lež jak věž. Kam jsme se to dostali :roll:

Respektuji rozhodnutí vedení jít či nejít do vlády. Nějak to dopadne. Co nadělám, ale děláte mi ostudu. (v okolí se mi už šklebí - že koryta) Fandí nám Petr Pithart. Bývalý člen KSČ, KDU-ČSL a pokus OH, premiér, senátor


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 12 říj 2021, 02:35
od Jan.Mares
tavvva píše: 11 říj 2021, 23:52
Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 23:39
Francouz píše: 11 říj 2021, 22:43

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D

Jo, jako užiteční idioti.

Ale kuš furt :D
Za idioty by měli být označeni například autoři otázky o nejvyšším bodu ČR, kterým TEDA OPRAVDU NENÍ SNĚŽKA se svými 1603 m.n.m, ale vrcholek rozhledny na Pradědu ve výšce 1637,5 m.n.m ... i když jde o bod umělý, stále je to bod a ... prostě BASTA! :D

To je pravda, ale pleslova skvadra jsou neužiteční idioti (a vůbec nechápu jejich legitimitu pořádat nějaké diskuze, ti by měli někde rozdávat svačiny ve školách).


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 12 říj 2021, 02:55
od MirekS
Petr.Vileta píše: 11 říj 2021, 22:30

Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť. :weep: Měli jsme smůlu na pláž Omaha. ;)

Chceš snad tím @Petr.Vileta říct, že "v upomínku padlých" řadíš zpátečku? Pak byla vaše rota rozstřílená zbytečně! ;)
A na čí mlýn že žene se tato voda?


Re: Odvolání Ivana Bartoše

Napsal: 12 říj 2021, 03:18
od Petr.Vileta
MirekS píše: 12 říj 2021, 02:55
Petr.Vileta píše: 11 říj 2021, 22:30

Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť. :weep: Měli jsme smůlu na pláž Omaha. ;)

Chceš snad tím @Petr.Vileta říct, že "v upomínku padlých" řadíš zpátečku? Pak byla vaše rota rozstřílená zbytečně! ;)

Ó nikoliv, neberu zpátečku, já nebyl zabit, jen těžce raněn. ;) Ještě dávám Pirátům šanci. Naivní musí zmoudřet, hysterici si vezmou dva Rohypnoly, marxisti a komunisti vypadnou do "nové levice", co budou zakládat Filip se Hamáčkem. Zatím pořád ještě věřím Rakušanovi i velké části STANu (ale rozhodně ne všem), že dodrží naši koaliční smlouvu.