Stránka 27 z 33
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 11 říj 2021, 22:24
od Petr.Vileta
Petra.Smutna píše: ↑11 říj 2021, 21:31
Transoarence, neasi. Je logicke a samozrejme, ze kdyz se doma pohadam s jinak milovanym manzelem, otevru vsechna okna, aby si lide z ulice mohli udelat nezkresleny a uceleny obrazek toho, jak to u nas vypada - jsme pak duveryhodnejsi.
Okna do ložnice jsou, předpokládám, také otevřená a jsou rozsvícena všechna světla. 
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 11 říj 2021, 22:30
od Petr.Vileta
Jan.Mares píše: ↑11 říj 2021, 21:37
Jakože lidi v kontaktní kampani nic nezkazili, kromě toho, že věřili Ivanovi a spol.
No, já byl také příznivcem koalice, v tu dobu ,i to přišlo jako dobrý nápad. Ostatně asi z podobného důvodu vznikla SPOLU a TSS (trikolóra, Svobodní, Soukromníci). Myslím, že Babišovy hnojomety přiměly část voličů kroužkovat STAN, aby ti "marxisti a progresivisti škodili co nejméně".
Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť.
Měli jsme smůlu na pláž Omaha. 
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 11 říj 2021, 22:43
od Francouz
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 11 říj 2021, 23:39
od Jan.Mares
Jo, jako užiteční idioti.
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 11 říj 2021, 23:48
od Vratislav.Filipek
Věci jako je tato jenom ještě víc přispívají k našemu špatnému mediálnímu obrazu, kdy zapadá informace o tom, že máme vlastně koaličních 15,6 % a razí se, že Piráti se zase perou.
Naprosto zbytečné, obzvlášť uprostřed koaličního vyjednávání.
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 11 říj 2021, 23:52
od tavvva
Jan.Mares píše: ↑11 říj 2021, 23:39
Jo, jako užiteční idioti.
Ale kuš furt 
Za idioty by měli být označeni například autoři otázky o nejvyšším bodu ČR, kterým TEDA OPRAVDU NENÍ SNĚŽKA se svými 1603 m.n.m, ale vrcholek rozhledny na Pradědu ve výšce 1637,5 m.n.m ... i když jde o bod umělý, stále je to bod a ... prostě BASTA! 
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 12 říj 2021, 00:04
od Karel.Kadlec
Anketa vychází, ale jen protože nemáme vyměnit za koho.
Michal.Soltys píše: ↑10 říj 2021, 01:14
Taky tak nějak nechápu proč odvolávat Ivana, který tomu dal absolutně vše, který odmakal opravdu hodně v kampani, který teď bude hromosvodem pro členy, i když k tomu fakt není důvod. Tohle nečekal nikdo že se to stane v takovém množství. A hlavně nechápu, co je cílem odvolání? Teď musíme vyčkat jak dopande vyjednávání o vládě a počkat jak to dopadne na cf v lednu. Budeme řešit zpětnou vazbu a můžeme za to všichni, koalici jsme podpořili společně. Tohle fakt nikdo čekat nemohl.
[
Jestli se chce cpát do vlády za každou cenu, tak odvolat. Ztratil úsudek. Je pod vlivem manického stavu dotáhnout to až do hořkého konce. Neodsuzuji, je to lidské a zákeřné.
Představa stavět bez základů v podobě mandátů ? Ivane se Ti to zhroutí. Kecy že "kdo to mohl čekat", že se bude kroužkovat, je lež jak věž. Kam jsme se to dostali 
Respektuji rozhodnutí vedení jít či nejít do vlády. Nějak to dopadne. Co nadělám, ale děláte mi ostudu. (v okolí se mi už šklebí - že koryta) Fandí nám Petr Pithart. Bývalý člen KSČ, KDU-ČSL a pokus OH, premiér, senátor
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 12 říj 2021, 02:35
od Jan.Mares
tavvva píše: ↑11 říj 2021, 23:52
Jan.Mares píše: ↑11 říj 2021, 23:39
Jo, jako užiteční idioti.
Ale kuš furt 
Za idioty by měli být označeni například autoři otázky o nejvyšším bodu ČR, kterým TEDA OPRAVDU NENÍ SNĚŽKA se svými 1603 m.n.m, ale vrcholek rozhledny na Pradědu ve výšce 1637,5 m.n.m ... i když jde o bod umělý, stále je to bod a ... prostě BASTA! 
To je pravda, ale pleslova skvadra jsou neužiteční idioti (a vůbec nechápu jejich legitimitu pořádat nějaké diskuze, ti by měli někde rozdávat svačiny ve školách).
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 12 říj 2021, 02:55
od MirekS
Petr.Vileta píše: ↑11 říj 2021, 22:30
Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť.
Měli jsme smůlu na pláž Omaha. 
Chceš snad tím @Petr.Vileta říct, že "v upomínku padlých" řadíš zpátečku? Pak byla vaše rota rozstřílená zbytečně! 
A na čí mlýn že žene se tato voda?
Re: Odvolání Ivana Bartoše
Napsal: 12 říj 2021, 03:18
od Petr.Vileta
MirekS píše: ↑12 říj 2021, 02:55
Petr.Vileta píše: ↑11 říj 2021, 22:30
Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť.
Měli jsme smůlu na pláž Omaha. 
Chceš snad tím @Petr.Vileta říct, že "v upomínku padlých" řadíš zpátečku? Pak byla vaše rota rozstřílená zbytečně! 
Ó nikoliv, neberu zpátečku, já nebyl zabit, jen těžce raněn.
Ještě dávám Pirátům šanci. Naivní musí zmoudřet, hysterici si vezmou dva Rohypnoly, marxisti a komunisti vypadnou do "nové levice", co budou zakládat Filip se Hamáčkem. Zatím pořád ještě věřím Rakušanovi i velké části STANu (ale rozhodně ne všem), že dodrží naši koaliční smlouvu.